4 yıllık ilişkim 2 önce bitti. Acı çekiyorum yardım edin ne olur:(

Şuan oda öyle düşünüyor zaten cepteyim onun için bana bir mesajıyla geri barışacagımı biliyor ve asla mesaj atmaz o kadar gururludur. Nasıl unutacağım hayatımdaki herşey ona dair odamdaki resimleri bana aldığı en ufak birşey bilmiyorum şuan onsuzum ve çok yalnızım sanki kimsem yok gibi anlayanım yok gibi çaresizm dayanamıyorum
At gitsin kendinede bir tarih ver bu zamana kadar yazdı yazdı yoksa engellicem de engelle 15 gün mesela fazlası değil üzülme valla değmez onla mi doğdun onsuz öleceksin yapma

4 senelik ilişkim 2 gün önce bitti. Erkek arkadaşımla çok tartışırdık ama ertesi gün barışırdık bişey olmamış gibi . Ama bu ilişkide kişilik olarak çok rahat bi insandı. Gün içinde 2 kere arardı doğru düzgün mesajlar atmazdı zaten genelde telefonla konuşurduk 4 sene boyunca bana 1 tane çiçek ve bi tane hediye almıştı süpriz yapmıştı. Doğum günleri hariç tabi. Onun bu huyunu bu rahatlığını kabullenmiştik en çok tartışmalarımızda bu yüzdendi. Her ne olursa olsun hiç ayrılmazdık . Ve bu aralar tartıştığımızda sonumuz yok gelecegimiz yok olmuyor diyip duruyordu ama ayrılmıyorduk barışıyorduk. Bu en son tartışmalarımızda diğer tartışmalarımızdan biriydi ama bu sefer ayrıldık ben izin vermedim 2 hafta idare etti barışmayı denedi 2 hafta boyunca beni hiç aramadı sadece günaydın yazardı ben aradığımda açardı ve tek kelime yazar canım dedi en sonunda dayanamayıp artık uzatma dedim ve sonu ayrılıkla bitti olmuyor dedi istemiyorum artık dedi bitti bende artık umudum inancım kalmadı bi gelecek yok dedi bitti dedi ve ben 1 saat boyunca yalvardım . Çok üzülüyorum çok ağlıyorum nasıl geçecek bu acı yardım edin ne olur
Anladığım kadarıyla adam genel olarak ilgisizmiş ama siz devam etmek için çabalamışsınız. İlgisizliğini gördüğünüz sevgisinin olmadığını anlayıp bırakmanız lazımdı bana göre.

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla adam genel olarak ilgisizmiş ama siz devam etmek için çabalamışsınız. İlgisizliğini gördüğünüz sebgisinğn olmadığını anlayıp bırakmanız lazımdı bana göre.
Ya çok seviyorum yada çok bağlanmışım. Ayırt etmekte çok zorlanıyorum ama onun için herşeyi göze alacak haldeyim . Arayıp sormazdı hatalıyken bile gönül almazdı hepsine susmuştum görmezden geldim . Kendime bişey beğenip almazdım hep önceliğim oydu

Hiç aklımdan çıkmıyor aklıma düştüğü an gözlerim doluyor yutkunamıyorum
Henüz 2 gün olmuş çok taze. Yaşabildiğin kadar yaşa acını ama lütfen artık sabret ve gururun için asla arama yazma seviyorsa bu yaptığının saçmalık olduğunu anlayacak ama sevmiyorsa da asla dönmez istersen kapısında kul köle ol sadece kendine yazık olur kendini düşürmüş olursun. İleride karısına anlatacağı bir anı olarak kalırsın geçmişte.

İnşallah atlata bilirim inşallah insanın kalbinin acıması çok kötüymüş nefes bile alamıyorum
Cok iyi anlıyorum seni.. bu hayatta kendinden başka kimse değerli değil ailen dışında tabii. Üzülme demekle olmuyor, onuda biliyorum derdini anlatabilmen çok güzel içini rahatlattın. Herkes destek yazıları yazar ama her ne kadar okusanda, aa bak doğru söylüyor desende, unutman biraz zaman alacak. Belki 1 ay belki 5 ay ama sonunda unutacaksın yaşanmışlık olması çok üzücü. Koskoca 4 sene geçmiş olsun. Hakkında hayırlısı olsun tatlım.

At gitsin kendinede bir tarih ver bu zamana kadar yazdı yazdı yoksa engellicem de engelle 15 gün mesela fazlası değil üzülme valla değmez onla mi doğdun onsuz öleceksin

At gitsin kendinede bir tarih ver bu zamana kadar yazdı yazdı yoksa engellicem de engelle 15 gün mesela fazlası değil üzülme valla değmez onla mi doğdun onsuz öleceksin yapma
Resimleri silmeye beyaz atmaya şuan hazır değilim ama dediğin gibi bi tarih verebilirim kendime ondan sonra yapabilirim belki

Erkeğe kene gibi yapışmak,erkeği iter.
Yalvarmak nedir yahu????
Adam istemiyorum demiş.
Sıkılmış.
He döner mi? Döner belki ama , baya bi kızla takılıp yatıp klktıktan sonra...
Sizi cepte görüp kendince ara vermişte olabilir.
Acıya gelince, valla öyle bi unutcaksınki kendinde şaşırcaksın...

