Aşılama 2024 Devlet hastanesinde aşılama fiyatları nedir?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşlar 2024 Devlet hastanesinde aşılama fiyatları nedir bilginiz var mı acaba
Merhaba ben tıp fakültesinde yaptırdım ankara cebeci de her hangi bir ücret ödemedik doktorumuz yarı özel olduğu için bizimde ssk yoktu muayene ücreti 450 ödedik ama iğne verdi doktor o biraz tuttu 3.800 gonalf 1 kutu yetmedi 2.yi aldım düşük doz olandan 2.400 de ona verdim bu kadar bugün 3.günüm Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah

Arkadaşlar 2024 Devlet hastanesinde aşılama fiyatları nedir bilginiz var mı acaba
Ankara üniversitesi üreme sağlığı Ben dün yumurta toplama işlemi yaptırdım işleme kadar yapılan süreçte ücret almadılar. Dün işleme girmeden ödemem yaptık. 1. Tüp bebek olduğu için 11.400 ödedik ilaçlar hariç.

Merhaba ben tıp fakültesinde yaptırdım ankara cebeci de her hangi bir ücret ödemedik doktorumuz yarı özel olduğu için bizimde ssk yoktu muayene ücreti 450 ödedik ama iğne verdi doktor o biraz tuttu 3.800 gonalf 1 kutu yetmedi 2.yi aldım düşük doz olandan 2.400 de ona verdim bu kadar bugün 3.günüm Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah
gonalf için pazarlık yapın eczaneler çok fiyat kırıyor. normal fiyatı 3800 tl .ben 3200 tlye peşin aldım. kartla 3360 tl epey fark var yani. bu süreçte rakamlar önemli . çatlatma iğnede bile fiyat kırıyorlar bilginize.

gonalf için pazarlık yapın eczaneler çok fiyat kırıyor. normal fiyatı 3800 tl .ben 3200 tlye peşin aldım. kartla 3360 tl epey fark var yani. bu süreçte rakamlar önemli . çatlatma iğnede bile fiyat kırıyorlar bilginize.
Merhaba ilaç raporu çıkarmadılar mı size acaba ?

özel kliniğe gidiyorum. o sebeple rapor çıkartmadım. çalışıyorum. biraz uğraşlıymış rapor. o sebeple bu şekilde devam ediyoruz. siz raporlu olarak hangi ilaca ne kadar ödüyorsunuz?
Ben devlet Hastanesi'ne başladım gonalf 900 verdiler ama raporu aşılama günü çıkarıyorlarmış o sebeple eczaneden borç olarak aldım, henüz ödeme yapılmadı yani. Rapor çıktığında ne kadar ödediğimi yazarım size 🌻

X