5 haftalık gebelikte gebelik kesesi kaç mm olmalı

Merhaba kızlar bende dün gittim Dr.. 5+3 tüm 14.6mm çıktı kese haftaya cuma gel kalbini dinleyelim dedi.. Kese boyu normal mi sizce de.

merhaba arkadaşlar bende hamileyim,pazartesı dr gıdecegım suan 5+3 pazartesı 5+5 olacak kontrol nasıl yapılacak alttan mı karından mı bıraz korkuyorum da ilk gebeliğim.bılgı verırsenız sevınırım birde bebegımın kalp atısını duyabılır mıyım acaba

merhaba arkadaşlar bende hamileyim,pazartesı dr gıdecegım suan 5+3 pazartesı 5+5 olacak kontrol nasıl yapılacak alttan mı karından mı bıraz korkuyorum da ilk gebeliğim.bılgı verırsenız sevınırım birde bebegımın kalp atısını duyabılır mıyım acaba
Canim muhtemelen karından bakıcaktır. Kalp atışlarını duymak için daha erken bildiğim kadar. Şimdilik sadece kese görünür. Ben 5+6 haftalık hamileyim. 5+0da gittim kontrole kesem 5.4mm di. senn doktordan gelince haber ver tmm mı kesenin boyu nekadar?:)

Merhaba arkadaşlar bende 5+5 teyim persembe kesem göründü 6, 5 mm haftaya gel tekrar dedi ilk gebeligim cok heyecanlı ve panikliyim rabbim bebeklerimize sağlıkla kavustursun inşaallah

Canim muhtemelen karından bakıcaktır. Kalp atışlarını duymak için daha erken bildiğim kadar. Şimdilik sadece kese görünür. Ben 5+6 haftalık hamileyim. 5+0da gittim kontrole kesem 5.4mm di. senn doktordan gelince haber ver tmm mı kesenin boyu nekadar?:)

merhaba canım dr gıttım bugun hersey normal ve güzel kese 5 mm dedi haftana göre normal dedi,

Merhabalar 5+5 haftalık hamile yim.bugün doktora gittim kese 17 mm dedi.2 hafta sonra kalp atisi için gel dedi.birde SAT a gore geç döllenme olmuş dedi.2 hafta geri denmiş.inş bi sorun olmaz tedirginim:KK43:(

Merhabalar 5+5 haftalık hamile yim.bugün doktora gittim kese 17 mm dedi.2 hafta sonra kalp atisi için gel dedi.birde SAT a gore geç döllenme olmuş dedi.2 hafta geri denmiş.inş bi sorun olmaz tedirginim:KK43:(

merhaba 5+5 de dr bana 5 mm deişti emin misin 17 mm olduguna ben şaşırdım acaba ben mi benımkını yanlış anladım

Benim 5+5te 16.9mm idi cnm. Hic korkma. Masallahi var kese boyutunun. O dr biraz sasirmis sanirim sana gec dollenme derken. Benim oglum uyumluydu gayet. Suan 10 aylik cok sukur. Hatta 6+3te vajinal, 6+4te de karindan usg ile kalp atisini gorduk.

[QUOadetine goreheart, post: 39864883, member: 438089"]Benim 5+5te 16.9mm idi cnm. Hic korkma. Masallahi var kese boyutunun. O dr biraz sasirmis sanirim sana gec dollenme derken. Benim oglum uyumluydu gayet. Suan 10 aylik cok sukur. Hatta 6+3te vajinal, 6+4te de karindan usg ile kalp atisini gorduk.[/QUOTE]
Son adetime gore dediği doğru aslında.çünkü 18 ocakta oldum en son.doktor adeti gore değil bebegin boyutuna gore bakacağız dedi.tek dileğim saglikli olsun kalp atisini da inş 2 hafta sonra duyarim.allah bebklerimizi korusun

Benim 5+5te 16.9mm idi cnm. Hic korkma. Masallahi var kese boyutunun. O dr biraz sasirmis sanirim sana gec dollenme derken. Benim oglum uyumluydu gayet. Suan 10 aylik cok sukur. Hatta 6+3te vajinal, 6+4te de karindan usg ile kalp atisini gorduk.

Son adetime gore dediği doğru aslında.çünkü 18 ocakta oldum en son.doktor adeti gore değil bebegin boyutuna gore bakacağız dedi.tek dileğim saglikli olsun kalp atisini da inş 2 hafta sonra duyarim.allah bebklerimizi korusun

Ilk yazdiginiz mesajda eksik bilgi vermissiniz o zaman. 5+5 haftalik hamileyim diyince, ben sata gore sanmistim. Dr ultrasona gore 5+5 dedi deseydiniz daha anlasilir olurdu benim icin. 18ocak sat yazinca siz belli oldu. Bugun 7+2 olmaniz lazimken, dr 5+5 demis o zaman. Bu durumda yaklasik 2 hafta geriden geliyr dr.a gore ve dolayisiyla gec dollenme demis. Korkmayin. Hersey yolunda gider insallah. Saglikla kavusursunuz yavrunuza.
Benim sata gore de ultrasona gore de 5+5te 16.9mm di.

[QUOgebeliğineart, post: 39875875, member: 438089"]Ilk yazdiginiz mesajda eksik bilgi vermissiniz o zaman. 5+5 haftalik hamileyim diyince, ben sata gore sanmistim. Dr ultrasona gore 5+5 dedi deseydiniz daha anlasilir olurdu benim icin. 18ocak sat yazinca siz belli oldu. Bugun 7+2 olmaniz lazimken, dr 5+5 demis o zaman. Bu durumda yaklasik 2 hafta geriden geliyr dr.a gore ve dolayisiyla gec dollenme demis. Korkmayin. Hersey yolunda gider insallah. Saglikla kavusursunuz yavrunuza.
Benim sata gore de ultrasona gore de 5+5te 16.9mm di.[/QUOTE]
İlk gebeligim oldugundan konulara tam hakim değilim.demekki bana ultrason karar verecek.hsyirlisi inş:)

5+2 de kesem 6mm imiş. böyle olupta güzel sonuçlanan var mı? pazartesi kontrolüm sevinmek istiyorum. Tüp bebekti geç döllenme ihtimalide yok..

Son düzenleme:
5+2 de kesem 6mm imiş. böyle olupta güzel sonuçlanan var mı? pazartesi kontrolüm sevinmek istiyorum. Tüp bebekti geç döllenme ihtimalide yok..
İlerleyen süreçlerde kesede büyüme varsa hic dert etme bence.kese büyüdükçe bebekte gelişiyor dur.allah sağ salim kucağına nasip etsin

5+5 te dr bana 5 mm demıstı ama kesemı bebekmi anlamadım burda arkadaslar hep 16 17 mm den bahsedıyorlar.dr bana 5 mm normal dedı

Onemli olan kesenin buyumesi ve gelisimi. Boyutuna cok takilmayin arkadaslar. Ciddi sorun olsa dr lar derdi. Ben de sasirmistim 5+5te 16.9mm keseyi gorunce. Erken dollenme de degil cunku yumurtlama gunumden emindim.

X