4 yıllık ilişkim 2 önce bitti. Acı çekiyorum yardım edin ne olur:(

Hatanız burada ⬆️
Bir adamın tüm ayılıklarına, tüm hanzoluklarına katlandığınızda "anne" enerjisi veriyorsunuz, "hayatının kadını, kraliçesi" enerjisi değil. Sadece anneler koşulsuz severler.

Adamın sizin için hiç çabalaması gerekmemiş. Kendi değerinizi sıfıra indirmişsiniz. Adama "Ben değersiz biriyim, beni el üstünde taşımana gerek yok, ben önem verilmeyi hak etmiyorum" mesajı vermişsiniz. Üzülerek söylüyorum bunları gerçekten, ama yaptığınız bu. Adam da bu mesaja birebir uyum sağlamış..

Şimdi çok taze olduğu için acı çekmeniz normal.
Her yerden engelleyin, yüzünü görmeyin bir süre.
Uzak kaldığınız süre arttıkça, acınız da azalacaktır.
Odamdaki onu hatırlatan eşyalar var atamıyorum saha yeni bir ayrılık diye normal mi

Odamdaki onu hatırlatan eşyalar var atamıyorum saha yeni bir ayrılık diye normal mi
Atın. Hiç gerek yok.
Bir gün belirleyin evde vaktinizin müsait olduğu. Yüksek sesli bi müzik açın. Birer birer hepsini size yaşattığı her üzüntü, her haksızlık için birer birer kırın atın çöpe. Sosyal medyadan heryerden silin, bloklayın. Bütün ruhunuz arınsın. Sonra da tertemiz bir sayfa açın.

Atın. Hiç gerek yok.
Bir gün belirleyin evde vaktinizin müsait olduğu. Yüksek sesli bi müzik açın. Birer birer hepsini size yaşattığı her üzüntü, her haksızlık için birer birer kırın atın çöpe. Sosyal medyadan heryerden silin, bloklayın. Bütün ruhunuz arınsın. Sonra da tertemiz bir sayfa açın.
Teşekkür ederim çok 🙏🏼

X