İlk tüp bebek transferi 6.gün

Sonuç pozitif ☺️🙏 2 kere daha tekrarlamam lazım testi 2.testi dün yaptırdım artış var son test yarın bakalım darısı tüm isteyenlere
çok sevindim hayırlı uğurlu olsun inşallah dileyen isteyen herkese rabbim nasib etsin diğerleri de yükselecektir kaçıncı gün yaptınız testi

çok sevindim hayırlı uğurlu olsun inşallah dileyen isteyen herkese rabbim nasib etsin diğerleri de yükselecektir kaçıncı gün yaptınız testi
İnşallah 🙏☺️Benim embriyom 3.gün embriyosuydu 12 gün sonra yaptım tahlili mi çok şükür aşırı yüksek değil ama sonuç yine iyiydi😉

İnşallah 🙏☺️Benim embriyom 3.gün embriyosuydu 12 gün sonra yaptım tahlili mi çok şükür aşırı yüksek değil ama sonuç yine iyiydi😉
doktor değilim ama artış önemli diye biliyorum katlanarak artsın inşallah sağlıkla sımsıkı tutunsun size :) kaç çıktı sonucunuz

Bu gün üzücü bir gün tahlilimin üçüncüsünü yaptırdım değerlerim bu gün düşük çıktı 😔😢
üzülme demek teselli etmiyor insan ne diyeceğinide bilemiyor benim de bu gebelikten önce bir kimyasal gebelik yaşamştım Allh ım inşallah tez vakitte güzel haberi almanızı nasib etsin

X