Tuvalet Eğitimi 41 AYLIK OĞLUMUN TUVALET EĞİTİMİ

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

mert Merve

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
1
0
22
MERHABA ABLALAR KARDEŞLER BENİM 41 AYLIK YANİ 3.5 YAŞINDA KREŞE GİDEN ÇOK AŞIRI İNATÇI KENDİ BİLDİGİNİ OKUYAN BİR OĞLUM VAR VE 10 GÜN OLDU TUVALET EGİTİMİ VERİYORUZ OKULDA GÜNDE 1 EN FAZLA DA 2 KEZ TUVALETE GİDİP GERİ KALANİYLADA ÜZERİNİ ISLATAN EVE GELDİGİN DE DE BANA ANNE CİSİM GELDİ ALTİMA YAPİCAM DİYOR TUVALETE GİDELİM OLUM YADA LAZİMLİGİNA YAPABİLİRSİN SEN ABİ OLDUN İŞTE ÇİŞİN GELDİGİNDE EGER TUVALETİNE YAPARSAN SANA YARIŞ ARABASI ALACAĞIM DEDİM COK İSTEDİĞİ İCİN BOYLE BİRSEY SOYLEDİM TABİKİ AMA KESİNLİKLE 1 TEK BANYO YAPACAGİ ZAMAN CİŞİNİ YAPIYOR AFERİN OGLUM SANA HEP BOYLE YAP CİSİN GELDİGİNDE TAMAM Mİ ANNECİM DİYORUM TAMAM ANLAŞTIK DİYOR AMA EVDE KESİNLİKLE CİSİNİ YAPMİYOR NE YAPABİLİRİZ LUTFEN DESTEK OLUR MUSUNUZ ???

Benim kızım daha küçük ama ablam şöyle yapmıştı. Stickerlar aldı büyüklü küçüklü oğlunun sevdiği şeylerden. Küçük tuvaletini yaptığında küçüklerden, büyük tuvaletini yaptığında büyüklerden yapıştırmana izin vereceğim dedi. Çocuk da yapıştırmak için azıcık da gelse anne geldi hadi gidip yapıştıralım diyordu. Arkadan da el sallayıp bay bay diyip güle oynaya çıkıyorlardı tuvaletten. Böyle böyle alıştırdı. İstersen bir dene sende

MERHABA ABLALAR KARDEŞLER BENİM 41 AYLIK YANİ 3.5 YAŞINDA KREŞE GİDEN ÇOK AŞIRI İNATÇI KENDİ BİLDİGİNİ OKUYAN BİR OĞLUM VAR VE 10 GÜN OLDU TUVALET EGİTİMİ VERİYORUZ OKULDA GÜNDE 1 EN FAZLA DA 2 KEZ TUVALETE GİDİP GERİ KALANİYLADA ÜZERİNİ ISLATAN EVE GELDİGİN DE DE BANA ANNE CİSİM GELDİ ALTİMA YAPİCAM DİYOR TUVALETE GİDELİM OLUM YADA LAZİMLİGİNA YAPABİLİRSİN SEN ABİ OLDUN İŞTE ÇİŞİN GELDİGİNDE EGER TUVALETİNE YAPARSAN SANA YARIŞ ARABASI ALACAĞIM DEDİM COK İSTEDİĞİ İCİN BOYLE BİRSEY SOYLEDİM TABİKİ AMA KESİNLİKLE 1 TEK BANYO YAPACAGİ ZAMAN CİŞİNİ YAPIYOR AFERİN OGLUM SANA HEP BOYLE YAP CİSİN GELDİGİNDE TAMAM Mİ ANNECİM DİYORUM TAMAM ANLAŞTIK DİYOR AMA EVDE KESİNLİKLE CİSİNİ YAPMİYOR NE YAPABİLİRİZ LUTFEN DESTEK OLUR MUSUNUZ ???
Merhaba şimdi nasıl oldu acaba durum alıştı mi üstünden baya zaman geçti bizde 17 Mart'ta başladık ama hala kacirmalar var kafayı yiyeceğim 😭😭

arkadaşlar hepimiz aynı durumdan muzdaribiz gerçekten de😕 benimde oğlum kakasını düzenli tuvalete yapıyor ama çiş olayı bir türlü bitmedi ya siz neler yapıyorsunuz acaba, hiç bir çözüm bulamıyorum, süreklii çişini tutuyor minik minik altına kaçırıyor ve asla çişim var tuvalete gidicem demiyor, bi ara demeye başlamıştı kısa sürdü

X