4 ay öncesi ve sonrası..

aynen öyle canım bana takmış durumda aman uzak duruyorum zaten ama o peşimi bırakmıyo buda ayrı bi cins :)
demin haberlerde duydum 5 aylık bebeği kürtaj yapıcaklarmış şok oldum yaa gerçekten ne insanlar var şu hale bak...

bişey sorcam ya. hadi biri bebeğimize bakınca nazar değiyo da, internete resmini koyunca da mı nazar değer?

bizde Mart anneleri olarak çok buşuştuk. Şubat anneleri daha buluşmadı mı? Hem hamileyken hemde doğumdan sonra buluştuk. Mayıs ortalarında :ecrin_bebek:

valla buluşma olduysa da ben bilmiyorum. geçenlerde bahseediyorduk ama toplanmak zor oluyor.

bişey sorcam ya. hadi biri bebeğimize bakınca nazar değiyo da, internete resmini koyunca da mı nazar değer?

benimde aklıma geldi bu ilk resmi kk koyarken ama buradaki anneler art niyetle bakımıyo canım bebeklerimize onlarda paylaşıyo fotoğrafları sonuçta bende ilk tereddüt etmiştim ama baktım herkes açık yüreklilik le bebeklerinin resmini paylşıyo bende koydum :)
resime bakarakta başka kişilerin nazarı değer bence...

benimde aklıma geldi bu ilk resmi kk koyarken ama buradaki anneler art niyetle bakımıyo canım bebeklerimize onlarda paylaşıyo fotoğrafları sonuçta bende ilk tereddüt etmiştim ama baktım herkes açık yüreklilik le bebeklerinin resmini paylşıyo bende koydum :)
resime bakarakta başka kişilerin nazarı değer bence...

Bence art nıyetlı ınsanların gormedende nazarı degebılır. Valla ben sakınmıyorum. Kısısel tercıh.

bunlar kızımın dogdugu 2. günü ve gecen haftakı halleri..zemuszemus

Eklentiler

• $SP_A0790.jpg
    $SP_A0790.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 51
  • $SP_A1164.jpg
    $SP_A1164.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 62
  • $Görüntü045.jpg
    $Görüntü045.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 55
  • $Görüntü042.jpg
    $Görüntü042.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 52
maşallah yavrum benim yaa küvetinde oturmuşta nasıl bakıyo öyle yerim onu ben benim kızımda sığmıyo küvetine artık oturmaya başlasada rahat etsem..senin bebeğin tam olarak kaç aylık?

benımkısıde oturdugundan degıl ama resım cekmek ıcın oturttuk bırde kızımın fızıksel hareketlerı bıraz önde normal yaşıtlarına göre zaten belkı ondan olabılır..zayıf ya kolay hareketlendı..herseyı hızlı yaptı..

süperrr bakalim benim oglum degismismi nediceksiniz teyzeleri delikafadulden

melegim annesinin karninda

birkac günlü

Son düzenleyen: Moderatör:
X