2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım sen naptın yaptnz mı partı hiç yoksun buralarda
evet canım baya bı bulantı ıle ılgılı skıntı yasadım :) cok sukur ıyı gıbıyım sımdı cok az kaldı.
henuz partı yapmadık. 15+4 oldum. hala bılmıyorum. sanırım bu hafta sonu ogrenecegız. cokta merak etmıyor gıbıyım :KK70: sabrıma saglık bılen bilir :KK48:

evet canım baya bı bulantı ıle ılgılı skıntı yasadım :) cok sukur ıyı gıbıyım sımdı cok az kaldı.
henuz partı yapmadık. 15+4 oldum. hala bılmıyorum. sanırım bu hafta sonu ogrenecegız. cokta merak etmıyor gıbıyım :KK70: sabrıma saglık bılen bilir :KK48:
Daha az önce bile bulantı malesef çok azaldı ama tamamen bitmedı onun dışında iyiyim ama doktora gotmedıgım zamanlarda tiribe giriyorum ıyımıdır bebiş diye

Daha az önce bile bulantı malesef çok azaldı ama tamamen bitmedı onun dışında iyiyim ama doktora gotmedıgım zamanlarda tiribe giriyorum ıyımıdır bebiş diye
dun ıyıyım dedım. bugun ben de ıse zor geldım :KK43:
valla gun gunu tutmuyor
benı dr ayda 1 cagrıyor. 13 unde gıdıcem . ben de uzun zamandır gormedım. buyumuslerdır :emir_bebek:

Gerçekten sabrına sağlık yaa ne sabırmış sendeki
Benim kontrol dündü yeğenim öğrendi cinsiyeti hemen akşama 1 balonla öğrendik duramam ben dedim 😄

Eklentiler

• 8c81fb7c-9c04-4961-8ad3-f8f9fdf77476.jpeg
    8c81fb7c-9c04-4961-8ad3-f8f9fdf77476.jpeg
    85,3 KB · Görüntüleme: 87
ya çok güzel çok beklemişsin ama :KK70:
sağlıkla doğsun . ben de katılım mevzusu var. gelmek isteyenler bi 30 kişi olur herhalde. :KK73:
Ben sadece ablalarım yeğenlerimle yaptım biz bize herkesi toplayacak yerim yok
Maşşallah 🧿 Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almak nasip etsin inşallah
Hepimiz emek verdik mutlu sonla da bitiririz inşallah 🙏🏻🙏🏻

X