2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam
Özelde doktorum bazı kan tahlilleri istedi
38 tane deger yazıyor icinde
Devlete gittim bugun ben kendi ihtiyac duyduğum degere bakarım dedi tahlili yapmadı. İstanbul ici önerebileceginiz devlet hastanesi ve doktor var mıdır bu degerlere bakacak olan?
Bide kan sulandırıcı igne icin rapor çıkartacaktım perinatoloji belki bakar ben yapmıyorum dedi hicbiseye yardımcı olmadı hangi doktor bu raporu cıkarır?
Sinir sahibi oldum🥺

Kızlar herkese hayırlı ramazanlar ben Kasım ayında dondurulmuş embriyo denedim malesef olumsuz oldu şimdi Allah nasip kısmet ederse bu ay bidaha gideceğiz Bahçeçi Ankara düşünüyoruz ama Bahçeçi ye giden arkadaşlarımdan bilgi almak istiyorum Ankara’da önereceğiniz erkek faktörlü daha iyi bi doktor önerisi olan varsa açığım
Bahçeci Ankarada Aytaç hocayı öneririm.

Kızlar selam.
Dün kontrolüm vardı. Tam olarak 7 haftalık. Bebiş 1 mm olmuş.🥰
Prolutex iğneyi bıraktırdı.
Estrofem i de bugün ve yarın 2 tane içip cuma itibariyle bırakıcam. Progestan fitil verdi. Sabah 1 akşam 2 tane olacak şekilde. Folik asiti bıraktım. Bir multivitamin verdi adı Efa-Mom.
Transferim 23 şubatta olmuştu. Siz hala estrofem ve prolutex iğneye devam ediyor musunuz?

Kızlar selam
Devlete gittim bugun ben kendi ihtiyac duyduğum degere bakarım dedi tahlili yapmadı. İstanbul ici önerebileceginiz devlet hastanesi ve doktor var mıdır bu degerlere bakacak olan?
Bide kan sulandırıcı igne icin rapor çıkartacaktım perinatoloji belki bakar ben yapmıyorum dedi hicbiseye yardımcı olmadı hangi doktor bu raporu cıkarır?
Sinir sahibi oldum🥺
sağlık ocagına git canım aile hekimi yapar. ya da devlette aldıklarını alsaydın kalanını sağlık ocağında yaptırırdın

Kızlar selam.
Estrofem i de bugün ve yarın 2 tane içip cuma itibariyle bırakıcam. Progestan fitil verdi. Sabah 1 akşam 2 tane olacak şekilde. Folik asiti bıraktım. Bir multivitamin verdi adı Efa-Mom.
Transferim 23 şubatta olmuştu. Siz hala estrofem ve prolutex iğneye devam ediyor musunuz?
selam maşallah canım🥰ben de 7+4 estrofemi ve prolutex i bıraktırdı fitile ve folik asite devam.

Kızlar merhaba, aranızda Bursa da olan var mı varsa hangi kadın doğumcu ile devam ediyor ben 28 Şubat transferiyim artık bir yandan kadın doğumcu ayarlamam gerekiyor

Kızlar selam
Sinir sahibi oldum🥺
Rapor için bilen yok mudur?

Kızlar selam.
Bende estofem 10. Haftada bırak dedi

Aynı haftadayiz seninle 😃 ben çok düşündüm kızlar bu tarama testlerinin hiçbirini yaptırmamaya karar verdim. sebebi şu şimdi yaptırdığımız da test sonuçlarının yanılma payı var ve yanılma payı olmasa dahi bunca yıldır bekliyoruz mucizelerimizi olurda testte bir sorun çıktı (Allah korusun) bebeğini aldıracak olan yoktur bence ve doğuma kadar bu sitres yapar kendine zarar bı kere ben rabbimin verdiğini her türlü kabulum rabbim sağlıkla hayirla kucaklarimiza almayı nasip etsin inşallah tabiki kendi sağlığı açısından da yaptırmak isteyenlere de elbette saygı duyuyorum. Hepimize sağlıklı gebelikler 🥰🙏😘
Transfer tarihin ne zaman canım? Ya bende yaş faktörü var o yüzden doktor tavsiye etti yaptırdım 40 yaşındayım canım. Rabbim ne verirse razıyız tabi🙏🏻

Evet canım birde fetal dna testi varmış onun sonuçları daha güvenilir diyorlar ama çok pahalıymış. Acaba üni hastaneleri falan yapıyor mu ücretsiz. Onu düşünüyordum bende acaba yaptırsam mı diye. Bide onları yaptırdık diyelim ve bir sorun oldu, hamileylen çözüm üretilebilecek mi? Yoksa sadece bilgileniyor muyuz
Benim yaptırdığım fetal dna canım.

X