25 Haftalık Gebelikte Bebek hareketlerinde azalma

alinaatrkr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2023
16
3
28
Kızlar 25 Haftalık hamileyim bebeğimin hareketlerini 18.haftadan beri hissediyorum.Bu 4 gündür nedense az hissediyorum ve korkuyorum sizce normal mi ? Tatlı yesem bile az hissediyorum bu 4 gündür 😞 Ben mi çok evham yapiyorum acaba ?

Yakın zamanda sizi üzen bi olay yaşadınız mı? Yaşanılan şeyleri o haftalardan sonra bebekler hissedebiliyorum bende de aynen böyle olmuştu ve son kontrolumden bir hafta sonra çok durgunlasti özele gidiyordum, azalma olunca korktum doktora gittim doktorum bişey oldu sandı ultrasonla baktık kendisi gayet saglikli sıkıntı yok demişti ama senin yaşadığın bişey onu da etkilemiş olabilir demişti, eşimle ayrılma donemindeydim ondan etkilenmiş olmalı diye düşündüm

Kızlar 25 Haftalık hamileyim bebeğimin hareketlerini 18.haftadan beri hissediyorum.Bu 4 gündür nedense az hissediyorum ve korkuyorum sizce normal mi ? Tatlı yesem bile az hissediyorum bu 4 gündür 😞 Ben mi çok evham yapiyorum acaba ?
Düzeldi mi bebeğinizin hareketleri bende ayni durumu yasiyorum,

Yemek yiyince hareket ettigine dair dusunce herkeste gecerli degil ya mesela benim bebegim ben acken hareket ediyor

X