5 +6haftalik hamilelik de kahverengi akıntı

Yani düşük yapmış olsan yoğun kanaman ve inanılmaz derecede ağrın olması gerek keseyi görmemesi şaşkınlık verici. Doğum doktoruna gitmek için neden geç kaldın
Canım normalde yarın a verdi randevuyu doktorum ben geçen hafta perşembe gittigimde hamilesin değerin yüksek çıkmış haftaya Perşembe gel dedi hatta kalp atışını duyalım dedi bana umut verdi hatta dedim bakın hocam bı ultrason ile dedim görünmez dedi

Canım normalde yarın a verdi randevuyu doktorum ben geçen hafta perşembe gittigimde hamilesin değerin yüksek çıkmış haftaya Perşembe gel dedi hatta kalp atışını duyalım dedi bana umut verdi hatta dedim bakın hocam bı ultrason ile dedim görünmez dedi
Çünkü henüz küçüktü o yüzden görünmez dedi endişe etme. Birde böyle durumlarda randevuyu bekleme git doktoruna yarından sonra zaten duruma göre ne yapacağını daha iyi bilirsin. İletişim olursa daha iyi olur senin için. İns yarın güzel sonuçlar alırsın🙏

Doktora gittinizmi tekrar bugün

Doktora gittinizmi tekrar bugün
Evet alltan bakti HCG almıştı yine yüksek çıkmış allatn baktığında sağ tarafta kış gördü kese yine yoktu kistin yanında bişey var ama biraz beni korkuttu dedi yarın tekrar erken gel tekrara muayene etcem alttan dedi aynı gorusem yatış yapacam temizliycem dedi 😢imtihanim büyükmüş şuan kendimden korkuyorum bişey olcak diye

Evet alltan bakti HCG almıştı yine yüksek çıkmış allatn baktığında sağ tarafta kış gördü kese yine yoktu kistin yanında bişey var ama biraz beni korkuttu dedi yarın tekrar erken gel tekrara muayene etcem alttan dedi aynı gorusem yatış yapacam temizliycem dedi 😢imtihanim büyükmüş şuan kendimden korkuyorum bişey olcak diye
Allah acil şifalar versin duam sizle. Muhtemelen gördüğü dış gebelik kesesi değere göre bir odak oluşturmuş olmalı. İnşallah en kolay yoldan bu durumu atlatırsınız

Slm kızlar. Beta hcg değerlerim şöyle
7 aralık: 34.6
9 aralık: 85.3
15 alalık: 1000
9 aralıktan sorna 6 gün bekledim öyle kan verdim. Sizce normal mi.

Merhaba canım sonuçların nedir aynı sorun şuan bende de var doktora gittim şuan bişey görünmüyor 2 gün sonra tekrar kan verdi yarın tekrar gidicem inşallah herşey yolundadır 🙏

Merhaba canım sonuçların nedir aynı sorun şuan bende de var doktora gittim şuan bişey görünmüyor 2 gün sonra tekrar kan verdi yarın tekrar gidicem inşallah herşey yolundadır 🙏
Dış gebelik cikti canım hastanede yattım 8 gün yeni çıktım eve iğne ile düşürmeye calistilar düşmedi en son kapalı ameliyat oldum aldılar bebeği sağ tupume yapışmış rahimle ikisinin arasında kalmış aldılar inşallah seninki benimki gibi olmaz canım rabbim kimseye yaşatmasın

Çok üzüldüm kuzum Rabbim isteyen herkese nasip etsin anne olmayı 🙏bende bu gün gittim kimyasal gebelik oluşmuş dedi akıntım da normal kanamaya döndü 😔

Kesen hiç mi görünmedi yoksa acildeki doktor mu sadece bunu söyledi.
Malesef ki ilk doktorumun dediği doğru çıktı dış gebelikmis çok yıprandım 1 hafta doktor doktor gezdik sonunda çözüldü herşey bebek sağ tüpte görüldü 27.milim kış göründü birde hastaneye yatış yaptılar narkozssuz kürtaj yaptılar mahfoldum iki gün sonra kanser ignesi vurdular 70 milimlik 35 bı kalçama 35 bı kalçama o kadar berbat bir iğne ki vücuda girerken ateş gibi yakiyordu ağlıyorum her seferinde 🥺iki gün sonra beta HCG aldılar 4000 lerde olan kan 7000 kere çıkmış pskolejim bozuldu hem hastanede yatıyorum ne bı sonuç aliyom ne bişey çok zor bişey aşırı bulantım oluyordu ne yesem kusuyordum heryerim skntidan ucuklamisti ellerim hep titriyordu kötü bişey olcak diye kendime bişey olcak diye artık bebekten umudu kestim o gitcekti 🥺 iğneden sonra baktılar allttan aynı duruyor dediler ameliyat olmak istermisin dedi doktor başka çare yokmu dedim iki gün daha bwkliyelim o zmn iğneyi ikinci dozu vurayım dedi bı umut ona tutundum düşürür diye iki gün sonra tekrar kan aldılar bu sefer 8000 binlere çıkmış gece bişey yeme dediler ameliyat olabilirsin dediler tamm dedim kan dusmeyince ameliyat a aldılar beni sağ tupumu almışlar bebek zarar vermiş tupuma kistide almışlar kıs de bebeği besleyen yapı çıktı patoloji sonucunda iki gün de öyle yattım kusmalar devam etti çok zor bı zamandayim rabbim kimseye göstermesin dusmanima bile . 8 gün hastanede yattım çok bunaltmisti oda beni şükür şimdi kanım sıfırladı 6 ay hamile kalmaman gerek dedi bana vurulan iğne çok güçlüymus eğer hamile kalırsan aynısı olabilir dedi 6 ay sonrası rahim filmi çektir sonuçlar temiz çıkarsa korunmayı bırak dedi olur yine bebeğin dedi tek tüple kana çok hastam var dedi umut oldu bana 🤲😊

X