3.gün embriyo transferi

İnşallah bu seferki tutar. İçinizi ferah tutun ben cok sıkıntı yapıyorum, banada 9 martta taze transfer oldu yarın 7.gunum test yapmamak icin zor duruyorum
İnşallah bu seferki tutar. İçinizi ferah tutun ben cok sıkıntı yapıyorum, banada 9 martta taze transfer oldu yarın 7.gunum test yapmamak icin zor duruyorum
Umarım 🙏🏻 Allah hepimizin gönlüme göre versin, benim adet olacak gibi ağrılarım oldu duygusal değişimler vs ama ilaçların yan etkisiymiş hepsi maalesef. Ben 7.günden sonra yapmıştım hep idrar negatif çıkmıştı inşallah sizin tutar 🙏🏻🙏🏻 stres yapmayın hiç bende çok yapmıştım elinde olmuyor insanın

Umarım 🙏🏻 Allah hepimizin gönlüme göre versin, benim adet olacak gibi ağrılarım oldu duygusal değişimler vs ama ilaçların yan etkisiymiş hepsi maalesef. Ben 7.günden sonra yapmıştım hep idrar negatif çıkmıştı inşallah sizin tutar 🙏🏻🙏🏻 stres yapmayın hiç bende çok yapmıştım elinde olmuyor insanın
İnşallah dualarınza talibim. Benimde adet ağrılaım oluyor arada sırada artık Allah ne yazdıysa o olucak sizede en kısa zamanda Allah nasip etsin

Arkadaşlar merhaba, 2martta transfer oldum 3.gün embriyosu taze transfer edildi. İlk denemem. Acaba siz ne zaman idrar testi yaptınız ? Korkuyorum yapmaya zaten çok yeni tabi ama okuduğum kadarıyla 5. 6. Gün test yapıp öğrenenler olmuş
Sonucunuz ne oldu

Arkadaşlar merhaba, 2martta transfer oldum 3.gün embriyosu taze transfer edildi. İlk denemem. Acaba siz ne zaman idrar testi yaptınız ? Korkuyorum yapmaya zaten çok yeni tabi ama okuduğum kadarıyla 5. 6. Gün test yapıp öğrenenler olmuş
Neden taze transfer oldunuz bende taze istiyorum yarın opu olucam inş pozitif olmuştur sizinkisis

Neden taze transfer oldunuz bende taze istiyorum yarın opu olucam inş pozitif olmuştur sizinkisis
Rahim hazırdı dondurup sonraya bırakmadı doktorumuz taze yaptı ama maalesef olmadı benim negatif tek bir embriyom kaldı zaten onu transfer ettireceğiz nasipse ama iki ay geçmesi gerekiyormuş sanırım

Rahim hazırdı dondurup sonraya bırakmadı doktorumuz taze yaptı ama maalesef olmadı benim negatif tek bir embriyom kaldı zaten onu transfer ettireceğiz nasipse ama iki ay geçmesi gerekiyormuş sanırım
Allahım inş ikinciye nasip eder neden tutmamış peki ne dedi doktor rahim de hazırmış madem

İnşallah Allah hepimize nasip etsin 🙏🏻 açıklanabilir hiç birsey yok ama Çarşamba günü görüşmeye gideceğiz ama negatif olanlara genelde iki tane antikor test varmış onu istedi on güne çıkıyor zaten onlar da

Merhaba
Ben 3. Gun taze embiyo transfer oldum. Bugün 9. Günüm yarın test günüm.
Erken gebelik negatif cikti Bugün
Ve 3. Denemem benim.. 🥹
Pozitif olanlari imrenerek okuyorum.
Cok fazlasiyla dikkat ediyorum..
Neden olmuyor benim??

Merhaba
Ve 3. Denemem benim.. 🥹
Neden olmuyor benim??
Umutsuz olmayın gününüz bekleyin sorun neydi sizin

Merhaba
Ve 3. Denemem benim.. 🥹
Neden olmuyor benim??
Görünürde bizimde bir problemimiz yok bütün testler vs hepsi normal ama maalesef bizde elde edemedik. Umarım sizin pozitif sonuçlanır ama 3.gün transferde 12.gün test günü demişti bana doktorum erken çıkmıyor demişti sizin doktorunuz o şekilde ilerliyor sanırım her doktor farklı tabi. Moral bozmayın önce kana sonra idrara geçiyor demişti doktorum son güne kadar umut var 🙏🏻🫶

X