Henüz 2 gün olmuş çok taze. Yaşabildiğin kadar yaşa acını ama lütfen artık sabret ve gururun için asla arama yazma seviyorsa bu yaptığının saçmalık olduğunu anlayacak ama sevmiyorsa da asla dönmez istersen kapısında kul köle ol sadece kendine yazık olur kendini düşürmüş olursun. İleride karısına anlatacağı bir anı olarak kalırsın geçmişte.
Deneyeceğim çok sağol teşekkür ederim yazmak iyi geldi

Erkeğe kene gibi yapışmak,erkeği iter.
Yalvarmak nedir yahu????
Adam istemiyorum demiş.
Sıkılmış.
He döner mi? Döner belki ama , baya bi kızla takılıp yatıp klktıktan sonra...
Sizi cepte görüp kendince ara vermişte olabilir.
Acıya gelince, valla öyle bi unutcaksınki kendinde şaşırcaksın...
1 saat boyunca yalvardım ilk defa bu kadar o bile sana yakışmıyor bu hareketler dedi. Kendimi çok kötü duruma düşürdüm dimi

Cok iyi anlıyorum seni.. bu hayatta kendinden başka kimse değerli değil ailen dışında tabii. Üzülme demekle olmuyor, onuda biliyorum derdini anlatabilmen çok güzel içini rahatlattın. Herkes destek yazıları yazar ama her ne kadar okusanda, aa bak doğru söylüyor desende, unutman biraz zaman alacak. Belki 1 ay belki 5 ay ama sonunda unutacaksın yaşanmışlık olması çok üzücü. Koskoca 4 sene geçmiş olsun. Hakkında hayırlısı olsun tatlım.
Teşekkür ederim iyiki varsınız insanın tanımadığı insanlara iç açması çok rahatlatıcı

1 saat boyunca yalvardım ilk defa bu kadar o bile sana yakışmıyor bu hareketler dedi. Kendimi çok kötü duruma düşürdüm dimi
Evet malesef öyle olmuş.
Size bundan sonrası için nacizane bi tavsiye, aşkınızdan ölseniz bile aptal aşık olmayın.
Hayır demesini bilin kocanız bile olsa.
Erkek sizi avcunda bildiği sürece kıymetli olmazsınız.heran uçuverecek kuş gibi olun.
Malesef erkekler bundan anlıyor..

Profilinizde yazan yaşınız doğru ise dört yıl önce 21 yaşında sevgili olmuşsunuz. 21 yaşındaki ben ile 25 yaşındaki, 30-32 yaşındaki ve şu an olduğum ben çok farklıyız. 21 yaşındaki Ben siyasi hatta dini görüşü dahi bugün olduğumdan farklı biriydim. 21 yaşındaki benin sevgilisi mühendis, elektogitar çalan, sarışın biriyken evlendiğim ve gerçek huzuru bulduğum kişi tarihçi, erik dalı bile oynamayı bilmeyen, kara yağız biri:)
En güzel ve özgür zamanlarını yaşadığın erkek arkadaşının ardından, senin isteğinle ayrılmadığın için değil 15 gün belki 3-5 ay ağlayacaksın. Belki bir yıl unutamayacaksın. Ama elbet -sen kendine değer vermeyi öğrendiğinde- hayatına sana değer veren biri girecek.

Sürekli yaşanan tartışmalardan dolayı saygıyı kaybetmişsiniz.Size yeterince değer verdiğini düşünmüyorum. 1 saat yalvardım diyorsunuz lütfen önce kendi değerinizi bilin...

4 senelik ilişkim 2 gün önce bitti. Erkek arkadaşımla çok tartışırdık ama ertesi gün barışırdık bişey olmamış gibi . Ama bu ilişkide kişilik olarak çok rahat bi insandı. Gün içinde 2 kere arardı doğru düzgün mesajlar atmazdı zaten genelde telefonla konuşurduk 4 sene boyunca bana 1 tane çiçek ve bi tane hediye almıştı süpriz yapmıştı. Doğum günleri hariç tabi. Onun bu huyunu bu rahatlığını kabullenmiştik en çok tartışmalarımızda bu yüzdendi. Her ne olursa olsun hiç ayrılmazdık . Ve bu aralar tartıştığımızda sonumuz yok gelecegimiz yok olmuyor diyip duruyordu ama ayrılmıyorduk barışıyorduk. Bu en son tartışmalarımızda diğer tartışmalarımızdan biriydi ama bu sefer ayrıldık ben izin vermedim 2 hafta idare etti barışmayı denedi 2 hafta boyunca beni hiç aramadı sadece günaydın yazardı ben aradığımda açardı ve tek kelime yazar canım dedi en sonunda dayanamayıp artık uzatma dedim ve sonu ayrılıkla bitti olmuyor dedi istemiyorum artık dedi bitti bende artık umudum inancım kalmadı bi gelecek yok dedi bitti dedi ve ben 1 saat boyunca yalvardım . Çok üzülüyorum çok ağlıyorum nasıl geçecek bu acı yardım edin ne olur
Toksik bir ilişki size değer vermeyene niye yalvarıyorsunuz.

