2024 Nisan ayında transfer olacaklar💙 çizelge oluşturalım 🥳 🥳🥳🥳 inşallah hep birlikte pozitif sonuç görelim 🙏🍀🌸

Merhaba, Aralık ayında kalbinin durması sonucu 10 haftalık bebeğimi kaybettim. Şu an dondurulmuş 1 adet 5. gün embriyom var. 40 yaşındayım. Transferim bir aksilik çıkmazsa Nisan ayında olacak fakat tarih net belli değil. 1 tane olması da çözülme sonrası için beni korkutuyor.
Neden kalbi durdu bende aynısını yaşadım genetiklimiydi. Benimde birtane var dondurulmuş sorunsuz çözülür insallah 🤲

Normal gebelikti, tüp bebek aşamasına başlamışken o sırada kendiliğinden oluşan bir gebelik oldu, tüp bebeğe gerek kalmadı derken kaldığımız yerden devam etmemiz gerekti. Herhangi bir sebep belirtmediler, yaştan ötürü kalitesiz yumurtadır denildi. Kaldığımız yerden devam ettik, şubat ayında
8 yumurtam toplandı sadece 1 tanesi 5. güne ulaşabildi. Bir tane olduğu için şu an o kadar kıymetli ki. Umarım sizinki de sapasağlam bir şekilde çözülür ve annesine tutunur

Normal gebelikti, tüp bebek aşamasına başlamışken o sırada kendiliğinden oluşan bir gebelik oldu, tüp bebeğe gerek kalmadı derken kaldığımız yerden devam etmemiz gerekti. Herhangi bir sebep belirtmediler, yaştan ötürü kalitesiz yumurtadır denildi. Kaldığımız yerden devam ettik, şubat ayında
8 yumurtam toplandı sadece 1 tanesi 5. güne ulaşabildi. Bir tane olduğu için şu an o kadar kıymetli ki. Umarım sizinki de sapasağlam bir şekilde çözülür ve annesine tutunur
İnş evladınıza kavuşursunuz

İnşalallaah güzel haberlerinizi okuruz🍀 benimde 3. Denemem. İlk iki denemem taze transfer olmuştu ilki 5. Gün 2. Si 3. Gün. Şimdide dondurulmuş 5. Gün deneyeceğiz. İnşalalalah hepimiz pozitif sonuc alırı hayırlı ve sağlıklı bir şekilde
İnşallah canım. Sabırla önce transfer sonra test için bekleyeceğim✌️☺️🤲
Sağlıkla olsun hepimizin bebişleri 🧿👼🤰

arkadşlar bende cumartesi 5.gün transferi olacağım dılarınız bekliyorum
Ben 29 sen 30 Mart’ta bebeklerimize kavuşuyoruz desene✌️☺️🙏🧿
Dualarım tüm isteyenlerle. Yorulan, yıpranan, maddi sıkıntıdan bu transferi son umudu olarak gören kim varsa Rabbim en sağlıklısından evlatlar nasip etsin inşallah 🙏

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır takip ettiğim transfer başlıklarından sonra umarım sonunda ben de katılabileceğim bu başlığa 🥹 Benim transfer günüm 9 nisanda gideceğim kontrole göre belli olacak. Tüplerimin kapalı olduğunu öğrendikten sonra tüp bağlama operasyonu geçirdim aralık ayında. Martta yumurtalar toplandı ve dört adet 3. gün embriyosu donduruldu. İlk denemem olacak bu, 1 adet 3. gün embriyosu transfer edilecek kısmetse. Çok iniş çıkışlı bir süreçmiş, hepimize sabır ve gönül ferahlığı diliyorum, güzel haberler alıp vermek dileğiyle 🌸

Herkese merhaba🌸
S sevnylan 5. Gün 2 adet embriyo transferim 1 nisanda olucak inşallah😊
edahandro edahandro nasılsın çok önce aşılama gruplarında konuşmuştuk herkesi motive ediyordun şimdi burda görünce hemen hatırladım seni🥰
Merhaba kuzum 🥰 evet aşılama koçu gibiydim ❤ dört aşılamayla misyonumu tamamlayıp tüp bebeğe transfer oldum. Senin ilk transferin mi canım? Benim ikinci olacak. Üçüncü gün iki embriyo transferi olacağım. İnşallah Hayırlı sonuçlarını alırsın kuzum

Herkese merhaba, Nisan ayında transfer olacaklar burada buluşalım 💙 transfer öncesi tedaviniz nasıl gidiyor? Rahim hazırlığı aşamasında neler yapıyorsunuz?
Anne Adayı 🤰🏼Transfer tarihiEmbriyo bilgisiSonuç🤰🏼🙏☘️
S sevnylan 28.04.20245.gün
edahandro edahandro 3.gün
Zeynep3545 Zeynep3545 5günPGT
@mercan6065
@teacherrrrrr5.günPGT
@blahblah1233.gün
@esra46464606.04.2024
H Htc1059 29.03.20245.gün
@Mila863.gün
@Emel1121.03.20245.gün
G Gul9393 01.04.20245.gün