2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Perşembe günü kan testim daha kan vermedim. Evde idrar testi yaptım 2 sefer onlar pozitifti 2 gün arayla yaptım en sonuncusunuda bugün yaptım ama bariz bi koyulaşma göremedim hiç bilmiyorum neden böyle üsteki iki gün önce alttaki bugün aşırı korkuyorum bitane kimyasal gebeliğim var çünkü
canm transferin 8 günü aynı bmyle cıktı gebelik testin 10. gğn kan tahlili yapyırdım 245 cıkmıştı hayrlı olsn inşaaşlah hamilesn

Benim bugün 4.gunum 5.gun tek embriyo bel ağrısı çok var hiçbir iş yapmamama rağmen var sizde de oluyor mu günü benimle aynı olan kimse var mi

M Mucize080820 bugün test günümüzmüş kaçırdık mı acaba yazdınız da ben mi göremedim haberiniz nedir merak ettim Pinar314 Pinar314 sizinde test günün dünmüş haber verdiyseniz Bile arada okumamış olabilirim listeye bakınca merak ettim 🤗
ben eşimin yanına gidiyorum, ayrıyken yapmak istemedim. yarın sabaha erteledim o yüzden, haber vereceğim, çok teşekkürler!

Selam kızlar🌸
Yazdıklarınızı hep takip ettim.Pozitif çıkan arkadaşlarımı tebrik ediyorum
Hepimiz birer anne adayıyız.Güçlü anneleriz.

14 mayısta transfer oldum.5.gün 1.kaliteli embriyom vardı.İnanın size regl ağrısı dışında hiç bir şeyim olmadı.Hatta olmadı dedim 3 gündür ağlıyorum
Arkadaşlarımın ısrarıyla kan testi verdim bugün 7.gün 23.82 çıkmış🥹🥹 4 yıla yakındır böyle değer görmedim.Cuma günü test günüm o zaman vereceğim inşAllah sağlıkla artar
Amiin inşallaahh bize de dua edin lütfen 🙏🏻🥹

Canım bendede öyle oldu 11.gün 226 13gün 496 16.gün 3925 di keseyi dün gördüm çok şükür haftayada kalp atışı için gidicen
Ayy maşallah süphanallah bende de erken gebelik testinde böyleydi transferin 6. Günü yapmıştım test dayanamayıp sonra 7. Gün normal kaset test yaptım onda da hayalet çizgim çıktı çok korkuyorum yarın test günüm rabbimden hayırlısını istiyorum onun hazinesi çoktur hayırlısını verir inşallah 🙏🏻 birde keseyi test gününden kaç gün sonra görüyoruz acaba ?

Kızlar bi şey sorucam, rahim dinlendirildikten sonra transferin zamanı ne zaman oluyor. Yani yumurta toplandı üzerinden 2 adet geçti hemen mi yapıyorlar yoksa belli bi zaman belirlemesi mi var
İki adet geçtikten sonra gün belirleniyor birkaç gün içinde yapılıyor yani en azından benimki öyle yapılmıştı hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

X