2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benimde sadece alt karin bolgemde br hassassiyet boyle ici aciyormus gbi ama kullandigmz ignelerden de oluyor olabilir valla hic zaman gecmiyor sanki 😁

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
@Asli47
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs
H hopebaby1 1 Mayıs212 Mayıs
@mercan6065
@Kivirbas95
Zeynep3545 Zeynep3545
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs

Bana 11 mayıs da yaptırın dediler testi:) ya belirtim yok sanırım dün biraz kasığım ağrıdı ama ben o ağrıya alışkın oldugum için değişik gelmedi, kistim var ağrı yapıyordu ondan
Ya benimde çikolata kistim var kaçıncı gün embriyosu test günleri ondan farklıdır belki :) yok hayır belirti dediğiniz gibi ara sıra kasıklarda birşey oluyor gibi ama ilaçlardandır çok belirgin birşey yok benim ilk transferimde 7. Gün lekelenme olmuştu oda kimyasal olmuştu malesef

Ya benimde çikolata kistim var kaçıncı gün embriyosu test günleri ondan farklıdır belki :) yok hayır belirti dediğiniz gibi ara sıra kasıklarda birşey oluyor gibi ama ilaçlardandır çok belirgin birşey yok benim ilk transferimde 7. Gün lekelenme olmuştu oda kimyasal olmuştu malesef
5.gün embriyosu konuldu ayın 30unda 11 mayıstada test yapın dedi doktor:) sizin?

Resimlerini gösterdiler biri çok iyi aa dedi birisinde iyi dediler fena değil iki tane embriyo transferi yapıldı inş benimledirler çok stesli bir süreç size söyledilermi ama şunu diyebilirim nasipse olacak kalite önemli ama çok duydum kalitesi düşük olup tutanı

Ben kullandım. Ama lucrin sonrası 2 saat sonra regl oldum. Bazıları 15 gün sonra oluyormuş bazıları 10 gün bazıları hiç olmuyormuş. Ben 2 saat sonra oldum.
Bende yarın olucam iğneyi çok kafam karıştı 1 hafta önce reglm bitmişti. Şimdi yine kanamam olucak bitince transfer olucak sanırım ne kadar sağlıklı ilerler hiç bilmiyorum 😞

Bende yarın olucam iğneyi çok kafam karıştı 1 hafta önce reglm bitmişti. Şimdi yine kanamam olucak bitince transfer olucak sanırım ne kadar sağlıklı ilerler hiç bilmiyorum 😞
Ben reglimden 21 gün sonra vurulup sürece başlamamıştım. Sizin muhtemelen transfer öncesi olduğu için farklı bir yol izleniyordur

X