2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnşallah endişeleriniz boşa çıkar sağlıkla alırsınız kucağınıza daha önce boş gebeliği ne zaman öğrendiniz peki kan testleriniz nasıl
6 ay oldu önceki transferim boş gebelik olduğunu Beta da ki dengesiz artışla şüphelenip ultrasonla kesinleştirdiler

Mol gebelikte fazla artık gösteriyormuş ya o yüzden biraz korktum açıkçası
tüp bebekte mol gebelik olamaz gibi geliyor mantıken, çünkü boş yumurtanın döllenmesi anlamına geliyor, bizimki laboratuvar ortamında döllendiği için, boş yumurta ihtimali yoktur diye düşünüyorum. belki ikizdir :KK70: olumlu bakalım.

tüp bebekte mol gebelik olamaz gibi geliyor mantıken, çünkü boş yumurtanın döllenmesi anlamına geliyor, bizimki laboratuvar ortamında döllendiği için, boş yumurta ihtimali yoktur diye düşünüyorum. belki ikizdir :KK70: olumlu bakalım.
Olabiliyor diye okumuştum o yüzden korktum ama siz beni biraz rahatlattınız 🫣😊 hemşireme de sordum, ikiz olabilir ama ultrasondan önce anlayamayız dedi. 27’sinde kese görmeye gideceğiz bakalım 🥰

Kızlar test sonucumu tekrarladım bugün. 239.9’la öğrendim geçen gün. Bugün ya 2 katı ya 4 katı artar diye bekledik. 618 çıktı. Neredeyse 3 katı. Bundan korkmalı mıyım?
Hiç bitmiyor stresimiz yaaa.. artsa bir türlü artmasa bir türlü… maşallah ben görsem bu sonucu sevinirdim 🙈 dr ne dedi?

Güzel bir artış dediler kese için gün verdiler. Kontrolda çoğul olup olmadığı belli olur dediler. Nedense 4 katı artar diye düşündük hep ikiz gebelikte 🙈😅
Benim çoğulda hızlı artmıştı, sizinkisi normal gibi görünüyor ama iki embriyo konulduysa ikiz de olabilir. Ama mol gebelik değildir, içinizi ferah tutun.

İlk tüp bebek sürecim şimdi transfer bekliyorum kontroller devam ediyor ama biraz grip gibi oldum geçti kuru öksürüğe çevirdi öksürük korkutuyor beni geçmek bilmedi napıcam

Henüz bilmiyorum regl kontrol yaptı doktor bir kaç ilaç kullanıyorum yarın kontrolüm var dondurulmuştu embriyolarım haftaya olur heralde yazdım biraz önce öksürüğüm var napıyım nasıl geçecek
Estrofem kullanmaya başladınız mı? Öksürük tutunmaya engel değil iyileşirsiniz inşallah tez vakitte. Ama korkmayın inşallah

X