4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Cok icten ve inanarak okunursa 3-5 farketmez diye dusunuyorum. Arastirdigim ve bildigim dogru sekli hayirli dilekler icin okunmasi sart. Cunku dilegimiz olana kadar Peygamberimiz ayakta beklermis onun icin hayirli olmasi sart istedigimiz seyin. Dogru okuma sekli de yukarida yazdigim gibi diye biliyorum elbet dogrusunu Allah bilir.
Evet zaten okurken zihnimi odaklamak zor oluyor, sureklı uykum geliyor, o yuzden bıraz zorlanıyorum.. Rabbım kabul eder ınsallah dualarımızı 🤲🏻elimden geldıgınce dogru okumaya calısıyorum

Bence sırası gelen kısı kendine 44 fazla okusun, 200 200 okuyalım, daha net olmaz mı?
Rabbım kabul etsin ınsallah, benım de 2 dılegım var ama suan da daokudugum ıcın agır gelir bana
Katılıma göre sayıları ayarlayalım. Yetiştirmeye olunca destek oluyoruz falan zaten 20-30 arada sıkıntı olmaz 🙂 oynuyor

Ben de tam bugün başlamıştım fakat 100 civarına anca gelebildim tek başıma çok zor olacak gibi bu başlığı gördüğüme o kadar sevindim ki en başından sizinle başlamam mümkün müdür? 🥹
Tabii ki hoş geldin, 7. Kişi sensin ❤️

Yalnız ben bugün başlamıştım 130 civarına gelmiştim tekrardan sıfırdan sizinle başlamam sorun olmaz değil mi? Yarıda bırakmış gibi oldum ama tek başıma aşırı zor bitirmem ilk defa yaptığımdan zorlandım 😞

Yalnız ben bugün başlamıştım 130 civarına gelmiştim tekrardan sıfırdan sizinle başlamam sorun olmaz değil mi? Yarıda bırakmış gibi oldum ama tek başıma aşırı zor bitirmem ilk defa yaptığımdan zorlandım 😞
Sorun olmaz peygamber efendimiz ve ümmetine hediyeniz olsun

X