3. Gebelik normal dogum zor mu olur

Boncuk 52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
46
20
26
Benim 3. Gebeligim diğer 2 gebeligim sezeryanla oldum en son dogumumdan 6 yıl geçti acaba 3. Dogumu mu normal yapsam kolay mı olur çok sanci cekermiyim normal dogum yapmayı çok istiyorum

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Sancı olayı acı eşiğinize bağlı bişey bence. Ben suni sancı ile doğurdum. Normale göre daha zor olduğu söyleniyor. Bebeğim çıktığı anda hafızam mucizevi bir sekilde çektiğim tüm sıkıntıyı sildi gerçekten ama yine de hatırladığım kadarıyla dayanılmayacak bişey değil. Benim tek hatırladığım belimin aşırı agridigiydi. Eşime yalvarıyordum belimi ovsun diye 😂 bence her kadının deneyimlemesi gereken mucizevi bir süreç. Doğum bittiği andaki rahatlama anlatılmaz yaşanır.

Benim 3. Gebeligim diğer 2 gebeligim sezeryanla oldum en son dogumumdan 6 yıl geçti acaba 3. Dogumu mu normal yapsam kolay mı olur çok sanci cekermiyim normal dogum yapmayı çok istiyorum
Bu konuyla ilgili sezaryen sonrası normal doğum ( ssvd ) konusunda uzman bir doktorla görüştünüz mü ? Doktorun görüşü ne yönde ?

X