5 gün gecikme hcg 2.0

crnstn

Guru
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
25
12
Merhaba son adet tarihim 11 Mart son ilişki tarihim 24 Mart tam gebelik ihtimalinin yüksek olduğu tarihmiş gebelik istemediğim için ella ertesi gün hapı kullandım. Daha önce de ella kullandım hiç böyle gecikmedi adetim düzenlidir idrar testi yaptım negatif kanda baktırdım 2.0 çıktı ama hala regl olmadım göğsümde hassasiyet var kasıklarımda sancı var ve sürekli idrar hissiyatı var. Hamile olabilir miyim?

Ella vücutta uzun süre etkisini gösteren bir ilaç yani daha önce kullandınız adetiniz gecikmedi ama bir sonrakinde gecikebilir çünkü bu ilacı zaten çok çok zorda kalınca içmeniz lazım. 1 yılda bile belli bir sayısı vardı şimdi unuttum. Sorunuza gelince hayır, hamile değilsiniz.

Merhaba son adet tarihim 11 Mart son ilişki tarihim 24 Mart tam gebelik ihtimalinin yüksek olduğu tarihmiş gebelik istemediğim için ella ertesi gün hapı kullandım. Daha önce de ella kullandım hiç böyle gecikmedi adetim düzenlidir idrar testi yaptım negatif kanda baktırdım 2.0 çıktı ama hala regl olmadım göğsümde hassasiyet var kasıklarımda sancı var ve sürekli idrar hissiyatı var. Hamile olabilir miyim?
İdrar testini ne zaman yaptınız? İlişkiden kaç gün sonra yani?

X