3 ayda 15 kilo verebilirmiyim hemde istedigimi yiyerek :)

merhaba azmine hayran kaldım canım maşallah bende diyete başlayıp boğazını tutamayanlardanım :)

Bende öyleydim halada biraz öyleyim ama yersem pişman olmuyorum ve tadına bakıcam diye bir sürü şey yedigimi farkettim yavaş yavaş kendime hakim olma ya başladım hepsini değilde bir parca yiyorum artik ... vücudumu tanıdıkça farklı yöntemler yapıyorum dun yaptığım bir yöntem var oldukça tok tuttu beni günlük defterim var artik ne yersem yazıyorum ve dun 300 gram verdim o sayede .. sütümde arttı şekersiz tarçınla hazirladigim komposto sayesindedir belki bak atayim sana hergun aticam buraya artik isteyen uygular bugün bi tik daha fazla yiyebilirim kendimi deniyorum ac kalmadan kilo verebilmek için :KK51:

Su anda çok mutluyum daha rahat hareket edebiliyorum daha atik ve enerji doluyum :KK73:

Bu günlüğe yazmayı unutmuşum ekstra olarak gece 24.00 de bi lokma lik cevizli sucuk ve çorba içtim :KK9:

Eklentiler

• P_20160124_222002_1_p.jpg
    P_20160124_222002_1_p.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 83
çok güzel ya defter işi süper bi fikir bunu bende uygulamaya alacağım :) keşke senin gibi verebilsem kiloları ama bende dıyet arkadası bulacagım ve hemen baslayacagım ınsallah :) takıpteyım :)

çok güzel ya defter işi süper bi fikir bunu bende uygulamaya alacağım :) keşke senin gibi verebilsem kiloları ama bende dıyet arkadası bulacagım ve hemen baslayacagım ınsallah :) takıpteyım :)

Ben her gün buraya defterimin sayfasını atar kilomu yazarım istersen sende at birbirimizi motive eder engellemiş oluruz hem ... senin kilon kac ve hedefin ne

tamam yapabiliriz güzel fikir :) asena07 grubundada yazmıştım sende oraya yazıyormuşsun ordanda devam edebiliriz. aslında benim istediğim 3-5 kişilik bi grup oluşturup whatsapptan grup kurarak yediğimiz yemekleri paylaşabiliriz ordan destek olabiliriz diye düşünüp bakmıştım bu sayfaya. Çünkü her zaman bilgisayar başında olmayabiliriz ama tlf her daim yanımızda ve daha pratik :))) ama gizlilik açısından endişe olur mu bilmiyorum başkaları için.

benim bi arkadaşım herbalife satıyor ve sattıgı kişileri böyle bi grupta topluyor herkes yedıgını ıctıgını bırbırın atıyor tartılıyor kıloyu atıyor fılan. arkadasım müşteriler böylelikle motıve oluyorlar dıyor. ordan aklıma geldi. bu arada herbalife denemeyin amannnn :)

Ben watsaptan veremem canım ya özel konular paylaştığım için ama burdan yazabilirim

60.6 olmuşum hadi bakalım lotus 50 li sayılar seni bekliyor :KK55:

Bir de tavsiyem var sende okumussundur belki ara öğünlerde 1 avuç beyaz veya sari leblebi ardından bol su insani tok tutuyor gece acikiyor gibi oldum yedim beyaz leblebi ve ardından su....

Suyu nasıl iciyorsun bilmiyorum ama yemekten en az 2 saat sonra içmelisin ve yemeğe başlamadan önce en az 30 dk önce icmelisin bunlara dikkat edelim...

Birde yemek yedik ya 2 saat boyunca ağzımıza başka bir şey girmemesi gerekir..

Sağlıkla ilgili okuduğum yazılar dan haftaya kaç kilo olmayı hedefliyorsun ben hedefimi yuksek tuttum 59.4 sen de hedef söylese ne

leblebiyi biliyorum bende arada yerim ama tuzsuz leblebi olması gerekıyor o zaman kalorısı cok düşük oluyor :) birde a101 de filan satılıyor yaban mersini. onunda kalorisi çok düşük aralarda yiyin yazıyor ınternette. su konusunda ki o bilgi yanlışmış canım.okumuştum bi yerde.su ile mideyi dolu tutuyoruz o yuzden zamanlaması yok.
Haftaya pazartesi hedefim 1-1,5 kg vermiş olmak. Ayda 4 kg hedeflyorum sağlıklı olması açısından :)

26 ocak ta yaptığım şeyler

Ama kilo bildirimi yapamayacağım tartim bozuldu yeni bir tartı gelene kadar veya buna pil alınana kadar asla kacamak yapmamaliyim düşün lotus 59.4 olmalısın en az :KK73:

Eklentiler

• P_20160127_070816_1_p.jpg
    P_20160127_070816_1_p.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 68
Bugün kilomu yazamayacağım çünkü tartı bozuldu ama kendimi daha hafif hissediyorum :21:

27 ocak ta yaptığım seyler

Eklentiler

• P_20160128_160735_p.jpg
    P_20160128_160735_p.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 67
bende dün gönderemedim 2 günlük gönderiyorum :)

Canım bazen motivasyonumuz bozulabilir bazen çok kaçamaklar yapabiliriz önemli olan diyete devamlılık tir ama ben bu 5 kiloyu neler yiyerek verdim bi bilsen diyet değil bildiğin aşırı yiyodum 2 porsiyon manti mi dersin gecenin bi yarısı çikolatalar mi dersin ama bırakmadım devam ettim 2 gündür başkasına gore kacamakli olabilir bana gore oldukça iyi gidiyorum ama tartiya pil almayı unuttum ve cildiracagim meraktan çatlıyorum :KK48:

Ve bu arada dizimin arkasindaki şişlik var yağ birikimi mi demeliyim bilmiyorum ama görünce sok oldum bu kadar net görmemiştim meğer ben ne tombik olmuşum hatta tombul diyelim farkında d eğ ilim:KK11: bacak egzersizleri 3 mil yapıyorum bu incelmiş hali belkide ölçmedim bile acaba gidermi onlar :KK61:

İste bu yüzden moralim biraz bozuk ama birakmicam :KK61:

ben dün hastanedeydım canım o yuzden gönderemedim, tüm gün hastanede oluncda açlıktan bayılmamak için diyet dışı şeyler yemek durumunda kaldım :) olsun bugun fazla spor yapar açığı kapatırım yılmak yok :) Benim bacaklarımda senin gibi şiş durumda önceden hep kilo alırdım göbekte kalırdı hangi ara bacaga indi anlamadım etek giyemiyorum dolma gibi bacaklar yüzünden :mad: egzersizleri çok doğru yapmalısın yanlış harket ve spor ile kasa dönüşebilir ve bi daha incelmeyebilirmiş canım. Bi ara platese gitmiştim ordaki hocam söylemişti.:KK25:

X