4 aylık gelinim boşanmak istiyorum

arkadaşlar bakın burda oturup yargılamak kolay. ancak, isteyerek dönmedim sevmiyorum zaten ! yatağına girmek ne demek ? ayıp ya. aklınıza direkt bunlar geliyor maşallah. ailemde zaten evlenirken dinlemedin bari şimdi dinle deyip gönderdi. yoksa ben kv ve oğlunun timsah gözyaşları döktüklerinden gayet eminim. geldiğimden beri kendimi oyalıyorum onun pisliğini temizleme gibi bi derdim yok zaten. uyuyordu uyandı yaptığım yemeklerden yedi halbuki onun için yapmamıştım. biraz yanımda oturup defolup başka odaya geçti yanımda duramıyor bile. merak etmeyin açığını bekliyorum. yoksa severek ve isteyerek gelmedim. sümsükten farkı yok gözümde. görmeme bile tahammül edemediğimin farkında ki yanımda duramıyor.

bu son şansı aslında şans falan vermedim ya neyse. ufak bir şeyinde gidip açıcam davamı. arkadaşında dediği gibi evden tut maaşına kadar, donlarına kadar alıcam. aciz değilim çok şükür ne yapıp ne yapmayacağımın gayet farkındayım o yüzden kendinize göre şeyler yazıp daha fazla mevzuyu uzatmayın.

arkadaşlar bakın burda oturup yargılamak kolay. ancak, isteyerek dönmedim sevmiyorum zaten ! yatağına girmek ne demek ? ayıp ya. aklınıza direkt bunlar geliyor maşallah. ailemde zaten evlenirken dinlemedin bari şimdi dinle deyip gönderdi. yoksa ben kv ve oğlunun timsah gözyaşları döktüklerinden gayet eminim. geldiğimden beri kendimi oyalıyorum onun pisliğini temizleme gibi bi derdim yok zaten. uyuyordu uyandı yaptığım yemeklerden yedi halbuki onun için yapmamıştım. biraz yanımda oturup defolup başka odaya geçti yanımda duramıyor bile. merak etmeyin açığını bekliyorum. yoksa severek ve isteyerek gelmedim. sümsükten farkı yok gözümde. görmeme bile tahammül edemediğimin farkında ki yanımda duramıyor.

Canim benim nolur yüregini rahat tut. Allahi vekil tut. Bol bol dua et. Hersey düzelicek. Bebegini düsün onun icin üzülmemeye calis. Bebegine alisveris yap

Canim benim nolur yüregini rahat tut. Allahi vekil tut. Bol bol dua et. Hersey düzelicek. Bebegini düsün onun icin üzülmemeye calis. Bebegine alisveris yap
bebeğimi düşünüyorum canım içim rahat tamam aşırı mutsuzum bu evde ama kendimi teskin ediyorum sakin ol sadece aynı evdesiniz görmezden gel duyma bebeğine odaklan diye. bende bu hafta düşünüyordum biraz çıkayım en azından bir kaç bi şey alayım en azından kafam dağılır. dayanak noktam o. o olmasa zaten durmam. sen nasılsın canım biraz daha iyi misn

bebeğimi düşünüyorum canım içim rahat tamam aşırı mutsuzum bu evde ama kendimi teskin ediyorum sakin ol sadece aynı evdesiniz görmezden gel duyma bebeğine odaklan diye. bende bu hafta düşünüyordum biraz çıkayım en azından bir kaç bi şey alayım en azından kafam dağılır. dayanak noktam o. o olmasa zaten durmam. sen nasılsın canım biraz daha iyi misn

Bu yüzden evlenince çocuk yapmak için 1 yil beklenmeli diye düşünüyorum. Evlilik iyice oturmali birbirini tanimak için beklenmeli. Bence anneni dinleyip boşan esin saygısız hadsizin teki kusura bakma lütfen... Allah yardimcin olsun

Canim en iyisini yaparsin cik gez. O yokmus gibi davran. Zamana ihtiyacin var. Bebegin icin kendini üzmemeye calis. Ciddi kendime üzüldükce sende aklima geliosun sanada ayri bir üzülüyorum. Beni birak baya bir üzüldüm... hayal kiriklari diz boyu. Bugün is yerinden izin aldim. Bütün aldiklari kici kirik esyalari kargolayip kapilarina göndercem. Sence iyimi yapmis olurum yoksa aramalarinimi bekliyeyim. Cuma gününden beri arayan soran yok. Cuma günü zaten beni blockladi whatsappden

ladinn19 ladinn19 canim simdi okudum ailen don dedigi icin donmussun en iyisini yapmissn aileni dinlemekle hayat bu sen gormezden gel duyma ilgilenme kv. Oyle davran unutmadigini ve unutmayacagini bilsin . Hayat ne gosterir doguma kadar Allah bilir bakalim belkide hersey duzelir doguma cok cok mutlu sekilde gidersn artik seni kazanma firsatida kaybetmekte esinin elinde sen kilini kipirdatma izle ve gor hakkinda en hayirlisi olsun bacim

ladinn19 ladinn19 canim simdi okudum ailen don dedigi icin donmussun en iyisini yapmissn aileni dinlemekle hayat bu sen gormezden gel duyma ilgilenme kv. Oyle davran unutmadigini ve unutmayacagini bilsin . Hayat ne gosterir doguma kadar Allah bilir bakalim belkide hersey duzelir doguma cok cok mutlu sekilde gidersn artik seni kazanma firsatida kaybetmekte esinin elinde sen kilini kipirdatma izle ve gor hakkinda en hayirlisi olsun bacim
beni bu kadar net anlayabildiğiniz ve kararıma duyduğunuz saygı için çok minnettarım çok teşekkürler. gercekten balkonda oturmuş kahvemi soğutmuş düşünürken mesajınızı okudum içim yumuşadı. allah razı olsun sizin gibi insanlardan. gercekten çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için hamilenin duası kabul olur derler siz beni mutlu ettinz allahta sizi mutlu etsin sevgiler çokça

