3. sınıfa giden oğlumun öğretmeni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hulyakuzusu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
10
-18
38
Öncellikle iyi aksamlar benim 3. Sinifa giden bir oglum var ve daha okul yeni basladi biliyorsunuz. Gecenlerde ogretmeni beni arayip okula gelmemi rica etti. Bir sorun mu var dedim. Gelin ole konusalim dedi. Ben de gittim bir gun oturduk odasinda. Neden cagirdiniz biraz hizli olun evde halletmem gerekenler var dedim. Kusura bakmayin ciddi olmasaydi cagirmazdim. Mehmet burak cok asi hic laf dinlemiyor dedi. Nasil yani dedim. Zil caliyor oglum iceri gir diyorum girmiyor. Derste kafasina gore tuvalete gidiyor. Derse el kaldirip soz hakki istiyor sonunda bir katkisi olacak derse diye izin veriyorum gegiriyor. Terbiyesiz anneni cagiricam senin diyorum. Pazarda giderken ananas aldirdim gibi sacma sapan seyler soyleyip tuhaf tuhaf guluyor. Dedi. Bende dedim ki acaba sizin mehmet buraka karsi tutumunuz yanlis olabilir mi o evde hep benim sozumu dinler hic boyle seyler olmaz belki siz ona kötü davranmissinizdir ve bence abartiyorsunuz ben cocugumu taniyorum dedim. Ogretmen oflayip puflamaya basladi sonrada dedi ki bakin hanimefedi haftanin basindan beri 5 veli aradi mehmet burak i sikayet etmek icin. Ne yapti benim cocugum bu insanlara ne istiyorsunuz dedim. Kizlarin sacini cekiyormus bir cocuga yumruk atmis. Ne var bunda o sadece cocuk öğrenecek dedim. Siz ogretmezseniz nasil öğrensin dedi. Sizden ogrensin diye okula yollamistik sifatiniz da ogrwtmen saniyoduk ama siz degil mehmet burak a bi kopege bile bi sey ogretemezsiniz deyip kapiyi vurup ciktim. Simdi cocugu okuldan mi alsam ogretmeni sikayet mi etsem karar veremiyorum. Siz olsanız napardiniz?

Öğretmen yüzde yüz haklı sizn tavrınız çok itici yok kapıyı vurup çıkmalar ergen gibi
Demek ki çocukta var ki bi sorun 5 kişi şikayet etmiş
Ve en önemli eğitim ilk ailede başlar
Doğur doğur at öğretmemin üstüne al eğit oldu canım başka
Bence cocuğu alın öğretmende sizn gibi bi veli ile bir daha muhatap olmak zorunda kalmasın

okulda böyle davranıyorsa eğer okulda bir problem olabilir
acaba arkadaşları aralarına almıyor mu
ya da öğretmeni tüm arkadaşlarının içinde rencide ediyor olabilir mi.
ya da siz evde nasıl davranıyorsunuz
en iyisi bi psikologla görüşün

