5 haftalık hamilelik açık pembe kanama

CerkesMaria

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
244
76
34
Kızlar 5 haftalık gebeyim dün doktorum progestan başladı hafif kanamam var diye bugün yine peceteye açık pembe idrar sonrası geldi bunu yaşayan var mı çok korkuyorum.

Korkma canim bende de oldu 6 haftaliken altan bakildi kalp atisi vardi hicbir sıkıntı yoktu cok dikkat et lavaboya kalk sadece uzan koltukta kuzum bol bol dinlen insallah birsey yoktur seninde iyi seyler dusun korkma

Benim normal yoldan kanamam yoktu ama kese etrafında kanamam vardı o bile tehlikeli yani ki senin kanaman var

Korkma canim bende de oldu 6 haftaliken altan bakildi kalp atisi vardi hicbir sıkıntı yoktu cok dikkat et lavaboya kalk sadece uzan koltukta kuzum bol bol dinlen insallah birsey yoktur seninde iyi seyler dusun korkma
İnşallah öyledir hafiften sızlıyor yatıyorum sürekli ama korkuyorum da

İnşallah öyledir hafiften sızlıyor yatıyorum sürekli ama korkuyorum da
Korkma canim saglikla ilerlersin🙌
inşallah birsey olmaz benim de kanmam 1 hafta surdu hafiften cok şükür birsey olmadi bna da doktor progestan verdi ben 1 kere kullandim sorna kullanmadim progestan altan kullanıyorsan kahvrengi lekeleme yapar canim

Korkma canim saglikla ilerlersin🙌
inşallah birsey olmaz benim de kanmam 1 hafta surdu hafiften cok şükür birsey olmadi bna da doktor progestan verdi ben 1 kere kullandim sorna kullanmadim progestan altan kullanıyorsan kahvrengi lekeleme yapar canim
Ağızdan alıyorum canım dua et bana

Benim hamilelik başından beri kanamam.oluyordu. progestan başladılar. Günde 3 kere ağızdan ic dediler. Ama beni aşırı halsiz ve bitkin yapti. Surekli uyukladim. Sonra vajinale döndüler. Su an 12 haftalik hamileyim. Hala kullaniyorum. Ama kanama gelmiyor. Bebegim de gayet iyi. Bu yerlesme kanamasi devam ettigi icin oluyormus. Progestani ihmal etme.

X