355. Dönem (Mayıs/Haziran 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Asker Yolu Bekleyenler

Selaaam esmila.. safak sikistirmaya basladi mi :)) cok az kaldi, sizinki bitince sanki hemen bizimki de gecip gitcekmis gibi geliyo :)

Ay başladı mı bilmiyorum bugün Eskişehire dönüyorum 13 gün yalnız olacağım ve benimki telefon kullanamayacak işte o zaman sıkıştıracak şafak:KK31:
Geçiyor geçiyor ya merak etme bak sizin bile kaç gün geride kaldı:KK23::KK23:

Offf çok zordu bu sınav hemde ne zorluk....
Kızıyorum bazen ya dün zaten çok merak ettimde adam gbi bi akşamları konuşuyoruz.

Herkes oyle diyo. Kime sorduysam cok zor diyolar.. biz de zar zor gorusuyoruz bu ara.. carsilari kitlenmis bi de hafta sonu.. icim daraldi vallahi.. bitse de kurtulsak

Kızlar nasılsınız:KK3:

iyi olmaya çalışıyoruz canım.. aslında bugüne kadar iyiydim de bugün bi içim sıkıldı, şafak gözüme çok göründü, birileri 100den düşünce hiç geçmiyo, hele plakalarda zaman duruyo falan dedi saçma sapan, bi de hafta sonu çarşılar kitlenince ruh halim iyice değişti.. :KK14:
sen nasılsın canım?

iyi olmaya çalışıyoruz canım.. aslında bugüne kadar iyiydim de bugün bi içim sıkıldı, şafak gözüme çok göründü, birileri 100den düşünce hiç geçmiyo, hele plakalarda zaman duruyo falan dedi saçma sapan, bi de hafta sonu çarşılar kitlenince ruh halim iyice değişti.. :KK14:
sen nasılsın canım?

kızz, asıl 100den gerisi hızlı geçiyooo :KK1: 99'dan sonra bi bakmışsın plakalardasın, plakalr da zaten hangisi neydi falan derken geçip gidiyoo :KK1:

kızz, asıl 100den gerisi hızlı geçiyooo :KK1: 99'dan sonra bi bakmışsın plakalardasın, plakalr da zaten hangisi neydi falan derken geçip gidiyoo :KK1:

mutlu ettin canım beni, teşekkür ederim :KK16:
böyle zamanlarda böyle şeyler duymaya ihtiyacım var, tamam birileri yavaş geçiyo diyince yavaş geçmeyecek tabii ki ama, insanın yüzüne de böyle söylenmez ki, densizliğe kızıyorum ben..
bana da öyle geliyor bu arada, 100den ve plakalardan sonra hop hop geçicekmiş gibi :KK52:

X