313 Ayetel Kursi katılmak isteyenler ? 🌸🙏

Arkadaslar anca bugun basliyabildim okumaya suan 5 kisiye okudum geri kalanida okuyp hemen bildirim yapicam insAllah kusura bakmayin🙏

1 =) Yorgunkus Yorgunkus 👉 OKUDU 🔒
2=) Morrmeneksee Morrmeneksee 👉 OKUDU 🔒
3=) A arkadasimes 👉 OKUDU 🔒
4=) PETRA1012 PETRA1012 👉 OKUDU 🔒
5=) burcusami burcusami 👉 OKUDU 🔒
6=) M Morlale8 👉 OKUDU 🔒
7 =) Mintimint Mintimint 👉 OKUDU 🔒
8 =) H HaklisinHocam 👉 OKUDU 🔒
9 =) namaste21 👉 OKUDU 🔒
10 =) O oziko_53 👉 OKUDU 🔒
11 =) K karamelli001 👉 OKUDU 🔒
12 =) SoLeiL12 SoLeiL12 👉 OKUDU 🔒 🌸🌸 Kızlaar hakkınızı helal edin biraz geç bildirim yaptım 🙏 Ve duamız tamamdır çok şükür hepimiz okuduk Rabbim hepimizin dualarını tez zamanda yaşatmayı da nasip etsin inşAllah güzel haberler mesajlar alma dileğiyle ❤️ Hepinizden Allah razı olsun yüreğinize ağzınıza sağlık. ❤️❤️🙏🌸🌸

1 =) Yorgunkus Yorgunkus 👉 OKUDU 🔒
2=) Morrmeneksee Morrmeneksee 👉 OKUDU 🔒
3=) A arkadasimes 👉 OKUDU 🔒
4=) PETRA1012 PETRA1012 👉 OKUDU 🔒
5=) burcusami burcusami 👉 OKUDU 🔒
6=) M Morlale8 👉 OKUDU 🔒
7 =) Mintimint Mintimint 👉 OKUDU 🔒
8 =) H HaklisinHocam 👉 OKUDU 🔒
9 =) namaste21 👉 OKUDU 🔒
10 =) O oziko_53 👉 OKUDU 🔒
11 =) K karamelli001 👉 OKUDU 🔒
12 =) SoLeiL12 SoLeiL12 👉 OKUDU 🔒 🌸🌸 Kızlaar hakkınızı helal edin biraz geç bildirim yaptım 🙏 Ve duamız tamamdır çok şükür hepimiz okuduk Rabbim hepimizin dualarını tez zamanda yaşatmayı da nasip etsin inşAllah güzel haberler mesajlar alma dileğiyle ❤️ Hepinizden Allah razı olsun yüreğinize ağzınıza sağlık. ❤️❤️🙏🌸🌸
Amin cnm sende helal et❤❤

Kim bilir, belki de bizden habersiz bir duâ kurtaracak bizi..🕊 Dualarımızın kabul oldu sevincini de bize yaşat Allahım senin yanında her şey çok kolay bizlere çok şükür duamız kabul oldu diyebilmeyi nasip et. Sen ol desen olur ol de olsun güzel Allahım! 🙏❤️
Amin canim.

X