2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende ilk defa yasayacagim ve heyecanlıyım şimdi yumurta büyütmeye başladılar ama sanki benim az yumurtam var 4.gundur iğne yaptım 6 yumurta falan var dediler sonra çoğalıyor mu
Toplama işlemindemi 6 tane var. Benimde 7 tane toplandı 5 tane oluştu genetiğe gitti 5 tanesi 2 tane sağlıklı geldi. 1 tane sağlıklı var şuan elimizde

Benim de durumum şöyle , geçen sene temmuz ayında prp eksozom ile başladık amh düşüklüğü var bende , sonra iki yumurta toplaması yapıldı havuz yöntemi uygulandı , rahmimde çöküklük varmış bir de histerekopi sonrası rahim hazırlığa geçtik , bu cuma transferim olacak yaşım 34 ve ilk denemem olacak , 5. Gün 2 embriyo transferi yaptıracağız , şuan 2 iğne bir fitil ve bir hap kullanıyorum , bugün bağışıklık için bir serum yapıldı ama vücuduma o kadar çok ilaç yüklendi ki normalde tek embriyo transfer yaptıracaktık ama şans %35 dendi , sırf bu yüzden iki embriyo transfer ettireceğiz şansımızı arttırmak için birde yaş ta artık çok genç bir yaş değil , bende de durumlar böyle ☺️❤️
Zorlu bir süreç atlatmışsınız ameliyatlar falan. Maalesef fazla oluyor iğneler hormonları yükseltiyor. Evet belli bir yaştan sonra ilk transferde 2 embriyo transferi yapılıyormuş. Hakkınızda hayırlısı olsun, Allah gönlünüze göre versin inşallah ☺️🥰

Sizin kaçıncı gün olacak salı günü:) ya bazen regli ağrısı gibi bıcak batmaları yaşıyorum, regli olmadan önce yüzümde sivilce çıkar oda var endişeliyim :KK43:
Benim Salı günü transfer gününüzde sayarsak 8. Gün oluyor 30 nisanda transfer oldum bende de ara karnımda ağrı oluyor ama gaz ağrısı gibide inş pozitif sonuç alırız

Toplama işlemindemi 6 tane var. Benimde 7 tane toplandı 5 tane oluştu genetiğe gitti 5 tanesi 2 tane sağlıklı geldi. 1 tane sağlıklı var şuan elimizde
Merhaba kontrole gittinizmi rahim duvarınız kalinlasmismi benim ki 9.9 'di en son. Ikimizin transferide aynı gün az kaldı ben çok heyecanlıyım 😊 sizde durumlar nasıl

Merhaba kontrole gittinizmi rahim duvarınız kalinlasmismi benim ki 9.9 'di en son. Ikimizin transferide aynı gün az kaldı ben çok heyecanlıyım 😊 sizde durumlar nasıl
Ben şuan tedavi aşamasındayım canım regl olmayı bekliyorum sonrası gün verilecek gönlünce olsun herşey güzel haberler alalım hep birlikte 🤲🥰

X