2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

C cerenn2410 dua etmez miyim her an sizin içinde ediyorum ama inanın pozitifi görüncede bitmiyor annelik ne sor ne kutsalmış çok farklı bişey o hastanede iğne yapmaları için ağlaya ağlaya acıbadem hemşirelerine yalvardım düşünün pozitifi gördüm 5 dk sonra ağlaya ağlaya hastanedeydim iğne yapmları için çünkü kanamam durmadı .. lekeden cok korkma ama kanamaya dönerse hemen tedbir almak lazım
Tutunma olabilir mi benim leke?

E efnan07 B birtk merhaba kızlar, antalyada mısınız sizlerde? Ben de Antalya’dayım memorial Şafak beyle başladık haftaya yumurta toplanacak. Antalya’da ailem arkadaşlarım kimsem yok evlenip buraya geldim yalnız olmak ne zormuş bu süreçte iyi ki burası var. Kendi çabamla referans bulamadan atıldık bir yola herkes pozitifleri görsün grup bebelerle dolsun inşallah
Ben de Şafak hocada tedavi görüyorum , negatiflerim olmasına rağmen hem kendisinden hem de ekipten cok memnunum . Oldukça da doğru bi karar maddi manevi diğer merkezlere göre daha iyi hissettiriyor. Umarım yüzün güler ben birazdan kan testi vermeye gideceğim :)

Ben de Şafak hocada tedavi görüyorum , negatiflerim olmasına rağmen hem kendisinden hem de ekipten cok memnunum . Oldukça da doğru bi karar maddi manevi diğer merkezlere göre daha iyi hissettiriyor. Umarım yüzün güler ben birazdan kan testi vermeye gideceğim :)
Canım peki şu an fiyatlar nasıl acaba belki bende hastane değiştiririm

41 bin diye biliyorum paketi tüm kontrolleri dahil sadece kan tahili için bazen ücret cıkıyo onu da dışarda yaptırmanı istiyo ama senin başka merkezde yumurtan varsa onu taşıyabiliyosun belki rakam daha düşük olur

Kızlar şuan aşırı şaşkınım kac sayfaya attım bilmiyorum bugun adetimin 2. Gunu dün yaptıgım test ustte alttaki test sabah yaptım sizde göruyormusunuz içim cok tuhaf şaşkınlıktan ne yapacagımı sasırdım böyle birsey olabilirmi tüp bebekden baska sansınız yok dediler 2 yıldır 🥹

Eklentiler

• IMG_0506.jpeg
    IMG_0506.jpeg
    202,5 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_0508.jpeg
    IMG_0508.jpeg
    199,6 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_0507.jpeg
    IMG_0507.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar şuan aşırı şaşkınım kac sayfaya attım bilmiyorum bugun adetimin 2. Gunu dün yaptıgım test ustte alttaki test sabah yaptım sizde göruyormusunuz içim cok tuhaf şaşkınlıktan ne yapacagımı sasırdım böyle birsey olabilirmi tüp bebekden baska sansınız yok dediler 2 yıldır 🥹
Erken gebelik testiyle tekrarlayin var gibi duruyor

41.795 yumurta toplama ve transfer aynı zamanda 3 kereliğe mahsus lh, e2 ve progesteron testi dahil. dondurma ücreti yumurta toplandıktan sonra yumurta sayısına göre değişiklik gösteriyor 6 ve 22 bin arasında değişiyormuş. 1 kere dr muayene ücreti veriyorsun tedavi sırasında bir daha vermiyorsun. Bir sonraki muayene parasını anca kalp atımına gittiğinde alıyorlar. Bunlar haricinde bir de ilaçlar var tabii ama o da kişiden kişiye değişiyor biliyorsunuz zaten. Şafak bey çok tatlı bir doktor istediği kan testleri burada çok tutar devlette sağlık ocağında yaptır dedi. Bir de bayramdan sonra ücretlerde artış olacakmış. Biz salı günü başladık tedaviye o yüzden bunlar güncel fiyatlar

Son düzenleme:
Olabilir ben ilk gebeliğin böyle belirsiz çizgiyle öğrendim. Gerçi kimyasal oldu ama kan ver kesin çıkar

Kızlar bu rahimde yapışıklık ile ilgili bilgisi olan var mı? Rahim filmi ile mi bakılıyor yoksa farklı bir yontemlemi neyden anlaşılıyor yapışıklık olduğu?

Günaydın kızlar 3 günüm gram belirtim yok umarım tutunmuştur 2 yıkılışım olmaz ilkinde kendime gelemedim bu daha zor olabilir pozitif düşünmeye çalışıyorum her yeri okuyorum herkes de belirti bende normal

Günaydın kızlar 3 günüm gram belirtim yok umarım tutunmuştur 2 yıkılışım olmaz ilkinde kendime gelemedim bu daha zor olabilir pozitif düşünmeye çalışıyorum her yeri okuyorum herkes de belirti bende normal
Bende aynı valla dün 7.günde negatif bugün 8.günde negatif

X