Adami kendi evinde kovman garip. Ve evliligin tam oturmadan 1.5 ayda hamile kalmanda garip.. insallah duzelirsinde daha dogmadan annesi babasi bosanmaz.. ayrica esin seni keske kovsaydi sadece merdivenlere atmak nedir hamile kadini? Ikinizde hatalisiniz kendisi tam bi yobaz

Bunları önceside yapmıştır bu aile şimdimi gözünüze battı.
Nikahı basınca bulutların üzerinde olacaksınız sanıyorsunuz sonuç bu.
Büyük sözü dinleme alışkanlığınız yok anlaşılan,şimdi neden akıl istiyorsunuz insanlardan. Zamanında dinleseydiniz verilen nasihatleri şimdi ihtiyacınız olmazdı.
Burda eşinize diyecek bir lafım yok,nelerini yutup yalvarmısınızdır ayrılamak için, o nedenle çok rahatlar.
Hamilelik bir prim değil artık o eskidendi.
Sizde baktınız gelmiyor paşa paşa gidersiniz.
Kapının önüne atılır atılır koşarsınız yine bu adama.
Ailenizi nasıl ezdiyseniz artık babanız bile çekmiş resti.
Suç o adamda değil,beş para etmez erkekleri ilahlaştıran sizlerde.

Bize sunu yap bunu yap demek kolay.
Fakat kwndini ve cocugunu dusunuyosan bosan kardesim.
Kendini ve cocugunu kimse icin heba etme.
Annen arkandaymis bak daha ne ister insan.
Bir sure sikintincekersin sonra bir ise girer cocuguna bakarsin.

o yanında duramama başkalarıyla fingirdemeden dolayı olmasın!!!
Yaptığın yemeği yiyip,hatasından başka odayamı gidiyor sanıyorsun.çok ironik bir mantık yapın var

o yanında duramama başkalarıyla fingirdemeden dolayı olmasın!!!
Yaptığın yemeği yiyip,hatasından başka odayamı gidiyor sanıyorsun.çok ironik bir mantık yapın var
sen bi sus be ne biliyosunda konusuyosun git zehrini baska yerde akıt. konu kapanmış gitmiş kendi kafanda ne senaryo yazdıysan kudurmuşsun valla. benim ne yaptığım seni bu kadar ilgilendirmesin. adam korkusundan ağzını acamıyor bana sen ne konuşuyorsun. sus allah aşkına da karnındakiyle günaha sokma beni. git zehrini başka yerde kus.

Bunları önceside yapmıştır bu aile şimdimi gözünüze battı.
Nikahı basınca bulutların üzerinde olacaksınız sanıyorsunuz sonuç bu.
Büyük sözü dinleme alışkanlığınız yok anlaşılan,şimdi neden akıl istiyorsunuz insanlardan. Zamanında dinleseydiniz verilen nasihatleri şimdi ihtiyacınız olmazdı.
Burda eşinize diyecek bir lafım yok,nelerini yutup yalvarmısınızdır ayrılamak için, o nedenle çok rahatlar.
Hamilelik bir prim değil artık o eskidendi.
Sizde baktınız gelmiyor paşa paşa gidersiniz.
Kapının önüne atılır atılır koşarsınız yine bu adama.
Ailenizi nasıl ezdiyseniz artık babanız bile çekmiş resti.
Suç o adamda değil,beş para etmez erkekleri ilahlaştıran sizlerde.
ben kimseye yalvarmam hanımefendi neyinizle okudunuz yazdıklarımı bilmiyorum ama sizin üslübunuz benim üslubum değil kusura bakmayın. lütfeb cevapta yazmayın. muhattabım değilsiniz. yadırgadıklarınızı yaşamadan ölmemeniz dileğiyle.

ben kimseye yalvarmam hanımefendi neyinizle okudunuz yazdıklarımı bilmiyorum ama sizin üslübunuz benim üslubum değil kusura bakmayın. lütfeb cevapta yazmayın. muhattabım değilsiniz. yadırgadıklarınızı yaşamadan ölmemeniz dileğiyle.
Bosver canım ya skma sen canını olayi basindan beri takip ediyodum yeni olanlari simdi gördüm iyi yapmissin anneni babani dinlemekle onlarda bi daha olursa yanindayiz demisler zaten. Bu konuda oldukca kararli durdun bence esine güçlü olduğunu gösterdin. Sen evinde rahatina bak biraz akışına bırak her seyi bebisini ve kendini rahat ettir baskada bi seyi takma en azndan doguma kadar sonrasinda kendine gönlünce bi yol cizersin. Sağlıklı huzurlu ve mutlu günler diliyorum size :))

Seni önemsemeyen kankası gibi davranan eşin ve nişanlıyken burnundan getiren bir kayınvalide varken niye hemen ilk aydan bebek düşündünüz? Ben bunu cidden merak ediyorum. Bebek mucizelerle gelecek sanılıyor galiba kötü evliliklerde.

Seni önemsemeyen kankası gibi davranan eşin ve nişanlıyken burnundan getiren bir kayınvalide varken niye hemen ilk aydan bebek düşündünüz? Ben bunu cidden merak ediyorum. Bebek mucizelerle gelecek sanılıyor galiba kötü evliliklerde.
Kesinlikle katılıyorum ben 9 aylık evliyim Rabbim nasip eder mi bilmiyorm ama çocuk için herşeyi olcup biciyorum. Zamanın ne göstereceği de bilinmez tabi ama madem bu kadar sorun vardı çocuk yapilmamaliydi

X