2024 Nisan ayında transfer olacaklar💙 çizelge oluşturalım 🥳 🥳🥳🥳 inşallah hep birlikte pozitif sonuç görelim 🙏🍀🌸

Korkuyorum ama ya hiç birine genetik inceleme yaptirmadim ben Rabbim istedikten sonra hersey olur Allah duamızı geri çevirmesin dilerim tez zamanda alırız kucağımıza bebegimizi

Bana da hemşire çok umutlanma ama umudunu da kaybetme dedi hakkımızda hayırlısı olsun artık ne diyelim..
Canım yarın değerin iki katına çıkar çıkmaz :anneadayı:hamiş çıkartmanı ekleyeceğim tabloya. Ben inanmıyorum ki yükselecek ❤🙏 sana sıkı sıkı tutunacak bebeğin. Derin bir oh çekeceğiz

Merhaba, bende arefe günü 5.gün emriyo transferim oldu bugün 7.günüm cumaya test yapmamı istedi doktorum ama ben çok merak ediyorum erken gebelik testi yapsam belli olur mu sizce?. Hiçbir belirtim yok zaten ben normalde de adet sancısı kasık ağrısı filan bilmezdim o yüzden korkuyorum.aranızda 7.günde test yapan var mı?
Canım benim de hiç belirtim yoktu. Hiç belirtiye takılma. Hala da birşey hissetmiyorum 🙏😍

Canım yarın değerin iki katına çıkar çıkmaz :anneadayı:hamiş çıkartmanı ekleyeceğim tabloya. Ben inanmıyorum ki yükselecek ❤🙏 sana sıkı sıkı tutunacak bebeğin. Derin bir oh çekeceğiz
Allahımm inşallahh❤️❤️ Kendimi her şeye hazırladım bu iki günde bakalım rabbim en iyisini bilir sağlıklıysa tutunur inşallah değilse de daha sınavımız varmış demek hepimizin hakkında hayırlısı olsun 💕

X