330 CC, 4 günüm , iyiki varsınız kk :)

Bence mentor marka seçin bu nagor vs gibi diğer markaları kötülediğimden asla değil sonuçta ben pek anlamam ama kendi ameliyat sürecimde işinin ehli kaç doktora sorsam mentor markayı önerdi. Ama nagorda iyi diye araştırırken duymuştum ama bir doktor bana şunu söyledi kime ameliyat olursan ol mentor marka tercih et mutlaka dedi. Bunu kendi doktoruma sorduğumda da bana diğer markalar kötüdür diyemem ama mentor cok eski bir protez oldugu için uzun vadede sonuçlarını biliyoruz ve mentorun olumsuz hiç bir yan etkisi görülmedi o yüzden diğer markalar henuz uzun zaman içinde test edilmediği için tercih etmiyorum dedi. Hatta bir ara bir marka olmus böyle popüler aradan yıllar sonra kötü sonuçları ortayı cıkınca piyasadan toplatıp ameliyat olanları çağırıp çıkartmışlar adını tam hatırlamıyorum markanın o yüzden iyi düşünün
Benim doktorumda aynısını söyledi

Benim doktorumda aynısını söyledi
Evet böyle söyleyip daha ucuza mal ettikleri %80 dolu mentor protezleri takıyorlar herkese 😊
Mesela Nagor'un 40 yıllık bir Avrupa firması olduğundan, 40 yıldır kullanıldığından, tüm bu zamanlarda her türlü klinik çalışmanın da yapıldığından bahsetmiyor. 😊 (Bir üst mesaj Nagor'dan bahsettiği için onu örnek verdim.)
Canlar siz yine kendi araştırmanızı kendiniz yapın. Hep söylediğim gibi sonuçta doktorlar da ticaret yapıyor.
Garanti şartları bence en önemli kriter. Bu protezi belki de ömür boyu biz taşıyacağız. Ürününün arkasında duran firmayı seçmek önemli.

330 CC memelerim çok küçüldü revizyon ile 400 istiyorum. , ikinci işlem ile büyütenler bakabilir mi 😔

X