39 haftalık gebeyken doğuma 3 gün kala bebeğimi kaybettim :( yaşayan var mı aynı durumu birbirimize ilaç olalım

5 yılın sonunda hamile kalmıştım. O kadar özenli geçirdim ki hamileliğimi eğilip yerden çöp almadım. Sürekli kontrol altında geçti hamileliğim doktorlar ne dediyse yaptım bebeğim hep 2-3 hafta önden gidiyordu. Çok sağlıklı çok hareketli bir bebekti. 39. Haftada doktorum sezaryan planladı 3 gün sonra doğuma girecektim 4 kilo 150 gram çok sağlıklı bir bebeğim vardı. Bir gece önce kıpır kıpır bizim konuşmalarımıza tepki veren bir bebekti. Sabah uyandım hareketsizlik hissettim doktorumla konuştum hemen çağırdı gittim ve kalbinin durduğunu öğrendim. Tüm hayallerim umurlarım kaydı gitti ellerimden. 1 ay oldu şimdi doğsa 1 aylık olacaktı. Hala psikolojik tedavi görüyorum. Toparlanamıyorum. Allahım kimseye yaştmasın böyle bir acı. 9 ay karnımda yaşıdım konuştum hissettim onu. Kalbinin durduğunu bile bile sancılar çekerek doğurdum. Yüzünü bile göremedim bi kere olsun dokunamadım. Çok istedim çok sevdim çok özendim. Yapamadım. Olmadı..
başınız sağolsun Allah sabır versin unuttursun inşallah sağlıklısınız tekrar olur sağlıkla dünyaya gelsin inşallah okurken çok kötü oldum sizi düşünemiyorum...

5 yılın sonunda hamile kalmıştım. O kadar özenli geçirdim ki hamileliğimi eğilip yerden çöp almadım. Sürekli kontrol altında geçti hamileliğim doktorlar ne dediyse yaptım bebeğim hep 2-3 hafta önden gidiyordu. Çok sağlıklı çok hareketli bir bebekti. 39. Haftada doktorum sezaryan planladı 3 gün sonra doğuma girecektim 4 kilo 150 gram çok sağlıklı bir bebeğim vardı. Bir gece önce kıpır kıpır bizim konuşmalarımıza tepki veren bir bebekti. Sabah uyandım hareketsizlik hissettim doktorumla konuştum hemen çağırdı gittim ve kalbinin durduğunu öğrendim. Tüm hayallerim umurlarım kaydı gitti ellerimden. 1 ay oldu şimdi doğsa 1 aylık olacaktı. Hala psikolojik tedavi görüyorum. Toparlanamıyorum. Allahım kimseye yaştmasın böyle bir acı. 9 ay karnımda yaşıdım konuştum hissettim onu. Kalbinin durduğunu bile bile sancılar çekerek doğurdum. Yüzünü bile göremedim bi kere olsun dokunamadım. Çok istedim çok sevdim çok özendim. Yapamadım. Olmadı..
Allah sabırlar versin bir daha yaşatmasın 🥺
Doktor sebebini söyledi mi niye kalbi durmuş 😪

Başın sağolsun canım. Diğer topicde beraberdik sanırım ama ben bilmiyordum bebeğini kaybettiğini. Çok üzüldüm İnan, Allah sabır versin. Hepimiz birer melek annesi olarak cennete kavuşacağız yavrularımıza.
Allah razı olsun canım rabbim kimseye yaşatmasın 😔 evet ağustos ayı topiğindeydim de bebeğimi kaybettikten sonra oraya yazacak soracak hiç bşeyim kalmadı. Kimsenin moralini bozmak istemiyorum tabi

Ne söylenir inanın bilmiyorum. Sizin için dileyebileceğim en güzel şey Rabbim bir an önce bu durumun sabrını, sükunetini, şükrünü kalbinize kondursun. İçinizi huzurla doldursun. İnşallah siz sağlıklı ve iyi olduğunuzda tekrar nasip etsin sağlıkla🙏

Amin Allah razı olsun rabbim bir daha yaşatmasın. İmtihanımız ağır benım bir daha olur mu bilmiyorumda. Rabbim seni en kısa zamanda en güzel şekilde mukafatlandırsın inşallah
Ben de şu an kendimde o gücü hissedemiyorum allah kucağımızı boş bırakmasın inşallah

Başın sağolsun canım. Diğer topicde beraberdik sanırım ama ben bilmiyordum bebeğini kaybettiğini. Çok üzüldüm İnan, Allah sabır versin. Hepimiz birer melek annesi olarak cennete kavuşacağız yavrularımıza.
Allah daha çok sevmiş bizden demek ki melek oldu aldı yanına allahım gücünü sabrını versin

