3.5 aylık bebek geçmeyen bronşiolit...

Biz 19.gunundeyiz hala var hırıltı bu ventolin yalnız elde titreme yapmaya başladı normalde 5 günden fazla kullanılmaz diye biliyorum yolunda gitmezse süreç on güne kadar uzatilabiliyor. Bizim hastanede atak dozu ile beraber o kadar aldı ki hala alıyor p tesi kontrolü var inşallah o güne kadar geçer .
Ventolini sulandırmadan asla bebeğinize vermeyin 1ccye 1 cc iztonik ile sulandırın yada doktorun önerdiği dozda

Merhaba kızlar
6 ocakta doğum yaptım yoğun bakıma alındı 16 gün kaldı zatürre antibiyotik tedavisi yapıldı ama hırıltı olarak bize verildi bebegim daha köyü oldu evde tekrar hastaneye gittik 10 gün yatış yaptılar beraber kaldık ama doktor rsv virüsü olmuş dedi bu geçti ama hırıltı ve aşırı çekilmesi var kalp doktoru göğüs hastalıkları kbb ye gasttoroloji ye de gittik sorun yok hersey normal dedi doktorumuz delircem neden bu çoçuk sıkışık solunum sıkıntısı yaşıyor bulamıyorum dedi ve taburcu etti şuan daha yoğun çekilmesi var hava kullanıyoruz ama pek işe yaramıyor ilk oğlum süt et yumurta alerjisi vardı bu oğlumda var sanırım diyet yapmamı istiyorlar artık eşim ve ben hiç iyi değiliz ne olur bu durumu yaşayan yaza bilir mi ne yaptınız hangi doktor iyi geldi.
Bana İzmir’de bi doktor iyi gelmişti canım Hasan yüksel profesör

X