5 aydır kuru midem bulanıyor (hamilelik durumum yok)

efsane7 efsane7 Miden peki olağan büyüklükte mi? Babamin midesi hem büyüktü hem de kalinlasma vardi. Bir prof. Doktora gittik çünkü devlet bize bir çözüm sunmadı. Babamin mide çıkışında 1 mm bile gecis yok. O da yiyeceklerin midesinde kalmasına sebep oluyor. Gegirti çok oluyor ve kötü kokulu oluyor. Şişkinlik ve hazımsızlık da var. Şimdi tekrar yattı hastaneye ameliyatla midededen bağırsaklara yeni çıkış yapılacak.

Şimdi sizin de kötü bir şey olsaydı tomografide çıkardı. Taş mide bulantısı yapar diye biliyorum. O yüzden çok endişe etmeyin.Çok geçmiş olsun.

efsane7 efsane7 Miden peki olağan büyüklükte mi? Babamin midesi hem büyüktü hem de kalinlasma vardi. Bir prof. Doktora gittik çünkü devlet bize bir çözüm sunmadı. Babamin mide çıkışında 1 mm bile gecis yok. O da yiyeceklerin midesinde kalmasına sebep oluyor. Gegirti çok oluyor ve kötü kokulu oluyor. Şişkinlik ve hazımsızlık da var. Şimdi tekrar yattı hastaneye ameliyatla midededen bağırsaklara yeni çıkış yapılacak.

Şimdi sizin de kötü bir şey olsaydı tomografide çıkardı. Taş mide bulantısı yapar diye biliyorum. O yüzden çok endişe etmeyin.Çok geçmiş olsun.
Teşekkür ederim 🙏
Geçmiş olsun sizede babanız İçin süreç uzun olunca insan berbat oluyor hem hasta hem yakınları😞 umarım tez zaman da iyileşir babanız.
Benim tomografide mide distandü görünümünde ve konsantrik olarak duvarı belirginleşmiştir çıktı. Endoskopi yapılacak ekimin son günü umarım kötü bir şey çıkmaz. Parça alınıp bakılması lazım. Endoskopim kolay sonuçlarım temiz çıkar inşallah 🙏 Dua edin bana da 🥰

geceleri de bulanıyor mu
teşekkür ederim inşallah temiz çıkar
devam ediyor bulantılarım ve diğer şikayetlerim :KK43:
daha tam olarak adı konulup ilaçlara başlayamadım da :KK43:
dr bir yorum yapmadı mı ?
bazı mide bakterileri de bulantı yapıyor,
yaz buraya merak ettim sebep neymiş..

Merhaba safra kaynaklı olabilir…
Safra kesemde polip var benim de oluyor her zaman bulantım. Dilerseniz ultrasonla bakıyorlar . Tamamen stres , sıkma , kendini germe ile de ilgili olabilir , midemiz en hassas organımız hemen kendini gösteriyor ..
safra keseindeki polip için bir tedavi uygulanmadı mı?

geceleri de bulanıyor mu

dr bir yorum yapmadı mı ?
bazı mide bakterileri de bulantı yapıyor,
yaz buraya merak ettim sebep neymiş..
Yok canım geceleri çok şükür rahatım. Sabah gözümü bir açıyorum akşam yatana kadar sürüyor.:KK43: Dr bir şey söylemedi.
Bakteri kaynaklı da olabiliyormuş dediğin gibi... Umarım kötü bir şey çıkmaz:KK43:
Sonuçlarım çıksın doktorla görüşeyim bilgisini veririm.

Yok canım geceleri çok şükür rahatım. Sabah gözümü bir açıyorum akşam yatana kadar sürüyor.:KK43: Dr bir şey söylemedi.
Bakteri kaynaklı da olabiliyormuş dediğin gibi... Umarım kötü bir şey çıkmaz:KK43:
Sonuçlarım çıksın doktorla görüşeyim bilgisini veririm.
selamlar efsane7 efsane7 , çıktı mı sonuçların

selamlar efsane7 efsane7 , çıktı mı sonuçların
Merhaba yok canım ya çıkmadı dün hastaneye sormaya gittim daha üstünde çalışılıyormuş. 1,5 ay oldu hala sonucu alamadım. İşin kötüsü son 2-3 aydır ağzında tükürük fazlalaşması oluyor ağzımın içi su. Mide mi yapıyor anlamıyorum ki hayatımda ilk defa başıma geldi.Kimsenin yanına yaklaşamıyorum. Ne olcak halim bilmiyorum😞😞

Merhaba yok canım ya çıkmadı dün hastaneye sormaya gittim daha üstünde çalışılıyormuş. 1,5 ay oldu hala sonucu alamadım. İşin kötüsü son 2-3 aydır ağzında tükürük fazlalaşması oluyor ağzımın içi su. Mide mi yapıyor anlamıyorum ki hayatımda ilk defa başıma geldi.Kimsenin yanına yaklaşamıyorum. Ne olcak halim bilmiyorum😞😞
yakın zamanda çıkar inşallah,bakteri var gibi

Ay çoook şükür ya çok geçmiş olsun
valla bende sevindim ama pek doktor açıklama yapmadı kimyasal gastropati ne onu bile bilmiyorum kronik gastrit mi diyorum onun gibi bir şey diyor. Ahh ahh nerde eski doktorlar istanbul' un her yerinde stajyar, asistenlar var doktorun kendisini bulmak mümkün değil. Bulantımıı, yiyecek görünce tiksinme mi karın şişliğimi üsten gazı mı bu kimyasal mı yapıyor. inşallah mide koruyucu ile yapışık gezmem :KK70: 2 ay sonra tamamen geçer umarım

valla bende sevindim ama pek doktor açıklama yapmadı kimyasal gastropati ne onu bile bilmiyorum kronik gastrit mi diyorum onun gibi bir şey diyor. Ahh ahh nerde eski doktorlar istanbul' un her yerinde stajyar, asistenlar var doktorun kendisini bulmak mümkün değil. Bulantımıı, yiyecek görünce tiksinme mi karın şişliğimi üsten gazı mı bu kimyasal mı yapıyor. inşallah mide koruyucu ile yapışık gezmem :KK70: 2 ay sonra tamamen geçer umarım
kullan bakalım ,inş kesilir bulantın

X