Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar

Canım hayırlı sonuç olsun dediğin gibi ..sürekli aklımda ve dualarımdasın..iyi tatiller canım..

Yarınnnnn canım :)bugüne pazarlık yapıldı ama yarın yaptırcam bugün yapacak işler var zaten oyalanırım kendımce..

Yerim seni teyzoş....:))))):KK54:

yarınn güzel haberlerini bekliyoruzzz canımm.. çok heyecan yaptımm şimdiden..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yarınn güzel haberlerini bekliyoruzzz canımm.. çok heyecan yaptımm şimdiden..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Ah ensucum bir de ben yapabilsem o heyecanı...hiç belirti bulamadım kendımde hersey dumduz karnım bile şişmedi valla böyle oluncada hiç umutlanamadım acıkcası yarın ola hayrola bakalım.sen napıyorsun döndünmü tatilden ?baskılamaya başladınmı

günaydın canım

senin negatif sonucuna çok üzüldüm ama her negatif sonuca üzülme demek artık anlamsız geldiği için bişey yzmandım ama üzüntünü paylaştığımı bilmeni isterim

Canım sağol, napalım. Bize verilen o küçük yüzdelikten olmak istiyoruz. O yüzden devam. Yanlız şunu çok iyi anladımki, tedavi sürecinde çok kısıtlanıyoruz. Şunu yapma, bunu yeme içme. Hatta çok afedersin, eşimizle özel hayat bile etkilenmekte. Şu an ara verdimya,kuş gibi hafifledim. Zamanda kısalıyor,kısmet diyoruz.

Ah ensucum bir de ben yapabilsem o heyecanı...hiç belirti bulamadım kendımde hersey dumduz karnım bile şişmedi valla böyle oluncada hiç umutlanamadım acıkcası yarın ola hayrola bakalım.sen napıyorsun döndünmü tatilden ?baskılamaya başladınmı

Celinaaaaa, hadi gülüm bari senden alalım güzel haberi ve mutlu olalım. Olmassada plan B hazir olsun. Evet, karnin şişmediği ilginç ama. Güzel bir işaret olsun inşallah. Benim karnım daha yeni indi. Hatta aldığım kilolara rağmen kendimi hoş olmuşum gibi hissediyorum yani.

Celinaaaaa, hadi gülüm bari senden alalım güzel haberi ve mutlu olalım. Olmassada plan B hazir olsun. Evet, karnin şişmediği ilginç ama. Güzel bir işaret olsun inşallah. Benim karnım daha yeni indi. Hatta aldığım kilolara rağmen kendimi hoş olmuşum gibi hissediyorum yani.

Ah canım nası isterim o güzel haberi vermeyi bilemezsin...dediğin gibi olmazsada plan b hazır iki ay sonra tekrar deneyeceğiz.önceki tedavilerde bende kilo aldım ama fullmyatıyordum bu sefer ilk 2 gün haricinde normal hayatıma devam ettim hatta çoğunlukla unuttum desem yeridir.sabah akşam 20 dklık yürüyüşler yaptım jel sonrası...yarın bakalım ne çıkacak.:KK16:umarım :KK49::emir_bebek: cıkar ....

canım karnın neden şişsinki.. bence belirti arama zaten, ben bu belirti konusuna hiç inanmıyorum vücudumuzun herzaman verdiği tepkiler iğnelerle ilaçlarla biraz daha artıyor bizde bebişe yoruyoruz..
inşallah tuttu canım yaa olumsuz düşünme sakınn, hemen sabahtan git testini ver canım hayırlısı ile..
bana geçmişte bi doktorum demiştiki embriyon akıllıysa sana tutunur ve senin gibi bi anneye sahip olur.. inşallah seninkiside sana tutunur ve senin gibi bi anneye sahip olur cnm:)
istanbula geldim bu sabah cnm, 9 agustosta baskılamaya başlıyorum bu ay çok yoğun gececek o yüzden hiç sıkılmam sanırım...

canım karnın neden şişsinki.. bence belirti arama zaten, ben bu belirti konusuna hiç inanmıyorum vücudumuzun herzaman verdiği tepkiler iğnelerle ilaçlarla biraz daha artıyor bizde bebişe yoruyoruz..
inşallah tuttu canım yaa olumsuz düşünme sakınn, hemen sabahtan git testini ver canım hayırlısı ile..
bana geçmişte bi doktorum demiştiki embriyon akıllıysa sana tutunur ve senin gibi bi anneye sahip olur.. inşallah seninkiside sana tutunur ve senin gibi bi anneye sahip olur cnm:)
istanbula geldim bu sabah cnm, 9 agustosta baskılamaya başlıyorum bu ay çok yoğun gececek o yüzden hiç sıkılmam sanırım...

Hoşgeldin canım...ağustos güzel bir ay olacak inşallh yarın uyanınca gidip vericem kanı..umarım akıllı bir embriyom vardır:))) sevdim bunu....

Hadi öyle olsun bakalım :KK16:

10527684_1533097186920141_1889619472793772835_n.jpg

Ah canım nası isterim o güzel haberi vermeyi bilemezsin...dediğin gibi olmazsada plan b hazır iki ay sonra tekrar deneyeceğiz.önceki tedavilerde bende kilo aldım ama fullmyatıyordum bu sefer ilk 2 gün haricinde normal hayatıma devam ettim hatta çoğunlukla unuttum desem yeridir.sabah akşam 20 dklık yürüyüşler yaptım jel sonrası...yarın bakalım ne çıkacak.:KK16:umarım :KK49::emir_bebek: cıkar ....

yarın önce senin için sonra bizim için çok güzel bir gün olacak müjdeli haberlerini bekliyorum canım
Hadi öyle olsun bakalım :KK16:

10527684_1533097186920141_1889619472793772835_n.jpg

benim de böyle tatlımı tatlı akıllımı akıllı sağlıklı hayırlı bi kızım olsun çok istiyorum Rabbim dualarımızı kabul et

amin

Celinacığım, takip edememiştim, yarın inşallah güzel haberlerini alırız.

Dualarım seninle 🙏🙏🙏😇

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yarın önce senin için sonra bizim için çok güzel bir gün olacak müjdeli haberlerini bekliyorum canım

amin
Allah sana şirin mi şirin bir cicime nasip etsin inşallahhhh...

Celinacığım, takip edememiştim, yarın inşallah güzel haberlerini alırız.

Dualarım seninle 🙏🙏🙏😇

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar coookkk teşekkür ederim desteğinize umarım sizi hayal kırıklığına uğratmam...:KK16:

benim de böyle tatlımı tatlı akıllımı akıllı sağlıklı hayırlı bi kızım olsun çok istiyorum Rabbim dualarımızı kabul et

amin

Amin, inşallah. Rabbim hepimize tattırsın evlat sevgisini. Hasretimizi bir an önce dindirsin...:KK16:

Allah sana şirin mi şirin bir cicime nasip etsin inşallahhhh...

Kızlar coookkk teşekkür ederim desteğinize umarım sizi hayal kırıklığına uğratmam...:KK16:

Biz her zaman yanındayız arkadaşım. İnşallah seninledir bebeğin, inşallah sağlıkla gelir kucağına da...

Eveeeet, yeni bir güne merhaba, hepinize günaydın.

Şöyle güzel bir kahvaltıya ne dersiniz? Semaverde çay demleyelim mesela, yanına da... Hadi gelin. :KK9::KK9::KK9::KK9:

X