5 kuruş 10 kuruş deme gel vatandaşşşş gellll:)

Canim ekledim gormedinmi

selamlar. listede ismimi göremedim maalesef. bunun için özelden falan bildirim yapmam gerekiyor sanırım. konu hakkında bilgi alabilir miyim acaba?

bu arada 15 kasımdan bu yana birikimim 170 tl oldu. 15 aralığa kadar hedefime ulaşmam lazım. bu aylık hedefim 300 tl. mali açıdan zor geçiyor bu ay nedense. hepinize hayırlı birikimler :nazar:

artık atamıyorum aksine içeri giriyorum ne yapıyorum bilmiyorum ama harcıyorum sürekli okullardan birşeyler isteniyor yeniden silkelenmem gerek harcamalarıma dikkat etmeliyim dün ve bugün için 20 lira atıyorum

selamlar. listede ismimi göremedim maalesef. bunun için özelden falan bildirim yapmam gerekiyor sanırım. konu hakkında bilgi alabilir miyim acaba?

bu arada 15 kasımdan bu yana birikimim 170 tl oldu. 15 aralığa kadar hedefime ulaşmam lazım. bu aylık hedefim 300 tl. mali açıdan zor geçiyor bu ay nedense. hepinize hayırlı birikimler :nazar:

Canim ozelden birikimini msj at ekliyim hemen listeye

Canim ozelden birikimini msj at ekliyim hemen listeye

selamlar. canım sanırım posta kutun dolu. özelden mesaj atamıyorum maalesef. o yüzden bildirimi burdan yapmak zorundayım. 2 aydır birikim yapıyorum. bu sürede 13.24 gr altın ve 170 tl nakit biriktirdim. listeye eklersen çok sevinirim.

selamlar. canım sanırım posta kutun dolu. özelden mesaj atamıyorum maalesef. o yüzden bildirimi burdan yapmak zorundayım. 2 aydır birikim yapıyorum. bu sürede 13.24 gr altın ve 170 tl nakit biriktirdim. listeye eklersen çok sevinirim.

Ekledim canimbenim aah artirsin.insallah:)

selamlar bende katılmak istiyorum grubunuza.::))

15 bin tl borcum var...nasıl birikim yapıcam bilemiyorum:KK43:(

yardım edin

selamlar bende katılmak istiyorum aranıza
hergün kumbarama birşeyler atamasam da her ay mutlaka atarım birşeyler
3 5 demem biriktiririm
bu sadeye sadece kumbaramda 60 tl biriktirmiştim geçen ay
şimdi sizden özendim bende günlük haftalık atmak istiyorum
hatta işyerindeyim kendime bir poşet buldum oraya atıcam:KK70:
bugün 2 tl

selamlar bende katılmak istiyorum grubunuza.::))

15 bin tl borcum var...nasıl birikim yapıcam bilemiyorum:KK43:(

yardım edin
canım benim su ayın birine kadar yılbaşı çekilişi ile ugraşıyorum 1inden itibaren burdayım borcunun ne olursa olsun bi yerden başlamak lazım kredi borcu falanmı?
selamlar bende katılmak istiyorum aranıza
hergün kumbarama birşeyler atamasam da her ay mutlaka atarım birşeyler
3 5 demem biriktiririm
bu sadeye sadece kumbaramda 60 tl biriktirmiştim geçen ay
şimdi sizden özendim bende günlük haftalık atmak istiyorum
hatta işyerindeyim kendime bir poşet buldum oraya atıcam:KK70:
bugün 2 tl

canım ayın 1inden ititbaren burdayım o günden itibaren tam gaz başlayalım canım olurmu?

X