38 yaş KPSS mantıklı mı?

Sipser

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.333
1.056
Merhaba arkadaşlar 38 yaşında bir lisans mezunuyum, alanımın önü açık ve ataması bol değil. Ancak genel belediye vs alımlarında şansım olur mu diye size sormak istiyorum…
2024 Kpss de sanırım genel yetenek ve genel kültür sınavlarına girmem yeterli oluyor..?
Deneyimli bilgili arkadaşlarım yanıtlarsa çok memnun olurum.

35 yaşında 2 küçük çocukla kpss kazanıp,atandım ben… Alanımda alım hemen hemen yoktu. Düşünün son 4 yılda sadece 3 kişi alındı. Onlardan biriyim ben. Olmaz diye düşünmeyin,belediye vs her alanda şansınızı zorlayın. Yolunuz açık olsun.
Çok teşekkür ederim , başarılarınız daim olur inşallah, bebekleriyle başaran annelere hayranım🤍

Görümcem 41 yaşında 3 kızı var ve hazırlanıyor.Bence hiç geç değil.Sizin için şimdi tam zamanı diye düşünün.5 yıl sonra keşke demezsin.Kendi alanınız olmasada dediğiniz gibi farklı alanlarda şansınızı denersiniz.

35 yaşında 2 küçük çocukla kpss kazanıp,atandım ben… Alanımda alım hemen hemen yoktu. Düşünün son 4 yılda sadece 3 kişi alındı. Onlardan biriyim ben. Olmaz diye düşünmeyin,belediye vs her alanda şansınızı zorlayın. Yolunuz açık olsun.
Ne kadar umut oldunuz bizlere☺️kaç yıl çalıştınız acaba atanmak icin

X