4 aşılamanın üzerine 8.tüp bebek ve sonuçççç...

bence bu kadar karamsar olmak için çok erken. seni anlıyorum 8 kez denemek insanı çok yıpratır ama şimdi sakin olmazsan elinde olanıda kaybedersin allah korusun. ben ilk tüp bebeği 2008 ekimde yaptırdım ve 11.gün sonucum 49 du. doktorumda bana sevinmek için çok erken dedi sadece ama ümitsiz konuşmadı. 14. gün değerim 322 oldu ve 16. gün 1300 tü ve ben hamileydim. sonra keseyi gördük ve 1 hafta sonrada kalp atışını duyduk. doktorum ozaman tamam sen artık hamilesin dedi. ogüne kadar hep daha sevinmen için çok erken diyordu. anlayacağın doktorlar biraz daha kuralcı bu konularda. allaha sığın dua et bol bol. bu yanlış düşünceler isyana gider allah korusun.

bak bi sürü olumlu örnek var canım hadii nolur pozitiff olalımm ve iananalım bak görüceksinn seni bırakmıyıcakk

ya sonucun kötü degılkı benımde ılk sonucum senınkıne yakındı anlayamadım korkunu ümitsizliginifisfisfis

ben hamileykende o fitii veya jel kahverengı şekilde çıkıyodu.... kanamanda olsa korkma degerın yüselsın yeterkı. eline örgü kitap bişey al veya bı fılm izle kafanı yorma bunlara. yanındakı bırıne cok sevdıgın bı yemeyı veya pastayı yaptır ve otur afıyetle ye.. mutlu et kendını kısacası.. dualarım senınle

canım sakın ol ınsaah degerın daha da yukselecek sonuc guzel bekle bakalım

canım degerin gayet guzel sen ne bakıyorsun doktorun olumsuz konusmasına. bak benim dun 12. gundu test yaptım ve 16 çıktı. ben bile hala umutla bekliyorum yarın yükselir diye. seninki benim kat kat daha iyi halim bebegin seninle buna inan ve bol dua et. sakin ve huzurlu olmaya çalış ve izin ver bebeğin tutunsun sağlıkla büyüsün. 2 gün daha sabır. bu kadar yollar aşmışsın 2 günü mü güzelce bekleyemeyeceksin.... hadi canım benim moralini yüksek tut. yükselecek ve katlayacak inşallah.

tomris canım inş değerin güzelce katlanır moralin düzelir inş canım stres yapma sakın

canım değerin gayet güzel.inşallah bebeklerin sana sımsıkı tutunur.ama önce senin şu negatif düşünmeyi aklından çıkarman lazım.kendine iyi bak.bebeklerinin sana ihtiyacı var.

bütünnn ümidim dediğiniz gibi çıkması.şimdiye kadar hiç pozitif sonuç elde edememiş bir insan için son ümidin ,yüreği ağzında beklemenin serzenişleri benimki sadece.vakit geçmiyorr.aslında bu tedeavinin en zor kötü tarfı teste kadar beklenen 12 gün.bu kadar denemyle o kadar çok iğne ilaç kullandım ki mazoşist gibi oldum acı hissetmiyosun artık.ama gitmesin istiyorumm bebeğim kalsın benimle...hayirlsı inş dualrınız pozitif enerjiniz bana da geçsin inşşşşşş hepinize tekrar tekrar teşk desteğniz içinnnn.

fıstık hiç endişelenme tamam mı ...sonucun kesinlikle kötü değil... ne kadar zor beklemek biliyorum saatler geçmiyo ama stressini azaltmaya çalış.. o seninle.. eminim.. sana demiştim ben diyicemmm..

fıstık hiç endişelenme tamam mı ...sonucun kesinlikle kötü değil... ne kadar zor beklemek biliyorum saatler geçmiyo ama stressini azaltmaya çalış.. o seninle.. eminim.. sana demiştim ben diyicemmm..

canımmm inş hepimizin aynı şekilde olmasını rabbimden diliyorummmm

canim uzmemeye calis kendini ,insallah bebisin seninledir degerin yukselir,alllah yaninda yardimcin olsun.hersey iyi olucak umidini yitirme.

Hayır ya gebeliK var sadece iki gnde ikiye katlamalı dgerin o kadar benimde çok yüksek eğildi 95 idi canını sıkma çok çok dua et ins

bence hamilesin hemde ikizlerin olacak diyo içimden bir ses bak canım görürsün kendini dinleme fazla ferah tut içini canım sen herşeye değersin opuyorumnanaktan

Hayır ya gebeliK var sadece iki gnde ikiye katlamalı dgerin o kadar benimde çok yüksek eğildi 95 idi canını sıkma çok çok dua et ins

evet canım aynen dr.um da seninki gibi 90lı 100lü bişey olsa rahat nefes alırdık dedi ben kaldım yarısında bakalım artık umarım katlarrr

bence hamilesin hemde ikizlerin olacak diyo içimden bir ses bak canım görürsün kendini dinleme fazla ferah tut içini canım sen herşeye değersin opuyorumnanaktan

umarım eşref saatindir umarım dualarının kabul olduğu saattirde rabbim dua niyetine kabul ediverir söylediklerini canım ya.çok istemiştik bizde . 3 embriyodan özellikle 2si çok iyi deyince hatt 9.gün idrarda da çıkınca ikiz bile olabilir diye heveslenmiştik.napalımmm beklicez artıkkkkk.insanın gücü herşeye yetiyorda işte buraya kadar sınırrrr mevlam ne derse artıkkk zayıf olan kulu...

kesinlikle hamilesin sen canım değerinde katlanacak ikiye güzel güzel.bozma artık moralini bütün yazılanları okudum içimden hiç kötü birşeyde geçmedi bence savaşçı bir melek var içinde anneside ona yardım etsin ama moralini yüksek tutarak dualarım seninle canım.

canım yanlış hatırlamıyorsam genetik bi problemde vardı sizde.üzülme Allah sabrının ve emeğinin karşılığını verecek bu defa bence.şimdiden hayırlı olsun.güzel şeyler düşün.çünkü beyin gerçekle kurguyu ayırt edemiyor.hamile olduğunu ve bebeğinin olacağını düşün hep.Allah bu yolda emek verenlerin yar ve yardımcısı olsun sevgiler...

benim ilk değerim 74 tü, iki gün sonra ikiye katladı, sonra birden 3 e 5 katlamaya başladı, ikizden bile şüphelendik ama tek gebelik çıktı, şimdi 20 haftalık oldu teyzeleri oğlum. Yani ilaçların o kadar çok yükseltmesi mümkün değil, bence gebesin arkadaşım ..

arkadaşlar daha yarını görmeden kanamam başladı maalseffff...gidiyor yani yine terkediliyorummm ...allahım yardım et nolurrr..

X