Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

kizlar bu fincan tutma isini bende uyguladim ergenlik doneminde:eek:..simdi soylemesi ayip seyler..guzellerkaydirigubbakcemile3..
yani inandigimdan degilde iste bi arkadas tavsiyesi olarak banyodan sonra aklima geldikce fincan kapiyordum..ama dikkatinizi cekerim fincani bastirmayinyasakkelime sonra gogusler kuserler falan :roflol:mazallah buyumezler-tatlicadiarzu-..
yani fincan tene degicek ama oyle bastirmaya gerek yokkaydirigubbakcemile5..
hadi kolay gelsin hepinize..
gogusleri buyuyenler resim cekerek paylassin lutfen:jeyyar:..
deeerrrmisimm delikafaduldendelikafadulden

nasılsa dolgulu çamaşırlarla dış görüntüyü kapatabiliyoruz. nişanlıyken bunu ben de kendime dert ediniyordum. eskiden sorun yoktu kimse görmüyordu şimdi napıcam diye düşünüyordum. sonra bu sıkıntımı eşimle yani o zamanki nişanlımla paylaştım. o beni inanılmaz motive etti ve şimdi böyle bir şeyi hiç takmıyorum. zaten evlenince büyüyor. hiç sıkıntı yapmayıp nişanlınla paylaş umarım özgüvenini kazanman knusunda yardımcı olur.

laelaelaelaelae şeyyy pardon evlenınce neden buyuyor??nasıl bıde

çok mantıksız arkadaşlar tabi ki ergenlikten sonra olmaz. yine de deniycem diyen varsa buyursun:)
bi de ne kadar doğru o da bilinmez, benim kişisel hikayem bu tezi tamamen çürütüyor okuduğunuz üzere. o kadar tas kapattım mandalina kadar, sülalemde 80 altı göğsü olan yok fincanla kapatılmasına rağmen...

Ya ne zamandan beri bu yöntem var ama biz uyumuşuz daha yeni bu siteden duydum ama bilmiyorum nasıl yapıldıgını tam bir açıklama yapabilecek olanlar varsa söylesinler artık çok sıkıldım ben bu küçük göğüslerden yaaa :KK43: yaşıtlarım gibi olmak istiyorum 75 bedeni doldursun yeter yaaa..:KK43:

ya kızlar slm benim aslında 75i dolduruyo ama aynada kendime bakınca çok küçük gelio of offfff şu fincanı ilk kez duydum deneyim baari bide annemde evlenince büyür dio ama ne alaka anlamıorm şu an nişanlıyım ve korkuyorum büyüsün artııııııık erkekler şu manken silikonlu kadınları görmekten bi hal oluyolar bizi görünce naapcaklar bilmemmmm senağlama

ya bu fincan işi muamma -tatlicadiarzu-
ben ilkokuldayken annem bana fincan bastırmıştı ben anlam verememiştim meğer küçük olsun diye basmış. sanki genlerimizde çok büyük göğüs var :eek:klava:
kardeşimede tas basmıştı hiç unutmam şimdi onunkiler benden 2 yaş küçük olmasına rağmen mükemmel yaa ... :eek:klava: bence fincanla bastırıp zedelemeyin hiç ..

açıklamak gerekirse 14 yaşındayım fakat benimkilerde çok büyük:KK43:

ya niye üzülüyosun biz burda hırpalıyoruz kendimizi büyüsünler diye :KK70: bide harbi yaş daha 14 ama maşallah gerçekten çok büyükse..

abartılıcak kadar deil ama bekar bayanlarınki kadar var bu arada yaşımı söyledim die tereddütteyim 75i dolduruyor ergenliğe yeni girdim ideal sanırım

hem bende annemin tavsiyesi ile fincan bastırdım bi fark yaptımı bilmem ama

yaa kızlar arada bi takip ediyorum...kaç yaşında tas kapamak gerekir en geç !!

aklıma yattı bu iş

20 li yaşlarda olmuyo mu yani :KK43:(

tas derken nası yaa??bide sütyen mi yarım atlet mi sütyen büyütmüo diolar bazısıda sütyen büyütüo dio kafam karıştı.........

açıklamak gerekirse 14 yaşındayım fakat benimkilerde çok büyük:KK43:

yeni neslinde maşallahı var yerimseniben bi bnde böle diil heralde bnde 14 yasındaım ama bilmiorum ölçüsünü büük diil ama sütyen kullanmıorum ztnkaydirigubbakcemile3

keşke bizde kapasaydık tas filaaan gelişemedi tüüüüüühsenağlama

Kızlar fıncan kapadınmı küçük kase bapadınmı büyük olur derler ama bilemiyorum ne kadar doğru ergenlikte kasekapıyosak şimdi tenceremi kapasak ne yapsakdelikafadulden

nişanlı arkadaşlar :asigim:bence fazla dert etmeyin we nişanlınızla konuşun sizi sewiyolar bence sorun olmaz onlar için sizde boşuna sıkılmamış olursunuz sewgilerrra.s.

ıkı aydır masaj yapıyorum hergun ıkı kez yağ kullanıyorum bıras fark ettı ama cok da degıl eskıye gore daha ıyı gercı en azından ele gelıo kucde 15gundur devam edıom ama eh ıste benneyaptımki

X