24+3 günlük gebelikte süt gelmesi

Hanimefendi97

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2022
193
146
26
Merhaba kızlar 24+3 günlük hamileyim dün banyodan sonra sol göğüsüm çok sızladı birden seffaf bikac damla geldi. Bugünde sağ göğüsüm sızlıyor ve baya sarı bi sıvı geldi. Erken doğum belirtisi felan yazıyor çok endişelendim. Bu arada uyarıcı tetikleyici masaj vs hiç bişey olmadı aranızda yaşayan var mi?

Merhaba kızlar 24+3 günlük hamileyim dün banyodan sonra sol göğüsüm çok sızladı birden seffaf bikac damla geldi. Bugünde sağ göğüsüm sızlıyor ve baya sarı bi sıvı geldi. Erken doğum belirtisi felan yazıyor çok endişelendim. Bu arada uyarıcı tetikleyici masaj vs hiç bişey olmadı aranızda yaşayan var mi?
Bende 15 haftamda gelmeye başladı şuan 35 haftalık hamileyim..doktoruma söylediğim zaman gayet normal olduğunu ve göğsümü sıkmamam oynamamam gerektiğini söyledi çünkü sıkınca rahimi uyarıyormuşuz ve doğumu tetiklermişiz ☺️ halada gelmeye devam ediyor bende hiç oynamıyorum

Aaaa allah razi olsun içim içimi yiyodu bende sizlayinca hafif sıktım bidaha yapmayim o zaman ☺️ internetten erken doğum belirtisi felan yazıyodu korkttum baya

Siz gene de bir gidip alttan serviks uzunlugunuza falan baktirin tedbiren progestan kullanirsiniz olmazsa

X