6+1 Haftalık Gebelik kalp atışı duyulur mu??

papatsam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2023
14
1
26
Hanımlar merhaba,
6+1 haftalık hamileyim. Ama ultrason 2 hafta geriden geliyor. 15 nisan cumartesi günü beta hcg 360dı. 18 nisan salı günü doktora gittim beta hcg 1277 çıktı ama doktor çok küçük gözükmez haftaya tekrar gel dedi. Bu çarşamba gideceğim. Kalp atışını da duyabilir miyim sizler ne zaman duydunuz. İlk gebeliğim çevremde çok düşük yapan dış veya boş gebelik geçiren var çok korkuyorum stres yapıyorum :KK43:

5+4 te keseyi gördüm içi boştu bilerek bekledim 7+4 te hem bebeği hemde kalp atışını gördük

Hanımlar merhaba,
6+1 haftalık hamileyim. Ama ultrason 2 hafta geriden geliyor. 15 nisan cumartesi günü beta hcg 360dı. 18 nisan salı günü doktora gittim beta hcg 1277 çıktı ama doktor çok küçük gözükmez haftaya tekrar gel dedi. Bu çarşamba gideceğim. Kalp atışını da duyabilir miyim sizler ne zaman duydunuz. İlk gebeliğim çevremde çok düşük yapan dış veya boş gebelik geçiren var çok korkuyorum stres yapıyorum :KK43:
Ultrason 2 hafta geriden gidiyor dediniz bellide geç döllenmedir endişe etmeyin lütfen

Ultrason 2 hafta geriden gidiyor dediniz bellide geç döllenmedir endişe etmeyin lütfen
Malesef çevrem o kadar duyarsız ki şöyle yapma düşük olur böyle yapma düşük olur. Anne olmak çok istiyorum inşallah çarşamba günü hem keseyi hem embriyoyu görürüm

Malesef çevrem o kadar duyarsız ki şöyle yapma düşük olur böyle yapma düşük olur. Anne olmak çok istiyorum inşallah çarşamba günü hem keseyi hem embriyoyu görürüm
İnşallah canım, ben hiç dikkat etmedim düşük de olmadı yani nasibi varsa her türlü oluyor . İnşallah gönlündeki nasip olur

Çokta stres yapmayın lütfen. En azından hamile kalabiliyorsunuz :) inşallah bi sıkıntı olmaz. Kanama lekelenme vs yoksa çokta korkma bence sağlıkla kucağına al inşallah

Hanımlar merhaba,
Ben 5 +6 duydum Altan ulturasyonla inşallah sizde duyarsınız korkmayın takmayın duyarsınız inşallah

6+5de bebek yoktu kesede doktoe olumsuz konuştu kesen kücük vs bugun 7+6 baska doktora gittim karından bebek de göründü kalbi de duyuldu şu bir haftayı zor geçirdim gerçekten ama cok şükür sorun cıkmadı sen de bekle mutlaka bazen geç duyuluyor

Hanımlar merhaba,
benim 6 haftalık hamileyim ve 1 hafta geriden geliyoruz geç döllenme 5 haftalık sayılıyorum keseyi bu gün yeni görebildik kalp atışı için 2 hafta sonra dedi büyük ihtimalle sana da aynısını söyler doktorun

X