2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar ben bir şey sormak istiyorum bugün transferimimin yedinci günü test yaptım pozitifi gördüm ama progesteron fitil kullanıyorum sadece fitil kullanırken test yaptığım için acaba o etkiler mi hormonları sizce

Kızlar ben bir şey sormak istiyorum bugün transferimimin yedinci günü test yaptım pozitifi gördüm ama progesteron fitil kullanıyorum sadece fitil kullanırken test yaptığım için acaba o etkiler mi hormonları sizce
Hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallah. Çoğu kişi kullanıyor etkilemez diye düşünüyorum test gününüz ne zaman

Kızlar günaydın bana yardımcı olun lütfen dün gece yine kasıklarım çok ağrıdı kötü kötü rüyalar gördüm yapmayacaktım ama sabah kalktım test yaptım var mı bakar mısınız yoksa ben görmek istediğim için mi çizgi görüyorum 😔 7 mayısta oldu transferim transfer hariç yedinci günüm
canım çizgi gözüküyor bence var hayrlı olsun canım benim 7 günde pozitifi görmek cokk güzelll

Hayır tekrarlamadim erken yaptım negatif oluncada üzüldüm o yüzden direkt gidip kan vericem gunumde en azından soru isareti kalmaz aklimda
Evet o sonuc cok erken Daha kana geçmemiştir. Valla nasıl sabredecegiz bende bi merak başladı tuttu mu tutmadı mı diye değerin küçük çıkmasından da korkuyorum acikcasii

X