2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İyi akşamlar hanımlar 💐💐💐 pozitif cikan arkadaşlara hayırlı uğurluolsun 🤰💕💕 Yarın benimde test günüm bakalım dualarınızı bekliyorum 🥰🥰🙏🙏
Merhaba canım Amin inşallah 🤲🙏💙♥️♥️ hadi inşallah 🤲 güzel haberlerle gel haberini bekliyorum.Bakalim bende rahim ölçüm ne olucak çok heyecanlıyım insalalh güzel geçer

İki gündür iğneyi vuruyorum zaman kaybettim mi acaba ya son bi haftadır kullanmıyorum
Vala canım zaman kaybı olmuş bir hafta olmuş ama normalde baştan beri transferden sonra full kullandiryor doktor bebek için önemli çünkü biraktirmiyor uzun zaman ama senin doktorun ya unuttu yada kullanmama gerek duymadı ama şaşırdım mutlaka kullanman lazım hatta bende yarın rahim için ölçüme gidicem bakalım doktor ona göre vericek kullandirir kesin

Yok benim transfer olmadı bugün adetin 4. Günü iki gündür iğne vuruluyorum cuma günü kontrol olacak sonra yumurta toplama planlanacak geçen ay aşılama olmuştum adet olacağımı anladığımda bıraktım sonra perşembe günü adet oldum işte yani geçen hafta pazartesiden itibaren falan kullanmıyorum

Hayırlısı dediğin gibi canım benim Ağustos 2022den beri biliyorum sen de çok yoruldun çok üzüldün Allah kucağını boş bırakmasın 💕🙏
Amin canım inşallah 🤲🙏💙 hepimizin kucağını boş bırakmasın inşallah 😍♥️ evet canım malesef 🌸 yoruldum ama yine de kucağıma alana kadar direnicem inşallah bu son olur rabbim nasip eder

Canım merhaba ben şehir hastanesine gittim ama ilaç kullandığım için infertilite bölümüne yolladılar orada kadın bir doktor güzel ilgilendi hiçbir sıkıntım yok zaten benim ama bebek olmadı aylardir medicalpoint'te Volkan hoca'ya gitmiştim o aşılama önerdi ama daha erken olduğu için istemedim Volkan hoca artık yok medikalde ama Funda o hocayı bayağı öneriyorlar Funda hoca tüp bebek de çalıştığı için muayene ücreti pahalı ve tüp bebek düşünenler gidebiliyormuş Emre başer'dan memnun kaldın mı ben de sosyal medyada görüyorum merak ediyorum ona mı gitsem

Kizlar 9. Gun gece bir lekelenmem oldu. Adet oluyir gibi Agrilar falan kan verdim sonuc negatif cikti. Malesef cok üzüldüm. Ama lekelenmem kesildi devam etmedi progestan fitil kullaniyordum biraktim adetim ne zaman gelir acaba. Keske diyorum kan sonucu yanlis olsa . Kani alan hemsire sacma sapan aldi siringayla aldi tupe nasil aktardi karisti mi barkot nasil yapistirdi bilmiyorm saf bir tipti . Ben de saf saf kendim kandiriyorum. Tutmayisi cok uzdu bu surec zor ekonomik rahatlik guvenc yoksa iki 3 kat zor

Canım merhaba ben şehir hastanesine gittim ama ilaç kullandığım için infertilite bölümüne yolladılar orada kadın bir doktor güzel ilgilendi hiçbir sıkıntım yok zaten benim ama bebek olmadı aylardir medicalpoint'te Volkan hoca'ya gitmiştim o aşılama önerdi ama daha erken olduğu için istemedim Volkan hoca artık yok medikalde ama Funda o hocayı bayağı öneriyorlar Funda hoca tüp bebek de çalıştığı için muayene ücreti pahalı ve tüp bebek düşünenler gidebiliyormuş Emre başer'dan memnun kaldın mı ben de sosyal medyada görüyorum merak ediyorum ona mı gitsem
Emre Başer'e kesinlikle bulaşmayın, çok çok kötü. Biz onunla başladık ilk, hem vakit hem para kaybı oldu boşu boşuna. İlgisi çok götü bana histeroskopi yaptı mesela (onu düzgün yaptı) bir hafta sonra gittiğimde size neden yumurta toplamadık bu ay diyor, hocam ameliyat oldu ya diye ben hatırlatıyorum, sonra bir yumurta toplamaya başladı ortada kesti, yumurtalık kisti olup vakit kaybettim bir de. İzmir'deyseniz benim şu anki doktorum Aral Özbal, Alsancak'ta özel muayene, işlemleri de Tavmergen'de yapıyor, ya da başka herhangi biri medicalpoint'tir başkasıdır. Ama Emre Başer no! Aklı bir karış havada. Kendi tipini, imajını düşünüyor sadece. Tedavinin ortasında başka hastaneye geçti haber bile vermedi, zaten bırakacaktık o ayrı da, eşim görse gördüğü yerde dövecek bunu iletti bile kendisine. İzmir'de tüp bebek olarak da bilinen bir isim değilmiş, biz İzmir'e yeni gelmiştik bilmiyorduk öyle sosyal medya, reklam vs. düzgün gibi geldi. Yalan hepsi, insanda hayal kırıklığı, güven kaybı bırakıyor en kötüsü, neyse özetle biz yandık, siz yanmayın.

Kizlar 9. Gun gece bir lekelenmem oldu. Adet oluyir gibi Agrilar falan kan verdim sonuc negatif cikti. Malesef cok üzüldüm. Ama lekelenmem kesildi devam etmedi progestan fitil kullaniyordum biraktim adetim ne zaman gelir acaba. Keske diyorum kan sonucu yanlis olsa . Kani alan hemsire sacma sapan aldi siringayla aldi tupe nasil aktardi karisti mi barkot nasil yapistirdi bilmiyorm saf bir tipti . Ben de saf saf kendim kandiriyorum. Tutmayisi cok uzdu bu surec zor ekonomik rahatlik guvenc yoksa iki 3 kat zor
Çok iyi anlıyorum, herkes üst üste yapamıyor ne yazık ki, bir süre kendini dinlendirmeye çalış, yine sağlıklı beslenmekten vs. geri durma, tekrar denersiniz, normal denersiniz, ben öyle yapacağım (en azından bir süre) eğer yoksa. bol şans gerçekten, inşallah olacak :dua:

Günaydın kızlar ben de bugün yeniden test yaptım ama düne göre daha silik. Çok korkuyorum. 6. Gün bugün.
Farklı test mi yaptın? Her testin duyarlılığı farklı oluyor. Benim ilk yaptığım test en hassas olan ama en pahalı olandı. 😂 şimdi testin ucuzuna kaldık. Aman ha kaset test yapma hiç.

Farklı test mi yaptın? Her testin duyarlılığı farklı oluyor. Benim ilk yaptığım test en hassas olan ama en pahalı olandı. 😂 şimdi testin ucuzuna kaldık. Aman ha kaset test yapma hiç.
Yok aynı testten yaptım aslında. Çok canım sıkıldı. Kaset de yaptım çok silik var gene. Çok heveslenmiştim daha koyu çıkar diye.

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında, bu süreçte olanların merak edip, soru sorup, paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 13 Mayıs223 Mayıs
@skacir1 Mayıs211 Mayıs:anneadayı:
K Kubra Avci
@Asli4721 Mayıs131 Mayıs
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs:KK43:
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs:anneadayı:
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs:KK43:
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs