3 Alana 1 BEDAVA (36-38-40 bedenler) coğu SIFIR ve MaRKA

Gece cevap yazdim ama gelmemis sanrm anlamadim..simdide cevap attm ama telefondan olmadi sanirim..sadece kargoyla gonderme sansim var

Anladım peki ben alım-satım işlemlerini ptt kargo aracılığı ile yapıyorum o yüzden vazgeçtim çok beğendim ama neyse artık :)

Canım transferi yaptım dün . Yelizber den mesajı aldım ama bulunduğum bilg. a yükleyemiyorum skype ı , tekrar aktif olduğunda veririm adresimi :)

stradivarius siyah beyaz çizgili gömleğin üzerinde duruşunu görebileceğim bir fotografı var m?

Ürünler yavaş yavaş tükeniyor istediğiniz ürünlerin satılıp satılmadığını sorun öncelikle..bunlar tükenince 38-40 beden kıyafetlerde eklicem

tamam canım zahmet olucak ama eklersen güzel olur. yarın tekrar bakarım:KK16:

Buyur canım gömleğin duruşu böyle..

$image.jpg

4 al 1 bedava kampanyasına ayakkabılar,takılar,kozmetik ve kıyafetler tüm başlıklarım dahil karışık ürün beğenebilirsiniz.

Ayyy canim ya su yeşil elbisenin altındaki ayakkabidan istiyoruuuum cabuk cikar onlarii:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bide bide su 38-40 bedenleri eklesen diyorum :) artik

Bide bide su 38-40 bedenleri eklesen diyorum :) artik

Bitanem bazıları 38 veya 38 e de oluyor mesela yeşil elbise 38 beden bana büyük o yüzden elimle tutup çektim :)) sen beğendiklerini söyle ben sana bedenleri uyup uymadığını söliyimm

Yok sen ekliycem demiştin ya oyuzden dedim ama ciddiyim yeşil elbisenin altındaki krem ayakkabidan bende istiyorum

Yok sen ekliycem demiştin ya oyuzden dedim ama ciddiyim yeşil elbisenin altındaki krem ayakkabidan bende istiyorum

Ya o ayakkabı satılık değil aslında sırf sen istiyosun diye sana satardım ama onu bnde çok seviyorum :KK43:

Bir ara eklicem annemin ayırması lazım

X