2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çikolata kafein yüzünden yasak tatlı da şekerimiz yukselmesin diye dr dedi bana diğer kızları bilmiyorum 🤗
Çikolata yiyebilirsin yani doktor bana %80 bitter olandan al demişti onu yiyodum canım istedikçe sorun olmaz sen yine de sor ve tatlı da sütlü tatlılar ye diyodu sütlaç gibi şekerden kaynaklı

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs
K Kubra Avci
@Asli47
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs
@mercan6065
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
S sedu066 30 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
Beni de ekler misiniz transfer günüm 29 nisan embriyo sayisi 1 test 11 mayis

Kızlar listeye ismini yazdırmak isteyenler transfer tarihi belli olanlar beni etiketlenebilir mi? Malum bahar temizliği iş güç derken çoğu mesajı kaçırdım en azından liste hazır dursun
Merhaba herkese. Benim ardışık transferim olacak. Bugün 1 embriyo transfer edildi, yarın da 1 tane transfer edilecek. Test günüm 16 mayıs. Bu 3.transferim. İlki negatifti. İkincisi geçen sene haziran ayındaydı, gebelik oluştu ancak 10 haftalık bebeğin kalbi durdu. İlk transferde bu siteyi üye olmadan sadece takip etmiştim, ikincide üye oldum ve çok iyi gelmişti. O gün yazıştığım arkadaşlar muhtemelen bebeklerini kucaklarına almıştır. Darısı başımıza, herkesin transferi pozitif sonuç ve sağlıklı doğumla taçlansın inşallah. Herkese tekrar merhaba 🤗

Donmu mu taze transder mi benimde 29 nisan hic belirtim yok korkuyorummm tutunamicak dicye
Dondurulmuş embriyo transfer edildi. Buralarda okuduğum yorumlara göre 5-6 günden sonra belirti görmeye başlayanlar varmış tabi herkesin bünyesi farklı 🤷🏻‍♀️ Endişe etmeyin sakin olun aklınızda içinizde korku olmasın güzel düşünün güzel şeyler olsuuun ☺️

Dondurulmuş embriyo transfer edildi. Buralarda okuduğum yorumlara göre 5-6 günden sonra belirti görmeye başlayanlar varmış tabi herkesin bünyesi farklı 🤷🏻‍♀️ Endişe etmeyin sakin olun aklınızda içinizde korku olmasın güzel düşünün güzel şeyler olsuuun ☺️
Benim de donmuş 3. Gün embriyosu dun ve bugun baslayan sadece bacak bel ve ara ara vuran kasik agrim var onun disinda hic bi belirtim yok ilac ne kullaniyorsunuz siz yarin 6. Gunum rapor yazdirmak icin hekime gidicem hemşireyim calisiyorum gitmişken bi de beta baktirsam ki diye dusunmedim degil

Aynen benim de 3.gün embriyosuydu. Sağlık sektöründe çalışman büyük şans. İstediğiniz zaman test yaptırabilirsiniz tabi ama test gününüzden önce yaptırmış olacaksınız. Aklınızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışın bence. Günlük 3 tane Estrofem, 3 tane Progestan 200 mg vajinal fitil, 1 tane Oksapar iğne kullanıyorum. Sizin ilaçlar nasıl?

Aynen benim de 3.gün embriyosuydu. Sağlık sektöründe çalışman büyük şans. İstediğiniz zaman test yaptırabilirsiniz tabi ama test gününüzden önce yaptırmış olacaksınız. Aklınızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışın bence. Günlük 3 tane Estrofem, 3 tane Progestan 200 mg vajinal fitil, 1 tane Oksapar iğne kullanıyorum. Sizin ilaçlar nasıl?
Benim günde 3 tane estrofem 2 tane 50 mg progesteron igne 1 tane coraspirin 1 tane oksapar 1 tane imom omega tablet haftada bi tane D-colefor

Hem kan sulandırıcı iğne hem de coraspirin kullanıyormuşsunuz. Ben de imom omega kullanıyorum. D-colefor ne ilacı peki?
D vitamini canim 10.0000 lik dr um bu dönemde d vitaminin cok etkili oldugunu soyledi donmus embriyo transferi oldugu icin subat ayindan beri kullaniyorum ben bu uc ilaci yani imom corasprin ve d coleforu

D vitamini canim 10.0000 lik dr um bu dönemde d vitaminin cok etkili oldugunu soyledi donmus embriyo transferi oldugu icin subat ayindan beri kullaniyorum ben bu uc ilaci yani imom corasprin ve d coleforu

Anladım canım ben de bir ara D3K2 damlasını kullanmıştım bitince almamıştım ya. Ama doktorum değerlerime bakmıştı geçen ay ihtiyaç duymadı herhalde.

X