Ne söylenir inanın bilmiyorum. Sizin için dileyebileceğim en güzel şey Rabbim bir an önce bu durumun sabrını, sükunetini, şükrünü kalbinize kondursun. İçinizi huzurla doldursun. İnşallah siz sağlıklı ve iyi olduğunuzda tekrar nasip etsin sağlıkla🙏
Amin inşallah. Allah kimseye yaşatmasın isteyen herkese sağlıklı çocuklar nasip etsin

5 yılın sonunda hamile kalmıştım. O kadar özenli geçirdim ki hamileliğimi eğilip yerden çöp almadım. Sürekli kontrol altında geçti hamileliğim doktorlar ne dediyse yaptım bebeğim hep 2-3 hafta önden gidiyordu. Çok sağlıklı çok hareketli bir bebekti. 39. Haftada doktorum sezaryan planladı 3 gün sonra doğuma girecektim 4 kilo 150 gram çok sağlıklı bir bebeğim vardı. Bir gece önce kıpır kıpır bizim konuşmalarımıza tepki veren bir bebekti. Sabah uyandım hareketsizlik hissettim doktorumla konuştum hemen çağırdı gittim ve kalbinin durduğunu öğrendim. Tüm hayallerim umurlarım kaydı gitti ellerimden. 1 ay oldu şimdi doğsa 1 aylık olacaktı. Hala psikolojik tedavi görüyorum. Toparlanamıyorum. Allahım

Doktor çağırdığında ben kontole giderken hala uyuyordur ondan hareketsizdir diyordum kendi kendime. Aklımın ucundan geçmeyecek bir ihtimaldi doğuma geri sayıyorduk yatağı oyuncakları kıyafetleri herşeyi hazırdı. Karnımda oğlumla girdiğim hastaneden karnım elim kolum bomboş çıktım.. sebep arıyorum sebep yok suçlu arıyorum suçlu yok. Allahın vardı bi bildiği demekten başka bişe gelmiyor elimden
Aynen öyle. Böyle durumlarda beterin beteri var diyerek teselli bulmak en iyisi sanırım. Doğduktan ona bağlandıktan hatta size anne diyişini duyduktan sonra da kaybedebilirdiniz yavrunu. Evlat acısı her daim çok zor muhakkak ama her zaman beterin daha beteri oluyor ne yazık ki. Allah size en kısa zaman da başka bir mucize nasip etsin ve onunla tesellinizi bulun inşallah.

Aynen öyle. Böyle durumlarda beterin beteri var diyerek teselli bulmak en iyisi sanırım. Doğduktan ona bağlandıktan hatta size anne diyişini duyduktan sonra da kaybedebilirdiniz yavrunu. Evlat acısı her daim çok zor muhakkak ama her zaman beterin daha beteri oluyor ne yazık ki. Allah size en kısa zaman da başka bir mucize nasip etsin ve onunla tesellinizi bulun inşallah.
Amin inşallah allah kimseyi acısıyla baş başa koymaz bizim de kucağımızı boş koymasın inşallah

Amin Allah razı olsun rabbim bir daha yaşatmasın. İmtihanımız ağır benım bir daha olur mu bilmiyorumda. Rabbim seni en kısa zamanda en güzel şekilde mukafatlandırsın inşallah
Biben Biben Yaşam mucizeler ile dolu. Allah nasip eder inşallah en kısa sürede sağlıklı sıhhatli şekilde. Acılar daha çok taze hiçbir şey teselli olmaz belki ama yine de bi umut olsun diye yazıyorum. İlk aşılama kalbi durdu. İkinci aşılama yumurtalıklar aşırı büyüdü ölümlerden döndüm. İlk tüp bebek Rabbim benden çok sevmiş ki cennetine aldı. İkinci tüp bebek ile 9 yılın sonunda oğluma kavuştum.

Biben Biben Yaşam mucizeler ile dolu. Allah nasip eder inşallah en kısa sürede sağlıklı sıhhatli şekilde. Acılar daha çok taze hiçbir şey teselli olmaz belki ama yine de bi umut olsun diye yazıyorum. İlk aşılama kalbi durdu. İkinci aşılama yumurtalıklar aşırı büyüdü ölümlerden döndüm. İlk tüp bebek Rabbim benden çok sevmiş ki cennetine aldı. İkinci tüp bebek ile 9 yılın sonunda oğluma kavuştum.
Her şeyin hayırlısını rabbim bilir vardır bunda da bir hayır demekten başka bişe gelmiyor şu an elimden. Melek oldu güzel oğlum. Cennet bahçelerinde büyüsün koşun oynasın.

Basin sag olsun cnm Allah sana sabir versin cnm. Allah bir daha yasatmasin. Cok cok uzuldum. 😢

nasılsın

Rabbim sabırlar versin , inşallah yeniden ve sağlıklı hayırlı bir evlada kavuştursun sizi 🙏

X