2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar Arefe kontrolüm vardı. Normalde 11+5 ama 12+4 çıktı. İlk defa yaşadığım bir deneyim çok güzeldi. Büyümüş ve hareket ediyordu. İnsan hayret ediyor. Kontrol öncesi çok gergindim. Doktor ultrason başlığını dokundurduğu an hemen kalbi atıyor di mi diye sordum. Her şey yolunda çok şükür. Yüzde 70 kız dedi bakalım 16.haftada netleşir inşallah. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize. Bulantılara gelecek olursam 6-10 hafta arası çok yoğun ve yıpratıcıydı. Sonra azaldı. Şimdi nadiren oluyor. Bende durumlar bunlar foto ekliyorum nuba göre de kız gibi duruyor sanki😅

Eklentiler

• 1000071988.jpg
    1000071988.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar Arefe kontrolüm vardı. Normalde 11+5 ama 12+4 çıktı. İlk defa yaşadığım bir deneyim çok güzeldi. Büyümüş ve hareket ediyordu. İnsan hayret ediyor. Kontrol öncesi çok gergindim. Doktor ultrason başlığını dokundurduğu an hemen kalbi atıyor di mi diye sordum. Her şey yolunda çok şükür. Yüzde 70 kız dedi bakalım 16.haftada netleşir inşallah. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize. Bulantılara gelecek olursam 6-10 hafta arası çok yoğun ve yıpratıcıydı. Sonra azaldı. Şimdi nadiren oluyor. Bende durumlar bunlar foto ekliyorum nuba göre de kız gibi duruyor sanki😅
yaaa cok sevindimmmm🥰sen hissediyor musun hareketini. maşallah ne kadar büyümüş yaaaa ilk kız bebeğimiz geliyor demek ki🥰ben de senin gibiyim tek duymak istedigim sağlıklı kalbi atıyor hep korkarak gidiyorum inşallah sağ salim kıcagımıza da alırız

yaaa cok sevindimmmm🥰sen hissediyor musun hareketini. maşallah ne kadar büyümüş yaaaa ilk kız bebeğimiz geliyor demek ki🥰ben de senin gibiyim tek duymak istedigim sağlıklı kalbi atıyor hep korkarak gidiyorum inşallah sağ salim kıcagımıza da alırız
🥰🥰🥰amiinn canım. Yok hareket hissetmiyorum onu 20.haftada falan anca hissediyormuşuz. Bakalım kız geçiyordu gönlümüzden duyunca çok sevindik ama daha erken böyle kız deyip erkek çıkan ya da tam tersi erkek denilip kız çıkan çok oluyormuş. Ben kontrol öncesi meyvesuyu içtim ve 3 4 tane küçük bayram çikolatası yedim. Hareketli olsun diye. Sanırım abartmışım çok hareketliydi doktor ölçümlerini zor yaptı hatta hareketli olduğu için.

🥰🥰🥰amiinn canım. Yok hareket hissetmiyorum onu 20.haftada falan anca hissediyormuşuz. Bakalım kız geçiyordu gönlümüzden duyunca çok sevindik ama daha erken böyle kız deyip erkek çıkan ya da tam tersi erkek denilip kız çıkan çok oluyormuş. Ben kontrol öncesi meyvesuyu içtim ve 3 4 tane küçük bayram çikolatası yedim. Hareketli olsun diye. Sanırım abartmışım çok hareketliydi doktor ölçümlerini zor yaptı hatta hareketli olduğu için.
ayyyy cok guzel yaa resmen büyümüş ve hareket ediyor yerinde durmuyor inşallah ben dr o günleri görürüm.ilk tahminler genelde doğru oluyor canım zaten doktor cok belli olmasa kıza benzetmezdi. büyük ihtimalle oyledir🌸hayırlısı olsun tabi ki en başında. sen de şubat ayı tüp bebek topigindeydin galiba benim de şubat transferi tüp bebek. o heyecanı korkuyu cok iyi anlıyorum🙏🏻

ayyyy cok guzel yaa resmen büyümüş ve hareket ediyor yerinde durmuyor inşallah ben dr o günleri görürüm.ilk tahminler genelde doğru oluyor canım zaten doktor cok belli olmasa kıza benzetmezdi. büyük ihtimalle oyledir🌸hayırlısı olsun tabi ki en başında. sen de şubat ayı tüp bebek topigindeydin galiba benim de şubat transferi tüp bebek. o heyecanı korkuyu cok iyi anlıyorum🙏🏻
Evet canım tüp bebekle olunca bi ayrı pimpirikliyiz maalesef. Hayırla sağlıkla alalım kucağımıza😍

Canım ya çok sevındım benimde çarşamba günü kontrolüm 13 hafta oluyo tam bakalım cinsiyetle ilgili bişi dicek mı heyecanlı
Bizim doktor daha ultrasondan önce bugün size cinsiyet tahmini yapıyım mı diye sordu. Biz de yapın dedik yaptı valla. Ama yüzde 70 kız gibi dedi alışveriş yapmayın daha çok erken dedi. Sen de sor bence kendisi söylemezse bile bi tahmininiz var mı de😅

kızlar süt tüketiyor musun? köyden süt geldi de bazen virüsler vs oluyor hayvanlardan kaynaklı. içsem sorun olur mu acaba?

arkadaşlar hamile arkadaşlarımıza sağlıkla geçecek bir dönem diliyorum. içinizde 6. gün idrarda erken gebelik testi yapıp negatif olan sonrasında pozitif olan var mı? silik çizgiden bahsetmiyorum. hepinize kucak dolusu sevgiler

11+3 her sabah sarı su kusuyorum. Bir de birkaç gündür sağ kasık üzerinde sanki üşütme ağrısını andıran bir ağrı var sebebi ne bilmiyorum
Merhaba. Sarı su kusma olayı bir iki ben de de oldu bu hafta. Ama normalmiş 9,10,11 haftalarda atarmış. Bide kasık agrım benimde oluyor doktora sormuştum yumurtalarımızdan kaynaklı oluyormuş korkmana gerek yok dedi

Kontrolden geliyorum.
12+5'teyim. Bebek günü gününe ilerliyor. Ense kalınlığına baktı doktor. Normal çıktı çok şükür. 2'li tarama yapıldı. Sonucunu bekliyoruz. Veeee cinsiyet de belli oldu, erkek geliyor inşallah. Sağlıklıca kucağımıza almak da nasip olur inşallah.
O kadar erken belli ediyor mu yaa kendini heycanlandım cinsiyet yorumlarını okuyunca 🫠
Hepsi saglıkla gelsin insallah🙏🏼🙏🏼

Kızlar benim doğal siklusla ilaçsız şekilde dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. 12. Haftamdayım. Takipli olduğum doktor artık coraspin başlayalım sana. Tüp bebekle hamileliklerde tansiyon riski olabiliyor çünkü dedi. Ben de tüp bebek merkezini aradım. Hemşire ile konuştum. Biz önermiyoruz gereksiz buluyoruz dedi. Ne yapsam bilemedim

X