21 kisi beraat etti... Iste ceza alanlar..

Hala darbeci zihniyet deniliyor..
Hala fatih camisi bombalanacaktı deniliyor.

Kim darbe istiyor asker mi güldürmeyin ya,kolay zannediyorsunuz değilmi dabe yapmayı.
Allahın evi diyoruz değilmi camiye ,hangi aklı selim böyle birşey düşünür,helede asker böyle bir şeyi bırakın yapmayı düşüncesi bile korkunç.
Boş ve gereksiz suçlamalar bunlar ,sizler neye inanmakistiyorsanız buyrun ona inanın .

bos ve gereksiz suçlamalarmı müebbet hapis alıyor
alkıslıyorum sizi !
laf kalabalığıyla haklı olunmuyor bugüne kadar neler yapıldı edildi millet görüyor
iyi oldu ortalmık temizleniyor birileri oraya buraya saldırıyor hep can havli hareketler
tübitak vsde ispatladıysa alır avukat temyize gider yargıtay karar verir
acıklanıcak zaten karar az kaldı
yalan yanlıs belgelerse içerden çıkarlar
tabi çıkabilirlerse . . b.

Cami bombalanacaktı...ymış he
Puhahah...
Yarın öbür gün bunları yapanlar "şeriati getireceklerdi" diye hapse düşerse...
Kimse buralarda ağlamasın olur mu?

insan bilmediği şeyden korkar. siz şeriati arapyarım akıllısından öğrenirseniz şeriat gelecek diye veryansın edersiniz. 10 yıldır bu hükümet var. geçende sormuştum hükümet geldi diye eteğinizin boyunu bir karış uzattınız mı. bir kadeh içki az mı içtiniz. bu memleketinizi geriye götüren yarım akıllıları savunuyorsunuz. islam dini özgürlük dinidir sana tebliğ edilir ister uygularsın ister uygulamazsın. buradan da şeriat istiyorum anlamı çıkmasın o konu için burada tartışamam. tabiki bunların hepsi uydurma size göre benden de buna bir puhahah.

insan bilmediği şeyden korkar. siz şeriati arapyarım akıllısından öğrenirseniz şeriat gelecek diye veryansın edersiniz. 10 yıldır bu hükümet var. geçende sormuştum hükümet geldi diye eteğinizin boyunu bir karış uzattınız mı. bir kadeh içki az mı içtiniz. bu memleketinizi geriye götüren yarım akıllıları savunuyorsunuz. islam dini özgürlük dinidir sana tebliğ edilir ister uygularsın ister uygulamazsın. buradan da şeriat istiyorum anlamı çıkmasın o konu için burada tartışamam. tabiki bunların hepsi uydurma size göre benden de buna bir puhahah.
Önemli olan şeriatin aslının ne olduğu değil zaten.Şeriat olan her ülkede şeriat kuralları yöneticilerin keyfine göre uygulanıyor ve özgürlüğün ö'sü yok o ülkelerde.Burada olsa,burada da aynı şekilde uygulanır.Hele ki bu hükümet tarafından yapılırsa,allah muhafaza...

Konumuz ne hükümet ne seriat.
Konu TSK icindeki cürük elmalar,yaptigi darbeler, bu darbelerle güvence altina aldigi OYAK ve OYAK ile yapilan yolsuzluklar.
Varsa bu konuda söyleyecek sözünüz yada belgeniz yazin.
Yoksa hükümeti konusmak icin baska konuya gidin.
Millet bikti her konuya hükümeti sokup, yapilan yanlislarin konusulmasini engellemenizden!

Son düzenleme:
Eğer çürük elmalar aranıyorsa birazda bu hükümet'e yaptıkları icraatlara bakın biraz.
Çürük her kurumda vardır,ama bunu tsk 'ya direk mal etmek ne kadar anlamlı acaba.
Herşeyimze karıştılar,bir yatak odamız kalmıştı onada el attılar sonunda.
Hergün aynı konularla karşımıza glmesinler yeter bizde biktık artık.

