2aa 6. Gün embriyosu ile hamile kalan varmı

Gul8384

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2021
7
11
39
Slm arkadaşlar 6. Gün embriyosu olup 2aa kaliteli embriyo ile hamile kalan varmı ben 2021 yılında iki adet 4aa embriyo transferi oldum birisi tutundu 13 aylık bir kızım var şimdi çok şükür dondurulmuş iki adet embriyomuz daha var kızım tek kalmasın düşüncesi ile onları da transfer ettirmek istedik kaliteleri 2aa çok endişeliyim acaba gebelik getirirmi çok merak ediyorum embriyolog tutunabileceklerini söylüyor fakat kaliteleri çok düşük varmı 2aa embriyosu olup tutunabilen

Slm arkadaşlar 6. Gün embriyosu olup 2aa kaliteli embriyo ile hamile kalan varmı ben 2021 yılında iki adet 4aa embriyo transferi oldum birisi tutundu 13 aylık bir kızım var şimdi çok şükür dondurulmuş iki adet embriyomuz daha var kızım tek kalmasın düşüncesi ile onları da transfer ettirmek istedik kaliteleri 2aa çok endişeliyim acaba gebelik getirirmi çok merak ediyorum embriyolog tutunabileceklerini söylüyor fakat kaliteleri çok düşük varmı 2aa embriyosu olup tutunabilen
Canım ben transfer olmadım henüz ama sürekli araştırma içerisinde olduğumdan dolayı burada okumuştum rakamlar önemli değil harfler önemli aa ab olması iyiymiş öyle yazmıslardı seninki de aa yani neden olmasın ? İnşallah nasibinde vardır hayırlısı olsun 🩷

İnşallah canım hayırlısı ile olur iyi dileğin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah hayırlısı ile sende olumlu sonuç alırsın kuzunu kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻

X