355. Dönem (Mayıs/Haziran 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Asker Yolu Bekleyenler

Aaaay geldimm yeniden nasilsiniz
Bi ben kaldım sanırım burda o_O
İş güç koşuşturmaca canım.. Özlem had safhada.. Kurban bayramında gidecektim, o da iptal oldu.. Atarsa 53 gün kaldı, ama çok özledim çok...
Senin nasıl gidiyor Esmilam? Bizim ilk zamanlarımızda sizin şafaklar 60larda falandı, ne kadar özeniyordum o zaman bizim de böyle olsun diye.. 50lere düştük bile :KK69:

İş güç koşuşturmaca canım.. Özlem had safhada.. Kurban bayramında gidecektim, o da iptal oldu.. Atarsa 53 gün kaldı, ama çok özledim çok...
Senin nasıl gidiyor Esmilam? Bizim ilk zamanlarımızda sizin şafaklar 60larda falandı, ne kadar özeniyordum o zaman bizim de böyle olsun diye.. 50lere düştük bile :KK69:

anaaaaam, azıcık kalmış sizin deee :KK66::KK66::KK66:

Canıım bende aynen senin gibiydim 40-50 gün kalanlara çok özeniyordum sonra benim de öyle oldu bi baktım bitti bi baktım geleli 50 gün olmuş :)
Az gelmiş senin de gerçektenn hadii ooh :KK70:

Uzun zaman olmuş buraya gelmeyeli, madem bitiyor bir uğrayayım dedim :KK45::KK45:

Son 8! Vizelerime denk gelmesi de pek şahane oldu :KK70:

Sanırım bekleyen tek ben kaldım, e benim de son 4 :)
hatta bugün de bitti son 3 bile diyebiliriim :KK76:

X