Kaç kişi 80 darbesini yaşadı acaba merak ediyoum.

darbe denen şey bir günde gelir ve gider mi.. bunu böylemi görüyorsunuz siz. bu darbeyi lanetlemek için yaşamak mı gerekiyor. zindanlara atılan öldürülen işkence gören insanların yaşadıkları hiç sizi etkilemiyor mu. ayrıca 80 darbesinin yankılarını hala çekiyoruz zaten. türkiyeyi ilerde görmek istemeyenlerin halkı basit zavallı aklı yokmuş gibi görenlerin, halkın seçtiği insanlara saygı duymayanların dayatmasına evet mi diyorsunuz. her darbe tükiyeyi 30 yıl geriletmiştir. son yıllarda yakaladığınız huzuru ve güçlenmeyi hangi dönemde yakaladınız.(ay aman hemen burdan ne olur hükümet çıkartmayın). kimse tsk suçludur demiyor ki. herkurumda vardır çürük elma. işte bu da tsk içindeki çürük elma temizliğidir.

darbe denen şey bir günde gelir ve gider mi.. bunu böylemi görüyorsunuz siz. bu darbeyi lanetlemek için yaşamak mı gerekiyor. zindanlara atılan öldürülen işkence gören insanların yaşadıkları hiç sizi etkilemiyor mu. ayrıca 80 darbesinin yankılarını hala çekiyoruz zaten. türkiyeyi ilerde görmek istemeyenlerin halkı basit zavallı aklı yokmuş gibi görenlerin, halkın seçtiği insanlara saygı duymayanların dayatmasına evet mi diyorsunuz. her darbe tükiyeyi 30 yıl geriletmiştir. son yıllarda yakaladığınız huzuru ve güçlenmeyi hangi dönemde yakaladınız.(ay aman hemen burdan ne olur hükümet çıkartmayın). kimse tsk suçludur demiyor ki. herkurumda vardır çürük elma. işte bu da tsk içindeki çürük elma temizliğidir.

Darbeyi mesrulaştırmıyorum zaten,kimsede bunları tekrardan yaşasın demiyorum ki..Bizim dönemmiz o günleri gördü vede yaşadı bunu onu anlatmak istiyorum sadece..Kesinlikle onaylamıyorum tabiki,her darbe geriye götütür bu ülkeyi.

Çürük elmalar varsa elbette temizlenmeli ama tsk'ya olan uçlardaki nefret var maalesef ..
Yıllarını teröre adamış olan bu insanlar mı çürük elma acaba onu merak ediyorum hiç sanmıyorum çünkü.
Genekkurmay başkanlığına atanan bir komutan nasıl örgüt lideri suçlamasıyla hapise atılır mantığım bunu kabul etmiyor.
Atayan belli değilmi madem şüpheler var yapma o zaman.

Darbeyi mesrulaştırmıyorum zaten,kimsede bunları tekrardan yaşasın demiyorum ki..Bizim dönemmiz o günleri gördü vede yaşadı bunu onu anlatmak istiyorum sadece..Kesinlikle onaylamıyorum tabiki,her darbe geriye götütür bu ülkeyi.

Çürük elmalar varsa elbette temizlenmeli ama tsk'ya olan uçlardaki nefret var maalesef ..
Yıllarını teröre adamış olan bu insanlar mı çürük elma acaba onu merak ediyorum hiç sanmıyorum çünkü.
Genekkurmay başkanlığına atanan bir komutan nasıl örgüt lideri suçlamasıyla hapise atılır mantığım bunu kabul etmiyor.
Atayan belli değilmi madem şüpheler var yapma o zaman.

bende çok seviyordum ilker başbuğu.bana göre ülkeye hizmet eden bir adamdı. sadece ilker başbuğun suçunu araştırdım bu yüzden. görünürün dışında neler yapıldığını gördüm.

Baska savunma yok hea.
60 yildir yolsuzluk yaparak, halkin mallarini cebe indiren oyak i temize cikarmak icin tek söylenen "hükümete bakin"
Bu oyak 3-5 darbe, mihtira, onlarcada hükümet gördü.
Daimi yolsuzlukcu bir o var.
Oyak i icabina bakalimda digerlerinede sira gelir.
Söyleyecek tek sözü "hükümete bakin" olanlar baska basliga.
Biz Hasan Ali türküsü dinlemek istemiyoruz.
Gercekleri konusuyoruz!