Hiç aklımdan çıkmıyor aklıma düştüğü an gözlerim doluyor yutkunamıyorum
Yasınızı yaşayın sonra zaten geçecek. Bu dünyada ne geçmedi ki?

Sizden ricam kendinize bu kadar değersiz davranmayın. Süz kendinizi değersiz gördükçe benzer frekanstaki insanları çekersiniz. Bu aşamada bari kendinizi güçlendirmeye bakın.

Aylar önce ki kendimi gördüm ben de burda konu açmıştım 😊 Sevginle doğru orantılı bir şekilde ilerliyor süreç kendini kapama içinden ağlamak geliyorsa ağla gülmek geliyorsa gül çekmen gereken bir acı varsa erteleme kabullen ve acını çek. Stalk yapmamı tavsiye ederim ilk başlarda zor olsada elinden geldiğince yapmamaya çalış. İletişim kurmanı barışma teklifinde bulunmanı tavsiye etmem. Bir şey bitiyorsa bitmesi gerektiği için bitiyordur, ben bunu kabul ettiğim de süreç daha kolaylaşmıştı benim için. Demek ki senin sevgine layık başka biri var, emin ol geçicek geçiyor belki acıtıcak senden bazı şeyleri götürücek ama geçicek. Umarım en az hasarla atlatırsın bu süreci 🙏

Üzgünüm ama sizi azıcık bile sevmiyor neden yalvarıyorsunuz Allah aşkına

Aylar önce ki kendimi gördüm ben de burda konu açmıştım 😊 Sevginle doğru orantılı bir şekilde ilerliyor süreç kendini kapama içinden ağlamak geliyorsa ağla gülmek geliyorsa gül çekmen gereken bir acı varsa erteleme kabullen ve acını çek. Stalk yapmamı tavsiye ederim ilk başlarda zor olsada elinden geldiğince yapmamaya çalış. İletişim kurmanı barışma teklifinde bulunmanı tavsiye etmem. Bir şey bitiyorsa bitmesi gerektiği için bitiyordur, ben bunu kabul ettiğim de süreç daha kolaylaşmıştı benim için. Demek ki senin sevgine layık başka biri var, emin ol geçicek geçiyor belki acıtıcak senden bazı şeyleri götürücek ama geçicek. Umarım en az hasarla atlatırsın bu süreci 🙏
İnşallah bu acımın geçmesini istiyorum iş yerinde çalışırken kendimi çok zor tutuyorum daralıyorum . Onu arayamamak çok büyük boşluk şimdiden bile çok özledim

önemsemiyordu pek ama ben onu her haliyle kabullenmiştim beni arayıp yazmaması bişey alıp almaması umrumda değildi
Hatanız burada ⬆️
Bir adamın tüm ayılıklarına, tüm hanzoluklarına katlandığınızda "anne" enerjisi veriyorsunuz, "hayatının kadını, kraliçesi" enerjisi değil. Sadece anneler koşulsuz severler.

Adamın sizin için hiç çabalaması gerekmemiş. Kendi değerinizi sıfıra indirmişsiniz. Adama "Ben değersiz biriyim, beni el üstünde taşımana gerek yok, ben önem verilmeyi hak etmiyorum" mesajı vermişsiniz. Üzülerek söylüyorum bunları gerçekten, ama yaptığınız bu. Adam da bu mesaja birebir uyum sağlamış..

Şimdi çok taze olduğu için acı çekmeniz normal.
Her yerden engelleyin, yüzünü görmeyin bir süre.
Uzak kaldığınız süre arttıkça, acınız da azalacaktır.

Kaç yaşlarındasınız bilmiyorum ama 4 yıl ilişkide çok fazla bi zaman hep yüz göz olunmuştur.birbirinizi sevdiyseniz neden süre bu kadar uzun tutuldu :/ genelde hiçbir cacık olmuyor bu tür ilişkilerden.Uzun ilişki sonrası; taraflardan biri,birini bulur, günler ,aylar içersinde evlenir hiç şaşmaz bu denklem.Belki de hayatının aşkını bulacaksın

X