Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 33,3%
  • erkek

OY: 3 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 16,7%

• Ankete Katılan
    6

Eklentiler

• IMG_8507.jpeg
    IMG_8507.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 40
aaa efsane uyuyorum öyle böyle değil :KK70: sabah benimde mide bulantım vardı. peki kasıklarında ağrı oluyormu ? bana ara ara ağrı giriyor. normal mi acaca
Kasık ağrım bir hafta önce falan sık oluyordu şimdi ara ara yine oluyor sol kasıkta. Arada da regl olmadan önce ağrır ya hani olacağını anlarsın alt karnıma öyle ağrı giriyor ama şiddetli değil. Normal diye okudum birçok yerde

Sellaaam kızlar😍 6+3’ten selam doğumum 19 kasım 12 aralık görünüyor buraya katılmak istedimm bu da kesem kalp atışı için haftaya gidicem😍
Ya benim kesem biraz uamuk gibi geldi endişe ettim. Bende 30 nisanda kalp atışına gideceğim. Gittiğimde 7+2 olacağız

Eklentiler

• 1000117333.jpg
    1000117333.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 38
Ya benim kesem biraz uamuk gibi geldi endişe ettim. Bende 30 nisanda kalp atışına gideceğim. Gittiğimde 7+2 olacağız
Bende 23 nisanda gidicem kuzum 7+1 iken özele devlete 7+4 te gidicekmişim yanlış hesaplamışım😂 kese ile ilgili hiçbir bilgim yok benim ama sen kaçta gitmiştin belki yeni oluşurken gitmişmişsindir

Yani bir şey demedi doktor ya gıcıktı zaten 6 dk geç kaldım diye istesem almam falan demişti. Bende hiçbir şey soramadım 2 3 dk sürdü toplam muayene. Sizinki ne kadarlık
5+4 benimki. doktor ilgisizse kötü oluyor evet. benim doktorum çok ilgiliydi. yarım saat kadar içeride durduk detaylı anlattı :)

Kızlar selam.. gebeliğin ilk zamanları adet olacak gibi ağrılar normal mi ?

Merhaba arkadaşlar,
Dün kese göründü. Telefonda uygumasina göre 5+4'teyiz.
Tahmini doğum tarihi 14 Aralık .
Beni de tabloya eklerseniz sevinirim 🤭

X