:)) insan bilmiyorsa, en azindan arastirmali, ögrenmeli diycem ama vazggectim, ne olsa kulaktan kulaga oyunu oynaniyor bir nevi:)
En iyisi
Yaw he he:)

Biz okuyan, arastiran ve belgelerle ispat edilmis bir yolsuzlugun son bulmasi isteyenler, 3-5 kurus cikari icin yolsuzluklarin üzerini kapatmaya calisan insanlarin karsisinda durmaya devam edelim.
Türkiye de yolsuzluk yapan kim varsa hesabini vermeli.
Hani yaptiklari yolsuzluga kilifta bulmuslar " devletin mali deniz, yemeyen domuz" demislerya.
Biz o mallarin devletin degil milletin mali oldugunu ve yemeyenin degil yolsuzluklarla milletin malini cebe indirinlerin bu söze layik oldugunu ögretelim!

Son düzenleme:
CHP demokrasi deyince oturmuyor. Binlerce insan işkence görürken çıtları çıkmadı , Faili meçhullere,Fişlenmelere,Orduda uzaklaştırmalara göz yumdular,Derin devlete ortak oldular, en "çağdaş" dernekleri başörtülü kızlara burs vermedi,Üniversitelerde İKNA ODALARI kurdular, Darbelere destek verdiler.

ŞİMDİ DEMOKRASİ Mİ?
İKNADA HİÇ İYİ DEĞİLLER:)

Gazeteci/ESRA İPEK UÇAR

Yaw hea hea, hadi git birazda baska seylerle ilgilen.

Efsa yorumuna katiliyorum, insan elinde imkan varken yaptiklari ile degerlendirilmeli!

Sonunda bu darbeci zihniyet ülkede babasının çiftliği gibi at koşturamayacağını anladı.Artık dört duvar arasında darbe planlarına devam etsinler belki bi ara çıkrlarsa gerçekleştirirler :KK70:

Muhalefet eleştirilirken sıkıntı yok da hükümet eleştirilince mi problem oldu?
Forum kimsenin babasının malı olmadığına göre,herhangi birine git başka konulara yaz demek de kimsenin haddine düşmez.Beğenmeyen,sadece işine gelen yorumları okumak isteyen,kendine ait sosyal paylaşım sayfalarında fikirlerini yazsın.

Son düzenleme:
Siz anlama problemi yasiyorsunuz!
Binlerce kez söylendi ama yok ayni hamam ayni tas.
"Kimse size hükümeti elestirme" demedi.
Siz söyleyecek sözünüzün olmadigi konularda, sürekli bir hükümet karalamasi ve muhalefet propagandasi iindesiniz.
Bir sayfa öncesinde söyledim, cok istiyorsaniz, hükümet ve yanlislari ile ilgili baslik acip icinizi dökün.
Yukarda yazdiklarinizda ne bir fikir beyani, ne üzerinde düsünülecek bir bakis acisi nede faydali bir bilgi var.
Yaptiginiz sey plemik yaratmak ve konu dagitmak.
Anlamamakta israr etseniz de, bu konu TSK, DARBE ZIHNIYETI, OYAK YOLSUZLUKLARI ve TSK ICINDE KI CÜRÜKLER ile ilgili.
Bu konuda söyleyecek sözünüz yok ama illede konuyu " hükümet" diye dagitmaya calisacaksaniz artik sizi etkisiz eleman sayacagim!
Buyrun etkisiz eleman olarak istediginiz kadar yazin.
Monalisa da bende kac kez söyledik.
Anladim ki anlama probleminiz var yada anlamamak icin kendinizi zorluyorsunuz!

OYAK dünyada esi benzeri olmayan askeri holdingdir.
Millet paralarini yolsuzluklar ve haksiz olarak gasp etmektedir!
Her kim milletin parasini hortumluyorsa hesap vermelidir!
Belgelerle yaptigi yolsuzluklar ispatlanan ama kendisini kanunlarla güvence altina alan OYAK hesap vermelidir!

Son düzenleme:
CHP demokrasi deyince oturmuyor. Binlerce insan işkence görürken çıtları çıkmadı , Faili meçhullere,Fişlenmelere,Orduda uzaklaştırmalara göz yumdular,Derin devlete ortak oldular, en "çağdaş" dernekleri başörtülü kızlara burs vermedi,Üniversitelerde İKNA ODALARI kurdular, Darbelere destek verdiler.

ŞİMDİ DEMOKRASİ Mİ?
İKNADA HİÇ İYİ DEĞİLLER:)

Gazeteci/ESRA İPEK UÇAR

Onlar yapar...:KK6::KK6: Ülke sevdalısı olur. :KK12:

Sen eleştirirsin...:KK24: Ampul kafa,örümcek beyinli olursun.:KK8:

X