3+3+3+4’ün perde arkası: Beş yaşındaki çocuklar cemaatlere verilecek

Şu davul yuzunden her gece sahura 1 yasindaki bebemde uyaniyor. Onu mu pispislayayim yemek mi yiyeyim sasiriyorum. Ac acina oruc tuttugum oluyo bebeyle ugrasmaktan. Neden? Illa davulcu olmak zorunda mi? Nefret ettim artik davulculardan
benımde kapıma 2. kez dayandı
bebegi emziriyordum. o sinirle patladım adama. hayır yani nedir bu yaa
zile bastın ok. neden ısrarla kapıyı calıyorsun.
gece gectıgı zaman kırk takla atıyorum uyanmasın diye.

Gec kalmislar benim kizim 4.5 yasinda baslamisti dini egitime.Isteyen aile tabii ki yapabilir ama istemeyni kimse zorlayamaz.Allah diyen arilmaz yorulmaz.
Bende verdim oğlumu sabah 9 öğlen 12 arası arkadaşım kereta okuma yazma bilmediği halde nasilda cozuyor elifi,ilk gün sordum annem ne yaptınız diye demezmi elif çektik anne o nasıl bişi dedim öyle bi uzatarak okuduki besmeleyi gözlerim doldu. Şükürler olsun evla

Sübyan okullari devlet kapsaminda olur artik
Hatta cezbetmek icin devlet destegide verilr.

Artik resmi nikahlari kiyma yetkisini muftuyede vermis zatı muhterem.

Resmen din ve devlet isleri birbirine girdi
Resmi nikahida kaldirir zaten yakinda

Vay ülkemin haline.

Sübyan okullari devlet kapsaminda olur artik
Hatta cezbetmek icin devlet destegide verilr.

Artik resmi nikahlari kiyma yetkisini muftuyede vermis zatı muhterem.

Resmen din ve devlet isleri birbirine girdi
Resmi nikahida kaldirir zaten yakinda

Vay ülkemin haline.
Ne uzucu degil mi
Turkiye eskiden boyle degildi zaten.Bende bunu anlamiyorum .Allahin hukmu seriat dir.Yani seriat korkulacak bisey degildir.Allahin nikahinin ,Allah kelaminin okutulmasindan korkuyor insan.Gercek islami bilen insan bunu yapmaz zaten.
Bende verdim oğlumu sabah 9 öğlen 12 arası arkadaşım kereta okuma yazma bilmediği halde nasilda cozuyor elifi,ilk gün sordum annem ne yaptınız diye demezmi elif çektik anne o nasıl bişi dedim öyle bi uzatarak okuduki besmeleyi gözlerim doldu. Şükürler olsun evla
Canim eski kafa Allahtan kork derdi.Simdi bilincli hocalar sayesinde oyle degil.Allahi sev peygamberi sev hurmet et saygi goster.Iman et sukret.imanin islamin sartini bilerek buyuyor evlat.Bin sukur.

X