Öncellikle iyi aksamlar benim 3. Sinifa giden bir oglum var ve daha okul yeni basladi biliyorsunuz. Gecenlerde ogretmeni beni arayip okula gelmemi rica etti. Bir sorun mu var dedim. Gelin ole konusalim dedi. Ben de gittim bir gun oturduk odasinda. Neden cagirdiniz biraz hizli olun evde halletmem gerekenler var dedim. Kusura bakmayin ciddi olmasaydi cagirmazdim. Mehmet burak cok asi hic laf dinlemiyor dedi. Nasil yani dedim. Zil caliyor oglum iceri gir diyorum girmiyor. Derste kafasina gore tuvalete gidiyor. Derse el kaldirip soz hakki istiyor sonunda bir katkisi olacak derse diye izin veriyorum gegiriyor. Terbiyesiz anneni cagiricam senin diyorum. Pazarda giderken ananas aldirdim gibi sacma sapan seyler soyleyip tuhaf tuhaf guluyor. Dedi. Bende dedim ki acaba sizin mehmet buraka karsi tutumunuz yanlis olabilir mi o evde hep benim sozumu dinler hic boyle seyler olmaz belki siz ona kötü davranmissinizdir ve bence abartiyorsunuz ben cocugumu taniyorum dedim. Ogretmen oflayip puflamaya basladi sonrada dedi ki bakin hanimefedi haftanin basindan beri 5 veli aradi mehmet burak i sikayet etmek icin. Ne yapti benim cocugum bu insanlara ne istiyorsunuz dedim. Kizlarin sacini cekiyormus bir cocuga yumruk atmis. Ne var bunda o sadece cocuk öğrenecek dedim. Siz ogretmezseniz nasil öğrensin dedi. Sizden ogrensin diye okula yollamistik sifatiniz da ogrwtmen saniyoduk ama siz degil mehmet burak a bi kopege bile bi sey ogretemezsiniz deyip kapiyi vurup ciktim. Simdi cocugu okuldan mi alsam ogretmeni sikayet mi etsem karar veremiyorum. Siz olsanız napardiniz?
Konu buram buram fake kokuyor ama cevap vereyim. Sizin evde yontamadığınız odunu zavallı öğretmen nasıl yontsun. Yarın oğlunuz dayak yerse şey deyin: aaa oğlum ağlama dayak yiye yiye öğreneceksin sjsjsjsjajaj. Öğrenemezse üzülme annesi ilerde en büyük zararı önce sana olur. Pazarda ananas aldırdım demez direk size saldırır ahahahahha

Ben olsam daha beter ederdim o öğretmeni ne var yani çocuk 2 şımardıysa.Benim de başıma böyle bi olay geldi .Aman diyeyim çocuğunuzu ezdirmeyin .Benim oğlum 1.sınıfta arkadaşının gözüne dirsek atmıştı da müdüre ;benim anam ağlıyacağına onun anası ağlasın demişti

okulda böyle davranıyorsa eğer okulda bir problem olabilir
acaba arkadaşları aralarına almıyor mu
ya da öğretmeni tüm arkadaşlarının içinde rencide ediyor olabilir mi.
ya da siz evde nasıl davranıyorsunuz
en iyisi bi psikologla görüşün
"Sizden ogrensin diye okula yollamistik sifatiniz da ogrwtmen saniyoduk ama siz degil mehmet burak a bi kopege bile bi sey ogretemezsiniz deyip kapiyi vurup ciktim. "
bunu diyen birisinin oğlunun yaptığı davranışlar gözüne mi batar sizce? evde nasıl davranıyorsa okulda da öyle davranmış demekki.
Hesap bugün üyeleri kışkırtmak için açılmış bir hesap belli zaten.

Başarısız bir troll denemesi otur sıfır.

Konu buram buram fake kokuyor ama cevap vereyim. Sizin evde yontamadığınız odunu zavallı öğretmen nasıl yontsun. Yarın oğlunuz dayak yerse şey deyin: aaa oğlum ağlama dayak yiye yiye öğreneceksin sjsjsjsjajaj. Öğrenemezse üzülme annesi ilerde en büyük zararı önce sana olur. Pazarda ananas aldırdım demez direk size saldırır ahahahahha

konu ne olursa olsun bir çocuktan odun diye bahsetmek çok çirkin

ben bir öğretmenim ve anneyim , öncelikle "terbiyesiz"mi demiş çocuğa geğirdi diye??
3.sınıf dediniz ,1 ve 2de öğretmeni farklı miydi ?
Farklıysa o öğretmenle iletişimimiz nasıldı?

Bir öğretmenle gerçekten bu şekilde mi konuştunuz? Ben de bir öğretmenim ve meslektaşım adına çok üzüldüm. Oğlunuzun neden o şekilde davranışlar sergilediğini kullandığınız kelimelere bakarak anlarsınız. Aslında size söylemek istediğim çok şey var da maalesef aynı seviyede değiliz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X