25 mm yumurta ya çatlatma ignesi vurulur mu?

alisss13

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
32
2
26
Kızlarr...
Adetimin 3. Günü yumurta gelişmesi için İlaç'a başladım doktorum senin yumurtan geç gelişiyor dedi ve bir sonraki kontorol tarihi ilaç bitiminin 7-10 gün sonrası verdi ve gittiğimde 1 tane yumurtam vardı ve 25 mm buna rağmen çatlatma iğnesi yaptı ve 2 günü degerlendir dedi. Şuan adetime 8 gün var ve gebelik olmadığına eminim

Normal bir döngüye yumurta 22 cm civarında çatlar zaten, ben tam anlamadım galiba sorunuzu

Benim de aklımda 18-22 mm olarak kalmış ama merak edip baktım internetten.18-22 de yazıyor 18-24 de yazıyor, 18-25 de yazıyor.İhtiyacınız olan tek bir olgun ve kaliteli yumurta.Adete 8 gün kala zaten belirti de olmaz.Yani şu an için gönlünüzü ferah tutmamanız için hiç bir sebep yok🌸

Benim de aklımda 18-22 mm olarak kalmış ama merak edip baktım internetten.18-22 de yazıyor 18-24 de yazıyor, 18-25 de yazıyor.İhtiyacınız olan tek bir olgun ve kaliteli yumurta.Adete 8 gün kala zaten belirti de olmaz.Yani şu an için gönlünüzü ferah tutmamanız için hiç bir sebep yok🌸
Doktorda tek iyi bir yumurta yeterli dedi ama benim pek umudum yok.

Kızlarr...
Adetimin 3. Günü yumurta gelişmesi için İlaç'a başladım doktorum senin yumurtan geç gelişiyor dedi ve bir sonraki kontorol tarihi ilaç bitiminin 7-10 gün sonrası verdi ve gittiğimde 1 tane yumurtam vardı ve 25 mm buna rağmen çatlatma iğnesi yaptı ve 2 günü degerlendir dedi. Şuan adetime 8 gün var ve gebelik olmadığına eminim
merhaba
yazmamışsınız ama sonucu merak ettim?

Herkese merhaba,
Bende bir kaç aydır korunmasız ilişkiye giriyorum fakat sonuç alamadık henüz.. Doktor kontrollerimde bir sorun gözükmüyor, yumurta gelişiyo fakat nedense çatlamadığı da oluyo herhangi bir belirti olmayınca akıntı ağrı vs. ordan anlıyorum çatlamadığını hormon testleride yaptırdım hepsi normal.. Pazartesi günü adetin 8. günüydü başka bir doktora kontrole gittim sağ yumurtalıkta 2 tane yumurtam olduğunu bir tanesinin 24mm olduğunu söyledi bugün yarın çatlar ama garantiye alalım çatlatma iğnesi yapalım dedi salı günü iğne yaptım fakat hiç bir belirtim yok ne ağrı ne akıntı sizce bu olabilir mi? ya da çatlamadımı acaba.. fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.. :))

Geçen farklı bir doktora gittim kontrol için bana 18 ile 20 ml yumurtanın küçük olduğunu gebelik için 22 ile 30 ml arası olması gerektiğini söyledi şaşırdım

X